Jump to content
Dogomania

Jamniczek Harry - jednak Czarodziej-wyczarował sobie dom....miłość....


brazowa1

Recommended Posts

[quote name='brazowa1']najgorsze jest to,ze ja nie dam zadnej gwarancji,czy w nowym domu pies nie bedzie rozwiazywał konfliktow zębami,tak jak zostal nauczony.Bo tak naprawde nie wiemy o nim NIC poza tym,jak zachowuje sie w schronie.A w schronie jest fajnym,łagodnym,wspołpracujacym pieskiem.Niemniej ludzie mieli pogryzione ręce.[SIZE=1][COLOR=deepskyblue] [COLOR=cyan]Pewnie na to zasłuzyli[/COLOR] [/COLOR][/SIZE][/quote]

Jamnik to jest jamnik, ma swoje zdanie, jest indywidualistą. Kilka dni temu poszedł z mojego allegro jamiś długowłosy, podobno agresywny. Jest do rany przyłóż. Poza tym nie wiem czemu ludzie się uparli że jamniki lubią dzieci. Jak słyszę że pies (nie tylko jamnik) ugryzł, warknął na dziecko to przyglądam sie najpierw dzieciakowi. W 95% okazuje się że dziecko pociągnęło za ogon, ucho, nachalnie przytulało psa itp.

Link to comment
Share on other sites

Telefonow o niego full-dziś tez.Jedna Pani jest sensowna,fajnie o jamniolach mowila,z bardzo daleka.Coż,mamy sie zdzwonic po swietach,co do transportu.
Ale domku oczywiście szuka nadal,bo z doświadczenia wiem,ze od pomysłu do adopcji dłuuuga droga,niekoniecznie zakończona sukcesem.

Link to comment
Share on other sites

popełniłam,strasznie przepraszam, no tak to jest ciotka Betbet ma uraz do jamników, a ten kurcze jakos w serducho zapadł.
nie umiem tak żeby odzwierciedlić oczy i w ogóle wszystko...bo ja nigdy nie uczyłam się rysować...ale skoro już popełniłam dziś wieczorem...to masz Harry.na szczęście...
[IMG]http://img293.imageshack.us/img293/1400/dsc04138dq9.jpg[/IMG]

p.s. jeszcze maltretuję i poprawiam np prawe ucho

Link to comment
Share on other sites

[quote name='brazowa1']Ludzi chetnych na jamniki jest sporo,tylko dlaczego rzadko ktory sie nadaje na własciciela jamnika?:roll:[/quote]

Bo to jest tak, że określone psy kochają określone grupy ludzi. Jak móią w Krakowie "Jamnik to styl życia" i jeżeli tego sie nie pojmie to nie dogada się z jamnikiem. Patrzenie na psa (każdego) tylko pod kątem mały/duży czy czarny'biały wg mnie dyskwalifikuje ludzi. Od psa należy przede wszystkim oczekiwać pewnych cech charakteru, trzeba sobie uświadomić jaki ma być mój pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']ale wydawac by sie moglo, ze jamniki kojarzą się z taką charakternością...to takcyyy dłudzy indywidualiści wg mnie.
ech
no Harry gdzie ten Twój dom?[/quote]

Bo to są charakterne psiaki i to bardzo. Jamnik absolutnie nie nadaje sie na maskotkę. Ale Przyjacielem będzie przez duże P.

Coś w tym jest:
[I]"Jamniki łamią Ci serce, a potem jeszcze nad jego marnymi resztkami podnoszą nogę. Obcując z jamnikiem nie wiesz, czy płaczesz ze śmiechu, miłości, czy wściekłości. Dusza jamnika jest podobna do człowieczej, jak żadnego innego psa"[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Bo to są charakterne psiaki i to bardzo. Jamnik absolutnie nie nadaje sie na maskotkę. Ale Przyjacielem będzie przez duże P.

Coś w tym jest:
[I]"Jamniki łamią Ci serce, a potem jeszcze nad jego marnymi resztkami podnoszą nogę. Obcując z jamnikiem nie wiesz, czy płaczesz ze śmiechu, miłości, czy wściekłości. Dusza jamnika jest podobna do człowieczej, jak żadnego innego psa"[/I][/quote]

Powinno być jeszcze dodane czy z bezsilności :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...