Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja też zawsze sugerowałem się okładką na stronie ;)
a swoja drogą znalażłem taka informacje

[B]"Jeśli chcesz się dowiedzieć wszystkiego o goldenie retrieverze albo o tym, jak nie zniechęcić ukochanego czworonoga do szkolenia, a także całej prawdy o głaskaniu i przytulaniu psa – masz czas do wtorku 26 października.


[/B]Numer dziesiąty miesięcznika „Mój Pies” jeszcze w kioskach i salonach prasowych."

i wszystko jasne ;)

Link to comment
Share on other sites

ja od 20 szukałam i nic....wczoraj też kioski itp-zero nowego numeru,dziś byłam w kiosku koło mnie ,ale tam nie ma MP....może na mieście-w końcu jest wtorek 26..tylko,że wkurzam się już 2 a może i 3 numer,bo ciagle opóznienia mają--ja mam w kuchni ich kalendarz i jak widzę,że ma być nowy numer to leze do kiosku-a tam echo ;/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sator_k_']A ja muszę się dopiero do empiku wybrać ;)

Mógłby ktoś napisać jakie tematy są w tym numerze, bo ja nie mogę znaleźć spisu treści na stronie...[/QUOTE]

jest trochę popisane o psach na łańcuchach, o tym jak kończy się kupno psa z pseudohodowli, o psach w Japonii, pierwsza kąpiel, jak obchodzić się z dużym psem, o rally obedience, jak leczyć chore pazury, jaki pies dla niedoświadczonego właściciela, jak napisać skutecznie ogłoszenie o adopcji. I z ras są opisane ogólnie teriery, z wielkiej księgi psów wyżeł niemiecki krótkowłosy, zanim kupisz beagle'a i jeszcze owczarek holenderski

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...