Jump to content
Dogomania

HUSKY sunia uratowana z pseudohodowli w DT został dług u weta,ale MA DOM


jusstyna85

Recommended Posts

  • Replies 466
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Właściciel Ismeny od kilku lat próbował ją sprzedać z kiepskim powodzeniem. Najpierw sprzedawał, bo nie miał pieniędzy na naprawę auta. Później też musiał sprzedać.A jak się nie udawało sprzedać, krył ją i rodziła szczeniaki (pies nie przydatny w hodowli bo nie może nim kryć swojej suki :/ ) Dziwne, że oddaje ją wysterylizowaną dopiero gdy wyszła z wieku hodowlanego..
Ismena jest matką mojej suki i faktycznie zawsze była ostra do innych psów. Zresztą moja suka też taka jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='peppermint']Właściciel Ismeny od kilku lat próbował ją sprzedać z kiepskim powodzeniem. Najpierw sprzedawał, bo nie miał pieniędzy na naprawę auta. Później też musiał sprzedać.A jak się nie udawało sprzedać, krył ją i rodziła szczeniaki (pies nie przydatny w hodowli bo nie może nim kryć swojej suki :/ ) Dziwne, że oddaje ją wysterylizowaną dopiero gdy wyszła z wieku hodowlanego..
Ismena jest matką mojej suki i faktycznie zawsze była ostra do innych psów. Zresztą moja suka też taka jest.[/quote]


Dzięki za wieści w sprawie suki :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Skopiuje to,co dostałam od Zojki 39

Witam Panią przeczytałam Pani czat na temat Marty z Choszczna, niestety wygląda na to ze jestem ofiarą własnej głupoty i naiwności .Marta dostała ode mnie 8 miesięcznego pekińczyka bo marzyła o pekinie z moich informacji wynikało że pies miał się bardzo dobrze do 2010 roku Anuszka została uśpiona bo podobno miała raka z którym nic się nie dało zrobić,w 2009 roku z powodu problemów zdrowotnych oddałam jej jeszcze moje dwa Pekiny Zuzie i Dżożka,pod warunkiem że jeżeli będzie miała jakiekolwiek problemy lub ja poczuję się lepiej psy wrócą do mnie, rozmawiałam z nią w czerwcu 2010 roku i psy były podobno u niej ,nie chciała mi ich oddać mimo ze prosiłam powiedziała ,ze psy to nie zabawki żeby się nimi bawić.u niej będa miały dobry dom.a już w lipcu 2010roku oddała moje psy suczka jest czipowana wiec może uda mi się ją znaleźć ,mimo że bardzo tęskniłam nie robiłam aferery .a widocznie trzeba było bo okazuje się ze Marta szuka ogłoszeń, że ktoś odda w dobre ręce psiaki zabiera do siebie ,sprawdza czy można je rozmnożyć i pohandlować ,jeżeli piesek jest jest nie użyteczny to sprzedaje dalej.dzisiaj okazuje sie że moje psy zostały rozdzielone jeden mieszka podobno w Gorzowie drugi w Poznaniu zostałam oszukana

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Rosa z wyglądu [COLOR=#000000][FONT=Verdana]je[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]j nie opiszę, wiem tylko że dziewczyna ma ok. 20 lat... Poczyta[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]j wątek, sprawdź kto [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]jagulkę odbierał, może to coś pomoże.[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Rosa z wyglądu [COLOR=#000000][FONT=Verdana]je[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]j nie opiszę, wiem tylko że dziewczyna ma ok. 20 lat... Poczyta[/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]j wątek, sprawdź kto [/FONT][/COLOR][COLOR=#000000][FONT=Verdana]jagulkę odbierał, może to coś pomoże.[/FONT][/COLOR][/QUOTE]

Ja odbierałam Jagnę :) Jednak nie pamiętam dziewczyny.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...