Jump to content
Dogomania

Czy opłaca sie pochylić nad pijakiem ? Można wygrać życie...


Biafra

Recommended Posts

  • Replies 158
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Piękna, delikatna klacz. Po Twoim opisie bałam się, że będzie bardzo wyniszczona, ale na szczęście nie jest w najgorszej formie. Jak jej nóżki?

Cieszę się, że ją kupiłaś. Ten handlarz... może to był pierwszy ludzki gest wobec zwierzęcia w jego życiu. Mówię tu o cenie, jaką podyktował.

P.S. Ktoś mógłby mi polecić jakiś suplement z dużą zawartością żelaza i witamin z grupy B? Nie chodzi o paszę podstawową, tylko dodatek do paszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Greven']Piękna, delikatna klacz. Po Twoim opisie bałam się, że będzie bardzo wyniszczona, ale na szczęście nie jest w najgorszej formie. Jak jej nóżki?

Cieszę się, że ją kupiłaś. Ten handlarz... może to był pierwszy ludzki gest wobec zwierzęcia w jego życiu. Mówię tu o cenie, jaką podyktował.

P.S. Ktoś mógłby mi polecić jakiś suplement z dużą zawartością żelaza i witamin z grupy B? Nie chodzi o paszę podstawową, tylko dodatek do paszy.[/quote]

Nóżki ledwo ją noszą. Ścięgna i trzeszczki masakra. Pozrywane wszystko co się da. Szalał na niej po puszczy ile się dało.
Sam szczerze powiedział że koń jest przepalony- nienawidzę tego głupiego okreslenia :angryy:

Odnosnie Twoich witamin to na co mają być- bo nie wiem jakie potrzebujesz stężenie. Bardzo dobre są drożdże piwne i niedrogie, konie chętnie jedzą i pieknie wygladają. Z mocniejszych środków np przy porazeniu mięśni czy problemach z poruszaniem to np. combivit+catosal ale to już do paszy sie nie da, trzeba w domięsniowo, a lepiej dozylnie.
A żelazo w suplementach to raczej tez cięzko będzie, chyba , że niewielkie stężenie.

tutaj masz te drożdże
[url=http://www.equiversum.pl/product_info.php?cPath=166_168_178&products_id=52]Sklep Jeździecki EQUIVERSUM: Makana Drożdże piwne BT[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='donacja']Biafra, czy na Twoją fundację można przekazać 1 % podatku? Jeżeli tak, to podaj dane i nr KRS.[/quote]

Teoretycznie można tylko w tym roku jeszcze nie jest to zupełnie proste.
Poniżej link do mojej stronki, przeczytaj jak trzeba to zrobić, musisz wybrać wzór pita, który wypełniasz.

[url=http://www.konie.sos.pl/1procent.php]Fundacja :: Zwierzę nie jest rzeczą ::[/url]

Z góry dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']Biafro, mam pytanie - czy spłaciłaś już tą klacz temu facetowi?:roll:

I pytanie na przyszłość, jak trochę kasy znów wpadnie z mojej pensji, na jakie konto mogę wpłacić kaskę żeby wspomóc Twe zwierzaki?[/quote]

Tak , spłaciłam Drumlę.
Teraz tak jak pozostałe zwierzaki muszę ją utrzymywać do końca życia , bo nie wydaję koni do adopcji.
Za wszelkie wpłaty na karmę i leki będę ogromnie wdzięczna :modla:

Numer konta cały czas bez zmian-
Fundacja Zwierzę nie jest rzeczą
Bank Pekao SA
58 1240 1170 1111 0000 2420 9674

z dopiskiem konie,lub psy, lub koty lub zwierzaki
z góry ogromnie dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...