Jump to content
Dogomania

HUSKY sunia uratowana z pseudohodowli w DT został dług u weta,ale MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Buuu amon już w nowym domu :-(,jak mi smutno...ma za koleżanki 3 laski husky,szpica stefana,i kundelkę , za jakieś dwa tyg.jedziemy na kontrole. Szykujcie jage na wawe... I prośba o pomoc w reklamowaniu czorta,naganiajcie pliz ludzi na jego wątek, a moźe jemu allegro by ktoś zrobił bo ja konta nie mam :-/

Link to comment
Share on other sites

Muszę się przyznać, że nie żal mi Amona, bo... wiem ,że trafił w dobre ręce [w złe byś go nie oddała] i na dodatek JAGA ZNALAZŁA NAJWSPANIALSZY DOM NA ŚWIECIE :multi:. W tej chwili za bardzo się cieszę, żeby się czymkolwiek martwić [nawet tym ,że jednak nie będę miała samochodu :eviltong:].
Za tydzień będę ją umawiać na sterylizację [dobrze, że cały sprzęt "pooperacyjny" czyli kołnierzyk i ręcznie robiony kaftanik mam jeszcze po Birmie] ;).

Wrzuć tutaj link do psiaka potrzebującego allegro, może któraś dziewczyna będzie mogła pomóc ;).

Link to comment
Share on other sites

Nom w końcu się zdecydowałaś :evil_lol::evil_lol::evil_lol::multi::multi::multi:
Cieszę się i nawet nie wiecie jak bardzo :multi::multi::multi:

Haniu nie musisz już jutro ani pojutrze jak jesteś zalatana ;)
Kantar potrzebuje za jakieś 1,5 -2 tyg bo szykuje nam się wyjazd autobusami;) Po prostu wolę Ci wcześniej napisać abyś ze spokojem poszła na pocztę bez nerwów abyś czasem złego adresu nie wpisała :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Akurat adres to byś mi mogła podać :evil_lol:... bo nie wiem, gdzie posiałam papierek ze szczepienia [no co... mówiłaś, że niepotrzebny :oops:].

A zalatana to ja jestem zawsze... przecież mój sens życia to być zalatanym :loveu:[/quote]

A nie masz na PW?? :evil_lol: Kiedyś już Ci podawałam :eviltong:
Papierek nie potrzebny jak już tłumaczyłam zresztą i nadal się tego trzymam :cool3:

Ja też ostatnio zalatana więc nie martw się to nie tylko Twój sens życia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Orpha [i inni :razz:]... a ja mam taką poważną sprawę... bo w tym miesiącu sypnie mi się porządnie kasa na Jagnieszkę :oops:: sterylizacja 200 zł + szczepienia i odrobaczania [pewnie ok. 50 zł] + bilet do Warszawy i z powrotem ok. 100-120 zł = 350-400 zł... czy moglibyście pomóc mi uzbierać ta sumę? Bo jednak to jest dość spora kwota [zwłaszcza przed świętami :roll:]... jakby każdy dał chociaż po 10 zł to już by to dużo pomogło :oops:. Inaczej całą moją skromną wypłatę będę musiała przeznaczyć na Jagnięcinę :roll:...

A, Orpha... i jeszcze jedna sprawa... bo w Warszawie to najchętniej bym przenocowała... czy przygarnęłabyś mnie na jedną noc :cool3:... mogę nawet spać pod kotami i psami, mi to różnicy nie zrobi :grins:

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję dobra kobieto. Byłam dzisiaj z Jagą na szczepieniu, zapłaciłam 60 zł za komplet :roll:. Weterynarze bardzo się ucieszyli, że Jaga znalazła dom :cool3:. No i okazało się, że sterylizacja do 20 kg kosztuje już 250 zł, ale po znajomości i dlatego, że sunia jest u mnie na DT wyciachają ją jeszcze za 200 :multi:

Link to comment
Share on other sites

Jaga 8-9 grudnia będzie miała sterylkę. Udało mi się dzisiaj dorwać plan od Kamila i w te 2 dni będę mogła zając się sunią, tylko kolega ma mi powiedzieć, kiedy mu bardziej pasuje robienie za szofera :razz:.
Do Warszawy najprawdopodobniej będę jechać 17-18-19 grudnia. Wyjdzie to tak, że 17 w nocy będę jechać [Orpha, będziecie musieli odebrać mnie z dworca :razz:], 18 w nocy/19 rano będę wracać do domu ;).

[B]Orpha[/B] uprzedzam, że w inne dni nie będę mogła dojechać, bo muszę sie dopasować do planu od Kamila [pracuje na zmiany :roll:], a później wolne ma tylko 23-24 grudnia. Wtedy odpada :diabloti:. Dlatego też szwy Jaga będzie miała ściągane już u ciebie. Oczywiście jeśli będzie coś nie tak [wiadomo... w końcu to operacja i zawsze może się coś zdarzyć... np. Jaga bedzie dłużej dochodzić do siebie :roll:] to przyjazd trzeba będzie przełożyć na styczeń :shake:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Jaga 8-9 grudnia będzie miała sterylkę. Udało mi się dzisiaj dorwać plan od Kamila i w te 2 dni będę mogła zając się sunią, tylko kolega ma mi powiedzieć, kiedy mu bardziej pasuje robienie za szofera :razz:.
Do Warszawy najprawdopodobniej będę jechać 17-18-19 grudnia. Wyjdzie to tak, że 17 w nocy będę jechać [Orpha, będziecie musieli odebrać mnie z dworca :razz:], 18 w nocy/19 rano będę wracać do domu ;).

[B]Orpha[/B] uprzedzam, że w inne dni nie będę mogła dojechać, bo muszę sie dopasować do planu od Kamila [pracuje na zmiany :roll:], a później wolne ma tylko 23-24 grudnia. Wtedy odpada :diabloti:. Dlatego też szwy Jaga będzie miała ściągane już u ciebie. Oczywiście jeśli będzie coś nie tak [wiadomo... w końcu to operacja i zawsze może się coś zdarzyć... np. Jaga bedzie dłużej dochodzić do siebie :roll:] to przyjazd trzeba będzie przełożyć na styczeń :shake:.[/quote]
tylko daj mi znac chwile wczesniej bo bede musiała zorganizowac sobie wolne w pracy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...