Jump to content
Dogomania

Zgłoszenie do klasy szczeniąt


agnethka

Recommended Posts

Nie znalazłam podobnego tematu, więc zakładam...jeśli jest to przepraszam ;)

Zastanawiam się nad zgłoszeniem naszej suczki do klasy szczeniąt, ale...nie jestem pewna co mam wpisać w formularzu w rubrykę "Nr rejestracyjny w oddziale ZKwP" :roll: Sunia jest zarejestrowana w ZK oczywiście, ale czekamy na rodowód - czy w tym momencie mam wpisać numer z metryki? :roll:

Pytanie może i głupie, ale nigdy wcześniej nie zgłaszałam psiaka na podstawie metryczki i nie bardzo się orientuję :oops: będę wdzięczna za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

aha..dziękuję..problem w tym, że nie mam tam nic. prawdopodobnie tata zrobił ksero metryki przed oddaniem jej do związku :roll: i nie mam tego numeru...będę musiała jutro zadzwonić do naszego oddziału, żeby mi go podali, a potem do Kielc i zgłosić błąd w zgłoszeniu psa :roll:

dziękuję za pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Ja jeszcze dodam, że u nas poza świstkiem potwierdzenia zapłaty dostałam ksero metryki, legitymacje(z pieczęcią ważną) i taką kartkę - 'zaświadczenie'. Przy odbiorze pani mi zaznaczyła nawet, co mam przy zgłoszeniu podawać. Oprócz informacji o imieniu, przydomku, wieku czy innych informacjach o psie i właścicielu jest tam "zapisany jest w Księdze Rejestracyjnej Związku Kynologicznego w Polsce
pod Nr: 00000/XX/00" (taki jest wzór tego numeru do podawaniu przy zgłoszeniu.
Naprawdę nic takiego nie dostałaś? No to muszę pochwalić sprawność w działaniu naszego klubu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

w maju zarejestrowaliśmy roczną suke, która rodowód już miała - wtedy też tata opłacił składkę członkowską i wszystko co jest potrzebne przy przerejestrowaniu psa ;)

legitymację członkowską (bo pewnie ją masz na myśli) dostał jak się [U]upomniał[/U] podczas rejestracji drugiej suki (tej z metryczką, której temat dotyczy) - przy rejestracji szczeniaka dostał TYLKO pokwitowanie, że zapłacił i tyle - nie ma żadnej "instrukcji obsługi ze wskazówkami"...niestety i dlatego tak strasznie się zakręciłam przy tym wszystkim :mad: znajomy mi dzisiaj wszystko wytłumaczył, czego dotyczy dane oznaczenie, i że ten numer co mam jest kielecki (czyli z hodowli, z której pochodzi miot, gdy były wydawane metryki)....teraz mnie czeka dzwonienie do Związku...mam nadzieję, że rozmowa przebiegnie sprawnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...