Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Nat - Mare']Słuchajcie, zamówiłam prenumeratę i czekam trzeci tydzień ...[/QUOTE]
ja zamówiłam tydzień temu, zapłaciłam odrazu przelewem na konto, zero kontaktu, napisałam do nich w piątek i dostałam odp ze pieniądze są już u nich a realizacją zamówienia zajmą sie w tym tygodniu....
zobaczymy

Link to comment
Share on other sites

A ja mam takie pytanie ;) Czy jak przegapiłam numer wrześniowy (czyli ten co jest dostępny już w sierpniu), a chciałabym zamówić prenumeratę właśnie od tego numeru, to mam kliknąć, że od września (nie pomyślą, że od września przyszłego roku, nie :P). I przyjdą mi 2 czy 3 gazetki na raz?
A i jeszcze jedno ;) Ma ktoś tą obrożę odblaskową co jest z prenumeratą 6 miesięczną? Bo chciałam zamówić na rok, ale prezent mi zupełnie nie odpowiada... więc albo na 6 miesięcy albo na półtora roku...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Czarna_Owieczka']do mnie wygrana koszulka doszła w ciągu paru tygodni, ale to już dawno było :lol: już długo nie kupowałam tego magazynu, możecie mi powiedzieć kiedy jest dostępny numer na kolejny miesiąc? ;)[/QUOTE]

W środę wychodzi kolejny numer :)

Link to comment
Share on other sites

Molli nie ma na forum więc może ja odpowiem:

Ku przestrodze: miałem psa z pseudohodowli
Zanim kupisz... beagle'a
Psy z kraju kwitnącej wiśni.
Wielka księga psów: Wyżeł niemiecki krótkowłosy.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie, najbliższy numer zapowiada się bardzo ciekawie. Chociaż ja z utęsknieniem czekam na jakiś mądry artykuł o moich ukochanych pekińczykach.:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...