Jump to content
Dogomania

Odpowiednie legowisko.


Pomarancza

Recommended Posts

Eh, cena była by do przeskoczenia, gdyby nie to, że Lucky legowisko przenosi po całym domu, wynosi do ogrodu, gryzie, drapie itp, dlatego dla niego raczej wolę te tańsze, bo wiem, że dłużej niż 3 miesiące i tak nie potrzyma w stanie chociażby dobrym, bez dziur itd.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Czy ktoś z was zamawiał legowisko z Doogi? Zamówiłam w czwartek i od razu opłaciłam kartą płatniczą legowisko. Wysyłka kurierem w 24h, a tu środa i status zamówienia "złożone". Pisałam na facebooku i wysłałam maila, a tu cisza. Mocno mi się spieszy, bo pies porwał poprzednie legowisko i nie ma na czym spać.

Link to comment
Share on other sites

21 godzin temu, Harley napisał:

Czy ktoś z was zamawiał legowisko z Doogi? Zamówiłam w czwartek i od razu opłaciłam kartą płatniczą legowisko. Wysyłka kurierem w 24h, a tu środa i status zamówienia "złożone". Pisałam na facebooku i wysłałam maila, a tu cisza. Mocno mi się spieszy, bo pies porwał poprzednie legowisko i nie ma na czym spać.

Osobiście nie zamawiałam, ale czytałam dużo negatywnych opinii na FB, długa realizacja i marny kontakt.

Link to comment
Share on other sites

O 14.01.2016o09:54, razed_in_black napisał:

Osobiście nie zamawiałam, ale czytałam dużo negatywnych opinii na FB, długa realizacja i marny kontakt.

Dzięki. Właśnie mi odpisali(na trzecią wiadomość, tym razem z potwierdzeniem przeczytania), że dzisiaj wyślą. Gdybym wiedziała, że tyle to potrwa to od razu próbowałabym jakoś pozszywać stare legowisko. Szukałam przed zakupem informacji i wszędzie ludzie byli zadowoleni z samych legowisk, o wysyłce nic nie pisali. Kontakt aż do momentu zamówienia był dobry, bo trochę pomęczyłam o różne detale. Za to po złożeniu zamówienia - porażka. Mogli od razu napisać, że mają opóźnienia i nie łudziłabym się, że legowisko lada dzień dojdzie.

 

Edycja: Kilka godzin po napisaniu tego posta dostałam maila, że właśnie wysyłają posłanie. Przyszło następnego dnia i muszę przyznać, że pies jest zachwycony. Ewidentnie widać, że posłanie się spodobało i jest wygodne.

Edited by Harley
dopisanie wiadomości
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
16 godzin temu, Paulina94 napisał:

Jakiej wielkości legowisko polecacie dla springer spaniela angielskiego? Psiak w tej chwili ma 7 miesięcy.

Ja kupowałam dla mojego psiaka w Bowl&Bone Republic ;) stwierdziłam, że wolę zainwestować w coś, co psiak będzie miał na długi czas :) Legowisko jest bardzo eleganckie, a psiak odrazu je polubił.

Link to comment
Share on other sites

Monieq, widziałam na zoo-dragonie legowisko 62x82 cm za niecałe 70 zł i pewnie tam kupię, bo i tak jeszcze trochę innych rzeczy będę od nich zamawiać ;) Chciałam się tylko upewnić czy taki rozmiar będzie ok :P

Ale dzięki za podpowiedź z TkMaxxem, może się przyda tak na przyszłość :P

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Nie są to psy wielkie, więc legowisko nie wielkie myślę ,że znajdą się kuwetki dla psów nie dla kotów taniej, radziła bym po przeglądać sklepy Chińskie tg. tanie sklepiki :)

W sklepach zoologicznych można też zerknąć pamiętaj są promocje! Zależy o jaką kuwetę pytasz jeśli wpiszemy w wyszukiwarce ,,kuweta dla psa,, wyskakują do załatwiania jeżeli o takie chodzi to z przesyłką ok.35 złotych.

Jeżeli te do spania to  masz tu dwie propozycje :)

a9400f234ada975899aa4ad7dc79.webp <- link :)

03e45c194111aa99adb80fab6bd9.webp ,-link :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Mam właśnie teriera, ale od niedawna, bo zostawiła mi go siostra, która poleciała do USA na kilka miesięcy. Legowisko wybieraliśmy razem, takie z pluszu okazało się najlepsze: http://pufy.pl/dla-psa-i-kota/350-pufa-dla-psa-lub-kota-roxy.html

Psu się podoba, nam też. Łatwo się odkurza i czyści, więc mogę je polecić z czystym sumieniem!

pufa-dla-psa-lub-kota-roxy.jpg

pufa-dla-psa-lub-kota-roxy1.jpg

pufa-dla-psa-lub-kota-roxy2.jpg

pufa-dla-psa-lub-kota-roxy4.jpg

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 4 months later...

My mamy dwa legowiska drewniane z imieniem psiaka ze strony https://dogsdreamslegowiska.com/

Buldog wcisnął się w standardowy rozmiar M, dla naszego owczarka zamówiliśmy legowisko robione na wymiar aby mógł się rozłożyć :)
Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni jakością i wykonaniem, materiał użyty w środku to typowa tkanina tapicerska więc po praniu nic się z nią nie dzieje, polecamy.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Zastanawiam się, czy kupić legowisko dla psa ze strony internetowej https://hubun.pl/32-legowiska-dla-psow i w związku z tym chciałam zapytać się Was o poradę. Te legowiska na tej stronie internetowej są dość tanie. Myślicie, że warto wziąć od razu dwa czy pies będzie chciał korzystać tylko z jednego? Nie wiem też, czy wygodniejsze będzie legowisko w formie poduszki czy może kanapy? Te owalne legowiska też są ciekawe. Co o tym sądzicie?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...