Jump to content
Dogomania

Maleńka młodziutka sliczna Misia ...


Tola

Recommended Posts

[quote name='Kar0la']Piękna sunia. Takie małe puchate sunieczki zazwyczaj szybko znajdują domki. Problem w tym, że ludzie się boją wziąźć psa prosto z ulicy, bo nie wiadomo nic o zachowaniu takiego psa w domu.
W Warszawie jest domek dla małej suni, ale musi umieć zachować czystość i zostawać sama w domu. A tutaj nic nie wiadomo.[/quote]

Tutaj jest taka suczka,na tymczasie u Poker,zajrzyj.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/filigranowa-sylia-juz-po-operacji-guzka-w-dt-szuka-ds-prosi-o-ogloszenia-121562/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kar0la']Piękna sunia. Takie małe puchate sunieczki zazwyczaj szybko znajdują domki. Problem w tym, że ludzie się boją wziąźć psa prosto z ulicy, bo nie wiadomo nic o zachowaniu takiego psa w domu.
W Warszawie jest domek dla małej suni, ale musi umieć zachować czystość i zostawać sama w domu. A tutaj nic nie wiadomo.

Taka fajna puchatka. Czy ktoś może ofarować tymczas?[/quote]
Moze nasza ślicznotka Cindi... Ma tyle delikatności...
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/cindi-z-dziecmi-juz-u-murki-zbieramy-na-hotelik-121221/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie odzywałam się, bo nie mam od wczorajszego ranka netu. Przyszłam o 6 do szkoły zeby tu zajrzec i cos napisac;) Moze dopiero w poniedziałek podłączą mi.
Dogadałam sie z dziewczyną, która dokarmia Misię (super dziewczyna); wczoraj sunia była u weta, w sobotę o 10 wieziemy ją ma sterylkę, nie ma na co czekac.
Ciąży wet nie stwierdził, ale byc moxe to początki...
Judyta opłaci koszt operacji, znalazła tez panią, która zajmie sie Misią przez 10 dni, ale [B]TYLKO[/B] przez 10 dni...
Co potem?
Przeciez pęknie mi serce, jak będe musiałą zawieźć ją do schronu:-(
Pomózcie:-(
Judyta zarejestrowała się na dogo, poczekajmy na nią.
Trzymajcie kciuki w sobotę.
Czy mozna dopisac w ogłoszeniach, ze sunia jest wysterylizowana?

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich serdecznie i dziękuję za tak szybki i liczny odzew w sprawie Misi. Cóż mam napisać. Pani Marta zasygnalizowała już to, co najistotniejsze. Jutro o godz. 10 Misia będzie sterylizowana. W związku z koniecznością zachowania 24 godzinnej głodówki przed zabiegiem, za chwilę uciekam na urlop i zabieram Misię do siebie :multi: Wprawdzie sunia mogłaby przeczekać ten czas w lecznicy, ale oczywiste, że przysporzyłoby jej to wiele stresu i strachu, a tego w jej życiu było już zanadto. Korzystając z okazji wykąpię ją, będę także obserwować jak zachowuje się w domu, pobieżnie, ale jednak pewne wnioski uda się zapewne wysnuć. Na pewno będę przy Misi, gdy będzie budzić się po sterylizacji, postaram się także odwiedzać ją w domu, w którym znajdzie schronienie i opiekę po operacji. Ale 10 dni szybko minie. Nie wiem co dalej :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...