Jump to content
Dogomania

Ojciec z uprawnieniami a matka bez...


Gracjana

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Gracjana [/B]Moja suczka nie ma rodowodu, nie planowalismy jej nigdzie wystawiac i ma tylko metryke aczkolwiek moze w przyszlym roku uda nam sie nareszcie pojechac do Zwiazku po rodowod. Wabi sie Cola a kryta byla psem z hodowlii [COLOR="SeaGreen"][ciach][/COLOR]

Co do jej porodu: dzisiaj jest 62 dzień. W nocy zaczela kopac przez ok godziny swoje legowisko(czasami smiesznie wyglada, kreci sie w nim i jeczy bo nie moze nic w nim 'skopac') ok. północy mnie obudzila jęknieciem, zauwazylam ze szybko oddycha, ale nie sapie az tak glosno. Kolo 3 obudzilam sie, ona znowu drapala legowisko i szybko oddychala. Spojrzałam na jej sutki-reszta sie nereszcie zarozowila i nawet troche wystają bo jeszcze wczoraj byly biale przy samej skorze. Moglam jej wtedy zmierzyc temperature:roll: Poszla spac ciezko oddychajac i oczywiscie stekajac. o 8 razem sie budzimy i ma rowny oddech i nic nie drapie :shake: A ja nadal nie czuje szczeniaczkow jak kopia:-( Jade kolo 12 do weta jak sie uda to jeszcze na usg albo chociaz niech poslucha stetoskopem.
żadnego śluzu nie ma.




[B][COLOR=SeaGreen]
Przywróciłam pierwotną wersję postu-proszę brać odpowiedzialność za swoje słowa. jefta[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeju jakie ślicznosci :) Ogromny miot, Wielkie [B][SIZE=3]GRATULACJE!!!! [/SIZE][/B]:multi::multi:
12 ślicznych szczeniaczkow:loveu::loveu::loveu:
A ja dzisiaj kupilam termometr, pieluszki, zadzwonilam od weta, powedzial zebym spokojnie czekala jeszcze 4 dni i nie ma sensu ani z nia jezdzic(Cola zle znosi jazde samochodem) ani tez robic juz usg;) wiec czekam na szczeniaczki spokojnie... ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]KatarzynkaB[/B] nie karm suki takimi karmami :shake:. Jesteś w 100 % pewna że ona jest w ciąży ? Nie znam się na tej rasie ale za bardzo jakoś mi się to nie widzi. Może ma urojoną ciążę :roll:. Oczywiście życzę jak najlepiej :).
Mam również nadzieję że zrobisz suczce uprawnienia.

[B]Hawana[/B] gratulacje :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KatarzynkaB'][B]Gracjana [/B]Moja suczka nie ma rodowodu, nie planowalismy jej nigdzie wystawiac i ma tylko metryke aczkolwiek moze w przyszlym roku uda nam sie nareszcie pojechac do Zwiazku po rodowod. Wabi sie Cola a kryta byla psem z hodowlii [COLOR="SeaGreen"][ciach][/COLOR]

[/quote]
[SIZE=3][B]To znaczy, że to będzie miot "kundelków"...? :crazyeye:A nie lepiej było trochę poczekać, zrobić licencję hodowlaną i dopiero wtedy kryć?

Pies z rodowodem nie może pokryć suki, która nie ma rodowodu i licencji. Mówię o Regulaminie, a nie o prawach przyrody. Za takie krycie właściciel psa może stanąć przed Sądem Koleżeńskim, mieć zawieszone uprawnienia hodowlane itp. Nie pamiętam dokładnie...

Jeżeli ktoś doniesie o tym do Oddziału, w którym zarejestrowany jest reproduktor, to może być naprawdę nieciekawie... Takich rzeczy się po prostu nie robi!
[/B][/SIZE]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Hohoho, piękny miot! Osiem Maluszków!:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

Pzdr.[/quote]

Co do tej suni cllie to chyba masz racje, może właściciel psa utracić uprawnienia z tego co pamiętam, korciło mnie napisać co to za właściciel reproduktora się godzi na takie krycie, chyba tylko dla kasy:-(:shake::shake:

A co do małych seterków Asiu czytaj uważnie;);) ,jest [B]12 SZCZENIAT!

[/B]Swoją drogą GRATULACJE!!!! :loveu::loveu::loveu::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote]To znaczy, że to będzie miot "kundelków"...? :crazyeye:A nie lepiej było trochę poczekać, zrobić licencję hodowlaną i dopiero wtedy kryć?

Pies z rodowodem nie może pokryć suki, która nie ma rodowodu i licencji. Mówię o Regulaminie, a nie o prawach przyrody. Za takie krycie właściciel psa może stanąć przed Sądem Koleżeńskim, mieć zawieszone uprawnienia hodowlane itp. Nie pamiętam dokładnie...

Jeżeli ktoś doniesie o tym do Oddziału, w którym zarejestrowany jest reproduktor, to może być naprawdę nieciekawie... Takich rzeczy się po prostu nie robi![/quote]To nie pierwszy "wybryk"hodowli [COLOR=SeaGreen][ciach][/COLOR],wspomnę tylko że na forum collie mamy dwa kolaczki z tej hodowli(bezpapierowe)jak ktoś jest ciekawy to zapraszam na forum collie,tam można sobie o tym poczytać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mona']To nie pierwszy "wybryk"hodowli [COLOR=SeaGreen][ciach][/COLOR],wspomnę tylko że na forum collie mamy dwa kolaczki z tej hodowli(bezpapierowe)jak ktoś jest ciekawy to zapraszam na forum collie,tam można sobie o tym poczytać...
[/quote]

MONA czy my się znamy wogóle? To czemu mnie obrażasz!
Żadna z tych spraw nie została mi udowodniona-(nawet oskarżony w sądzie nie jest winny dopuki nie zostanie wydany wyrok) chyba,że wy i to forum ustanawiacie nowe prawo :-/

A ja to skomentuje tak: nie jestem pierwszą osobą oskarżoną na tym kolakowym forum i prosze bardzo powiedz wszystkim tu zgromadzonym co to za forum z którego znaczna część użytkowników ucieka na Dogomanie!

Nie mam pojęcia o co chodzi z tą suką-komuś się chyba coś pomyliło...!

Link to comment
Share on other sites

Już miałam sie rejestrować na collakach,ale nie muszę. Jest Pani śmieszna i nie poważna!! Dokładnie poczytałam watki na forum collie. jak może się pani nazywać hodowcą, nie socjalizuje szczeniat, nie bada psów, za to ma ich aż 10 i co i rusz mioty. To,że nie udowodniono Pani rozmnażania bez zgody komisji hodowlanej suki weteranki, sprzedawania czesci miotu z a części bez papierów, trzymania psów w kojcach za domem, karmienia resztkami ze stołu to nie znaczy,że Pani tego nie robiła. Informuję,że powiadomię osoby coolakowe z warszawskiego oddziału i nie tylko,może teraz jak pójdzie pismo to ZK coś wreszcie zrobi w tej sprawie. To ,ze 2 lata było cicho ,nie znaczy, że wszyscy zapomnieli i pogodzili się z Pani działalnością. Oszukała Pani nie jedną osobę i nadal to robi. Mam nadzieję,że ZK wreszcie nałoży jakąś karę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Przypominam o regulaminie Dogomanii, który został naruszony.
Zaraz zabieram się za porządek tutaj, cóż, a najpierw chciałam gratulować... :mad:[/quote]

Przepraszam,że mnie poniosło nie w tym wątku co powinno,ale nie wytrzymałam.

A do rodziców, BRAWO! TiTi są cudne:loveu::loveu::loveu:, uwielbiam je,a ta kruszynka to co to za kolor, bo jak kiedyś myślałam o tej rasie to się wywiedziałam,że czekoladki nie wzorcowe a szkoda bo przecudne są!
I w reszcie wiecej dziewczynek, hurrra!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']No a ja mam teraz egzamin czy mi dobrze pójdzie z moderowaniem tego :eviltong:
[/quote]
odpisałam Ci w samopomocy w razie czego poprawimy;)
Mudik chyba z Tobą rozmawiałam w Łodzi przy naleśnikach... masz czarną weterankę?


[SIZE=4][B]12[/B][/SIZE] :crazyeye:wesoło będzie jak zaczną rozrabiać :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mudik']Już miałam sie rejestrować na collakach,ale nie muszę. Jest Pani śmieszna i nie poważna!! Dokładnie poczytałam watki na forum collie. jak może się pani nazywać hodowcą, nie socjalizuje szczeniat, nie bada psów, za to ma ich aż 10 i co i rusz mioty. To,że nie udowodniono Pani rozmnażania bez zgody komisji hodowlanej suki weteranki, sprzedawania czesci miotu z a części bez papierów, trzymania psów w kojcach za domem, karmienia resztkami ze stołu to nie znaczy,że Pani tego nie robiła. Informuję,że powiadomię osoby coolakowe z warszawskiego oddziału i nie tylko,może teraz jak pójdzie pismo to ZK coś wreszcie zrobi w tej sprawie. To ,ze 2 lata było cicho ,nie znaczy, że wszyscy zapomnieli i pogodzili się z Pani działalnością. Oszukała Pani nie jedną osobę i nadal to robi. Mam nadzieję,że ZK wreszcie nałoży jakąś karę.[/quote]


:lol: NIGDY SIĘ TAK NIE UŚMIAŁAM !!!
Ale bajera nie dało się jeszcze czegoś wymyślić np. że poluję na wieloryby z harpunem, albo że sprzedaję futra z collie na zimowe kreacje ???

Link to comment
Share on other sites

[quote]MONA czy my się znamy wogóle? To czemu mnie obrażasz! [/quote]Na szczęście się nie znamy i mam nadzieje ze tak pozostanie.

[quote]i prosze bardzo powiedz wszystkim tu zgromadzonym co to za forum z którego znaczna część użytkowników ucieka na Dogomanie! [/quote]Kto ucieka?Większość kolakarzy z forum collie zarejestrowała się na dogo na długo przed powstaniem forum collie(ja akurat w 2003)wiec nie ma mowy o żadnym"uciekaniu":p

[quote]Żadna z tych spraw nie została mi udowodniona-(nawet oskarżony w sądzie nie jest winny dopuki nie zostanie wydany wyrok) chyba,że wy i to forum ustanawiacie nowe prawo :-/[/quote]Do czasu-teraz mamy napisane czarno na białym że suka nierodowodowa została pokryta pani rodowodowym reproduktorem.I czekamy na wyjaśnienie tej sprawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='KatarzynkaB'][B]Gracjana [/B]Moja suczka nie ma rodowodu, nie planowalismy jej nigdzie wystawiac i ma tylko metryke aczkolwiek moze w przyszlym roku uda nam sie nareszcie pojechac do Zwiazku po rodowod. Wabi sie Cola a kryta byla psem z hodowlii [COLOR=SeaGreen][U][ciach][/U][/COLOR]
[/quote]

Kasiu bardzo mi przykro to słyszeć...
szczególnie ze Twoja suczka wydaje sie być ładna!
pewnie ze po takich zdjęciach wiele Ci nie powiem ale jest w fajnym typie i na pewno dosyć poprawna...
i chociaż suczka wydaje mi sie szczenna to życzę Ci szczerze żeby nie była,a chętnie pomogę Ci w przyszłym roku zrobić jej oceny hodowlane i wytłumaczę wszystkie inne niezbędne rzeczy!Czy przynajmniej była prześwietlana na dysplazje?? nie wiem kto Cię do tego namówił... bo wielka szkoda suki i przyszłych szczeniaków!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...