Jump to content
Dogomania

czy to prawda??


HUARES

Recommended Posts

Słuchajcie zawsze myslałam że kazdy pies rodzi sie z ogonkiem i dopiero w zależności od rasy obcina się go , a doszły mnie słuchy że pieski mogą się urodzić juz bez ogonków. Sorrki za głupie pytanie , ale jestem niedoinformowana w tym temacie.Czy sa może jakieś rasy które nie mają ogonków??

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

angole tez sie czasem rodza "bez" ogonkow - w rzeczywistosci maja wrosniete, albo bardzo krotkie.

Buldog litosci własnie przeszedł obok mnie mój szef który jest angolem i dostałam na jego widok ataku smiechu :lol:

Sie poplakalam ze smiechu :roflt: :cunao: :roflt: :cunao: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

Jak to wrośnięte? :hmmmm: Rozumiem, ze pies może miec szczątkowy ogon, czyli składający sie z 1 czy 2 kręgów, ale wrośniety? :roll:

a TUTAJ sobie zajrzyj na przyklad - "faulty inverted tail"

Dzięki za link :wink: Czyli ten "wrośnięty", a raczej wg tego co tam jest napisane odwrócony ogon nie jest uznawany przez wzorzec?

Link to comment
Share on other sites

Mój kundelek też ogona od urodzenia nie posiada, choć zarówno matka jak i wszyscy bracia i siostry takowe posiadali. Ma tylko taką malutką namiastkę :wink: Tak mu biedaczkowi natura poskąpiła... A ja teraz przez to muszę się gesto tłumaczyć oburzonym starszym paniom, które mnie na każdym kroku oskarżają, że go skróciłam o ogon :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...