Jump to content
Dogomania

Ile dni glodowka?


taxelina

Recommended Posts

Rozmialam dzis z pania w zoologu o urojonych ciazach poniewaz Sherry ma teraz taka i trofhe jej mleka cieknie ale malo. mowila ze jej sunia miala mocne urojone ale nie dawala jej jesc przez 3 dni i duzo spacerow. ale 3 dni to nie za duzo? czytalam o jednodniowej glodowce. ile dni max moze pies nic nie jesc? szukam jeszcze opcji niskobialkowej diety i co wtedy mozna podawac.

Link to comment
Share on other sites

Pies może nie jeść i tydzień i przeżyje, ale dla mnie 3 dni głodówki podchodzi pod znęcanie się :razz: Co innego jeśli pies jest chory, nie chce jeść, a co innego głodówka na przymus. Ja bym nie głodziła dłużej niż 1 dzień; potem nieduże posiłki z warzyw z odrobiną mięsa do smaku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Gdybym ja spróbowała przegłodzić moją 3 dni, to chyba byśmy oszalały obie... Ona potrafi piszczeć już jak kolacja spóźni się 2-3 h (bo np. jedzenie się rozmraża dłużej).[/quote]
ale miski wylizywaly i takie zadowolone odeszly :diabloti: nareszcie cos innego niz sucha chcialby powiedziec..

Link to comment
Share on other sites

Jak to nie ,skoro chcesz głodzić suke 3dni ,to ja uważam to za znęcanie się nad zwierzęciem.
A sterylizacja to jedno słuszne rozwiązania.
P.S.Nie przypominam sobie ,zebyś mnie o coś kiedykolwiek prosiła:cool3:
Martens-ale to są raczej nie częste przypadki.Moja dzialkowa kocica ma co 2-3miechy rujke i używa sobie z kocurami oj używa:evil_lol:(jest po sterylce oczywiście)

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Green][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/55356.html"]deer_1987[/URL], po pierwsze, nie obrażaj innych użytkowników ["p***" też pod to podchodzi... takie rzeczy to na PW!].

A po drugie, to jest forum publiczne i KAŻDY może się wypowiadać w danym temacie.

Proszę o spokój i pisanie na temat, bez wycieczek osobistych.
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Bura-moje psy zarzygałyby mi wtedy z głodu mieszkanie.
Na moje oko i to co czytalem na temat ciązy urojonej.Kompletnie olewa się suke ,minimalna dawka żarcia 1/3 tego co zawsze np. maxymalna ilość ruchu ,0 zabawek .Taki zimny chów ,aż jej przejdzie.
Ja trzymam diete moim psom żrą mało ,ale nie wyobrażam sobie nie dać im jeść 3dni:/ coś nie halo.24h to max moim zdaniem bez jedzenia.
Pies nie powienien cierpieć tylko dlatego,że nie ma szczeniąt ,a właściciel nie chce jej/go wykastrować.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...