Jump to content
Dogomania

kolejne zawody


mastermind

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Hej:)
Mam pytanko dotyczące tych zawodów 4-5 września.
Czy te zawody powinny być na tyle interesujące, żeby laik patrzył i niedowierzał własnym oczom?:D Ja byłam tylko raz w życiu na pokazach i kopara mi opadła. Który dzień lepiej wybrać? Który byłby ciekawszy? Czy tam płaci sie za wstęp? Czy są jakieś trybuny, żeby było dobrze oglądać?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_pelka']Hej:)
Mam pytanko dotyczące tych zawodów 4-5 września.
Czy te zawody powinny być na tyle interesujące, żeby laik patrzył i niedowierzał własnym oczom?:D Ja byłam tylko raz w życiu na pokazach i kopara mi opadła. Który dzień lepiej wybrać? Który byłby ciekawszy? Czy tam płaci sie za wstęp? Czy są jakieś trybuny, żeby było dobrze oglądać?[/QUOTE]

to będą finały więc na pewno będzie co oglądać, bo tam kwalifikują się najlepsze teamy. Wstęp jest darmowy. Trybun z tego co się orientuję to nie ma, ale można stanąć tuż przy polu startowym, a tam widok jest najlepszy.
Najlepiej wybrać oba dni :D Tu jest program zawodów : [url]http://www.latajacepsy.pl/zawody/final-dcdc-2010/final-dcdc-program[/url] więc możesz wybrać dzień który bardziej cię interesuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Daga & Maks']to będą finały więc na pewno będzie co oglądać, bo tam kwalifikują się najlepsze teamy. Wstęp jest darmowy. Trybun z tego co się orientuję to nie ma, ale można stanąć tuż przy polu startowym, a tam widok jest najlepszy.
Najlepiej wybrać oba dni :D Tu jest program zawodów : [URL]http://www.latajacepsy.pl/zawody/final-dcdc-2010/final-dcdc-program[/URL] więc możesz wybrać dzień który bardziej cię interesuje[/QUOTE]


Dziękuję bardzo, zarz poczytam.
Tylko czy swojego pieska można zabrać, wpuszczą.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...