Jump to content
Dogomania

Victorian Bulldog


Sławek

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Klara, Slawek - gud niusy mam.

Nie mialem czasu ostatnio latac po sklepach, bo jakos tak dziwnie wracam z pracy, jak te interesujace sa pozamykane, ale po drodze do domu spotkalem dzis kobitke z jakas taka mieszanka amstaffo-buldogowata - i pies mial na szyi cos podobnego do tej obrozy na fotce, tylko z jednym rzedem cwiekow. Kupila to ponoc u nas, wiec... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ahoj,

wspaniałe te bulldogi... i niektóre nawet podobne do mojej "podróby".

Myślę od jakiegoś czasu intensywnie o małej bulldożycy (jeszcze trochę o niej pomyślę :) ) i boję się już wyboru..jedno wiem : pręguska to bedzie:)

pozdrawiam miłośników bulli:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wiesz wlasnie jutro czyli 17 pazdziernika jade odebrac AB. Jakis ma rodowod, ale kto ich tam wie. Z tego co pytalem na niemieckim forum, jest to bully type, na pewno nie johnson, ale na pewno nie standard. podam linka do zdjec mojego maluszka, wiem ze te zdjecia sie nie umywaja do tamtych z poprzedniego postu, ale jakos to przezyjecie :D nie macie wyjscia :)

http://dabeknet.org/~sobol/duke/

mam zdjecie ojca ale nie w pracy. wstawie dzisiaj je wieczorem, czy cos :)

zaraz sprobuje wstawic tutaj fotke szczeniaka..na probe :)

KEY70049.JPG

KEY70044.JPG

KEY70026.JPG

a tak btw. matka raczej wyglada na standard, wiec to mieszanka tego czegos. niestety nie stac mnie na psa za 4 czy 5 tys zl. wydam okolo 1000, ale potargujemy sie :)

ps. a ojciec robi wrazenie :)

a to 2 letni starszy bracieszek

PICT0012.JPG

a to mamuska, raczej nie chciala pozowac :D

PICT0023.JPG

PICT0027.JPG

pewnie bedzie pytanie o papiery...dam znac jak bede je miec, a maja byc dopiero za jakis czas...ale z tego co wiem to jakis zwiazek w USA co by nawet yorka zarejrestrowal jako AB, wiec... zaryzykuje, a co mi pozostalo, przynajmniej te psy maja papiery, a nie " ojcem z rodowodem z USA (ksero), a matka ze "stadionu"" . wybralem mniejsze zło, tak mi sie wydaje... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

:D

ale jestem postrachany przed jutrem...

bede jechac pociagiem z nim, z wawy do gdyni. jak ja to zrobie.. do torby wkladam pampery i jakas stara poduszke musze znalesc...

zastanwiam sie czy placic za psa, ale mam w planie placenie :) w domu zaklejam wszystkie gniazdka kable...nadal nie moge uwierzyc ze bede mial AB....nie moge...oczywiscie jutro zrobie osobny topic chwalac sie swoim nowym kolegą w domu :) pewnie juz zrobie zdjecie porwanego łóżka czy cos :D takie zycie :D ... jak opanowac to podniecenie ? :)) chyba sie poloze spac :D

Link to comment
Share on other sites

tia wiem ze AB maja to do siebie. Nie lubia innych psow, dlatego zaczynam od przedszkola do opo....tzn do PT :D jesli sie oczywiscie nada.Na pewno bede korzystal z rad trenerow,treserow (nie wiem w sumie ktory wyraz jest tutaj adekwatny). Po drugie mamy tez forum i Was, wiec jakos damy rade:) najwazniejsze aby pies byl w domu "normalny" :)) ale oczywiscie zrobie osobny topic o AB oczywiscie na molosach , tzn o moim (chyba bedzie sie wabil DUKE, ale jeszcze nie wiem) :))

Link to comment
Share on other sites

Widzac te zdjecia mysle ze piszecie od American Bulldog? W tej rasie sa dopiero rozne typy.... od malych przypakowanych do duzych mnie przypakowanych <hehe> z glowa jak "szafy" albo tylko jedna <hehe>

@ Slawek

Podobnie jak w majorkach - dla kazdego cos ladnego <hehe>

Harleyweb.jpg

To Ch. Proud Heroe´s Defender

63 cm, 52 kg i HD-B

Link to comment
Share on other sites

Oj maja te psiaki cos w sobie, maja. Poprostu jak czlowiek lubi taki "typ" psow - to zaraz oko sie usmiecha.

texas_stud.jpg

THOMPSON`S TUFFER N TEXAS

Choc jak widze takiego jak Tuffer, to zaraz mysle o majorkach <hehe>. A co oznacza JDJ?

Sami interesowalismy sie ta rasa przed majorka ale wtedy bylam "walnieta" i chcialam koniecznie psa z papierami FCI by jezdzic troche na wystawy. Czym to sie skonczylo? Goussette byla w ciagu 4 lat na 3 wystawach <hehehehe>. Teraz nie jest to juz dla mnie wazne.

Na dzisiaj mniej podobaja mi sie te biale buldogi - poprostu ten kolor zbyt bardzo kojarzy mi sie z bialym boxerem.

BoxerHeil.jpg

Ogladalam niemieckie strony American Bulldog (hodowcy) i podoba mie sie BARDZO, ze w wiekszosci przypadkow przy opisie psa jest tez nonatka na temat jego dysplazji albo jej braku...

Slawek - kiedy bedzie tak u majorek?

Link to comment
Share on other sites

fascynujące są te psy , ale coś i się wydaje , że to chuligani jakich mało w psim świecie (na mecze powinny chodzić 8) ) .

Obilo mi sie o uszy o jakims psie - ale to zupelnie przypadkiem w jakims towarzystwie slyszalem, wiec Ci nie powiem dokladnie, gdzie, chyba w Polsce - ktory sobie wylapywal wszystkie okoliczne kundle i znosil trupki na podworko, zapewne w charakterze "trofeow" :-?

Link to comment
Share on other sites

Moja znajoma (tzn. poznalysmy sie na wybiegu dla psow) miala bialego americana o imieniu Iceman. Niestety w wieku 8 misiecy pies zaczal robic jakies dziwne "manewry" i dziabnal tesciowa, potem "usuczypnal" jakiegos znajomego.... az w koncu rabnal solidnie spacerowicza w parku.

Tylko przez wielkie szczescie pies nie zostal uspiony.

Trafil do ludzi, ktorzy mieli kaukazy a chcieli cos krotkowlosego. Ludzie z domkiem i duzym terenem.... ponoc dali sobie z nim rade.

Teraz Ci znajomi maja czarnego labradora i na szczescie nie maja podobnych problemow.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...