Jump to content
Dogomania

"Mój Pies" ma juz 80 stron!


JustynaJK

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Aga900']MP ma już 94 strony ;) Ja sobie od kwietnia zamówiłam półroczną prenumeratę, a czasopismo jest fajne. Dla mnie gra gitarka :lol:[/quote]
Hehe Aga dla mnie też gra gitarka ;) A ja nie zamawiam prenumeraty, wolę sobie kupować w każdą środę, a którą wychodzi. ;) Lecę zaraz po szkole do pobliskiego sklepu i kupuję nowy numerek. Jutro numer kolejny! :multi:
A wiecie może kiedy dołączą jakiś dodatek? Już dawno nie było... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia14']Za miesiąc ma być [B]nowofunland[/B] ;)[/quote]
O fajnie. :cool1: A jestem ciekawa jaka rasa jest w tym numerze/ Jeszcze nie kupiłam, bo teraz mam infę w sql :p
No nie mogę się doczekać nowych aktualności ze świata psich sportów - agiity i frisbee i flyball. :multi:
A wiecie mozę kiedy będzie opis rasy bc? :oops:;)

Link to comment
Share on other sites

Ooo, chyba przygodę z frisbee przełożę na później i zamówię prenke (:evil_lol:), bo książka w prezencie i taniej wychodzi...:D Mam nowy nr w łapkach. :) A bc raczej szybko nie będzie, bo przecież niedawno był chyba (chociaż nie wiem, bo u mnie czas ostatnio wyjątkowo szybko leci...)

Link to comment
Share on other sites

A wiecie co ja bym chciała? Żeby rozpoczęto w MP taki cykl o agility albo o frisbee (chociaż wolę to pierwsze). Np. w pierwszych numerze o przeszkodach, jakie są itp. i fotki przeszkód. A w kolejnych np. jak je pokonywać i tak z numeru na numer coraz więcej i więcej na temat agility. :evil_lol:
Co wy na to? Mi to by pasowało.
Przydałoby się więcej na temat szkolenia, albo więcej psich sztuczek. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...