Jump to content
Dogomania

Bardzo mini Kajko znalazł dom trzymamy kciuki za opiekunów i psiaka! Kajko za TM


ewatonieja

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Poker']a co to znaczy przeszłość łokietkowa ?:crazyeye:[/quote]

to oznacza to: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f78/biegam-znow-widze-za-tm-125731/[/URL]

[quote name='Renata5']Znaczy się,że nie dadzą Ci go,czy jak?[/quote]

podałam dziewczynom info (szczenior na dt, nieco nerwowa sucz, łokietek), prosiłam o w sprawdzenie wieku, rozważałam, czy ze szczeniakiem trzeba obawiac się jakiegos problemu. dowiedziałam sie o wieku,a potem jakos tak rozmowy ucichły, jak pytałam co o tym sadzą. nie naciskałam, bo rozumiem to w ten sposób, że jakby moja propozycja była do dogadania, do rozwazenia, to by sie odezwały w tej sprawie. a potem kajtek znalazł dom, więc w ogóle nie było o czym mówić.

ale ja uważam, ze osoba odpowiedzialna za psa podejmuje decyzję na podstawie swoich zasad czy poglądów i tego nalezy sie trzymać, powiedziałam szczerze, jak jest własnie po to, żeby miały pełne info do przemyślenia...

kajtek zwraca na siebie uwagę, znajdzie dom. wystartował calkiem szybko, choc z falstartem, ale nie jest anonimowy, zwyczajny...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...