Jump to content
Dogomania

Najdziwniejsze komentarze dotyczace waszych psów :) [2]


dog_master

Recommended Posts

ha ha:Dto ja tez mam pewnie o jednego psa za duzo:Dale moim psom bardzo to pasuje,sa szczesliwe,bawia sie razem i wspaniale im ze soba.Co do dziwnych komentarzy to:moja siostra ma psa husky i bedac gdzies pod jakims centrum handlowym z nim spotkala sie z histerycznymi okrzykami dwoch panienek:ppatrz,patrz ten pies jest slepy,ma przezroczyste oczy!!!hmmm,tymczasem pies ma oczy jasne niebieskie i nie wiem co to ma wspolnego ze slepota:D:D:Dchyba,ze ma...ale z ludzka:D:D:D:shake:

Link to comment
Share on other sites

Co do dziwnych rzeczy , to własnie wróciłam ze spacerku :D
Jak byłam z psem w lesie to troche przećwiczyliśmy dotychczasowe sztuczki i troche nowych wprowadziłam ... no i pies własnie robił komendę przewrót aż tu z jakiejś lesnej ścieżki ( niczym jakaś wróżka) mi tu kobieta wyskakuje i zaczyna do psa gadać ja się na nią tak trochę dziwnie patrze , spojrzała na mnie i zapytała , czy pies jej nieugryzie , to mówie ze nie
Chciala pogłaskać a , pies wstał i facetka zwiała :icon_roc:
Chyba mi nieuwierzyła :eviltong:


nietyle dziwny komentarz , co dziwna sytuacja :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja lubie jak blondyneczki w białych spodniach ćwierkają na Kaje.A kajunia leci i robi hyc hyc po białych spodenkach.:diabloti: Kiedyś odwoływałem ,ale skoro taaak bardzo chcą ją pogłaskać ,to prosze bardzo:evil_lol:.

A moje psy od jakiegoś czasu przez znajomych dresów itd. zostały okrzyknięte szczurami:P Bo takie chuude z dlugimi ogonami:lol: I w sumie mi się to podoba ,do Czarka szczególnie pasuje.

Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu wybrałam się wraz z moją koleżanką i jej psem Nowofunlandem na spacer do parku:painting:. Mijało nas dziecko może 3-4 letnie ze swoją mamą i powiedziało "Mamo, mamo patrz! Dziewczynki wyprowadzają kucyka na spacer". I od tego momentu nowofunlanda pieszczotliwie nazywamy 'kucykiem' :loveu:, bardzo nas to rozbawiło :roflt: i rozczuliło :happy1:, dziecko ma wyobraźnie :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bursztynka13']Jak byłam w Goleniowie na wybiegu w dałam się w rozmowę z pewną panią nagle zza drzewa wyskoczyła mała dziewczynka i się rozpłakała nazywając nowofundlanda pani "Niedzwedz łełe niedzwedz!!!"[/quote]

HaHaHa :roflt:... Dobrze że moja koleżanka nie ma w domu niedźwiedzia, tylko kucyka - hihi :siara:

Link to comment
Share on other sites

To co prawda nie jest komentarz, ale nie mogę się powstrzyamć zeby sytuacji nie opisać, bo takiego wzroku to nigdy chyba nie widziałam.

Byłam z Fionką w naszym standardowym miejscu spacerów i rzucałam jej patyki. Fionka jak zwykle przynosiła. Za chwilę zobaczyłam pana z huskim, którego już wcześniej widywałam. Do tej pory pan mnie omijał szerokim łukiem i nigdy nie przejawiał najmniejszych chęci do tego, żeby nasze psy sie poznały. Szczerze mowiać to i ja nie miałam na to ochoty.

No ale ostatnio pan z psem szli w moją stronę. A ja bawiłam się nadal z Fioną, bo wiedziałam ze jak jest zajęta patykiem to nie poleci do psa nawet jak ten pies podleci do niej (z reszt i tak nie miałam sie gdzie przeniesc, bo przede mna jakies 10 m był plot, za mna koniec łaki, z prawej strony huski z lewej droga). Jedyna ewentualność kiedy zareaguje na innego psa podczas takiej zabawy to gdy ten pies bedzie chciał jej zabrac patyk, wtedy najczesciej warknie i wraca dalej do zabawy (takie zach. stosuje tylko do psow ktore nie zna, za swoimi znajomymi chce sie przeciagac patykiem).

Wiec ja sie bawei z Fionką, pan idze z huskim (przewaznie nie puszcza go ze smyczy, no ale tym razem posatnowił akurat puścić :cool3:). Pies podleciał do mojej suki akurat gdy ta kladla patyk pod moimi nogami i czekała az sie po niego schylę. Ja sie schylam ale tamten pies był szybszy. Moja z warkotem go przepedziła (broni bardzo swoich rzeczy przed innymi psami- pewnie ma na to wplyw ze jest ze schronu), pan krzyknał na psa, kazałam jej od razu usiąść- posłuchała :lol: (czym mnie bardzo ucieszyła), pochwaliłam. I w tym momencie zobaczyłam wzrok pana patrzacy na mnie z wielkim zdziweieniem. Pan chyab zrozumiał ze pochwaliłam swojego psa za to ze warknał na jego :diabloti:

A czy to takie trudne do zrozumienia, ze w jej przypadku to jest pewien sukces? Że na samym poczatku nie mogłam nawet innego psa w jej obecnosci poglaskac bo konczyło sie atakiem na niego?

Pan miał normalnie oczy jak 5 zł. :evil_lol:
W sumie to nie mam sie czemu dziwic- jego pies nawet bez obecnosci innego psa sie go nie slucha. Facet sie drze na niego przez pół łąki, a on ma to i tak w nosie

Link to comment
Share on other sites

Na mnie się kiedyś jakaś rodzinka dziwnie patrzyła jak Hexolinie kazałam siedzieć grzecznie podczas gdy kot siedział na chodniku i się mył (mamy giga problemy z kotami :roll:). Cały czas głośno mówiłam jakieś głupoty, w stylu "super sunia, tak, dobrze, suuper, siedzimy grzecznie, extra..." i do tego wpychałam w nią ciacha. Mina ludzi naprawdę nieprzeciętna :evil_lol:. Ale Hexi do kota nie wyrwała, mimo że był 3 metry od nas i beztrosko się czyścił :multi::multi::multi:.
A ostatnio jak bawilam się z Hexą na podwórku, panowie robiący ulicę opierali się o siatkę i głośno komentowali nasze poczynania "ale, ten pies umie pilkę przynosić", albo "nawet na nas nie patrzy, ale wyszkolony" (jaasne :evil_lol:). Później próbowali zwrócić na siebie jej uwagę różnymi sposobami (gwizdali, wołali, stukali w siatkę), a ona nic. Któryś z kolesi stwierdzil że dziwny pies i dali sobie na spokój :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[B]Hanula[/B] dobre:D
Ostatnio jak kazałam Bursztynowi przyjś do nogi zostałam "Okrótniczką i Hitlerowcem:megagrin:". A jakaś pani później spytała się że"Po co takie małee szkolić?! Nie możesz sobie z takim gó**em poradzić?- Na to ja że szkole go "aby mu się nie nudziło" na co bakbka taki wzrok, a jak dodałam że mój pies nie jest gó**em to ona oczy jak 5zł i stoji jakby Boga zobaczyła:evil_lol:. Dziwna sytuacja:roll:

Link to comment
Share on other sites

No to i ja sobie tutaj trafiłam, leniwa sobota to dogo sobie przeglądam :evil_lol:

To, że moja yorczka jest córką spanielki słyszę na co 2 spacerze :niewiem: Aż takie podobne są?

Ostatnio dostałyśmy świecące obróżki, dzieciaki zawsze reaguję " o mamo zobacz, jak te pieski robią, że się świecą?"
Ostatnio usłyszałam " zobacz ufo przyleciało!"
A pewien pan zaczepił mnie i zapytał gdzie obrózki kupiłam. Po rozmowie dodał, że jak zobaczył moje psy to myślał, że to jakieś szczury latają. :niewiem:
Nie chciało mi się z tym inteligentnym człowiekiem dyskutować dłużej, więc zrobiłam dziwną mine i poszłam. Ale może Wy mnie oświecicie : od kiedy szczury się świecą?:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

poszlismy dzis pierwszy raz z Dyziem na spacer.

no chudy jest to fakt, ale kazda osoba musila - poprostu musila - to skomentowac.
spacer skonczyl sie awantur z pania, ktora chciala go na sile nakarmic.
na moje: on nie moze jesc byle czego. prosze nic mu nie dawac.
pani stwierdzila, ale on wyglada tak jakby dlugo nie jadl.

no jasne przeciez go glodzimy dla hobby :angryy: :angryy: :angryy:

wkurzyla mnie babka.

Link to comment
Share on other sites

Moj labek biega luzem, z naprzeciwka idzie pani z pieskiem wielkosci yorka. Ja przywoluje swojego, ona krzyczy: moj pies nie gryzie! Ja odkrzykuje: ale moj tak! na co ona: co pani za glupoty gada, labradory sa lagodne.:roll: Dobrze ze swojego zabrala, bo by sie bardzo zdziwila.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bursztynka13']No wiesz, może szczury w tych ściekach jakiś radioaktywnych śmieci się najadły i teraz świecą:evil_lol: (bez urazy dla posiadaczy szczurków i mojego Ogryzka['])[/quote]sugerujesz, że ten pan po ściekach łazi i szczury podgląda? :evil_lol: Ja tam nie wiem. Miałam dwa (
[*]
[*] ), ale żaden nie chciał świecić :placz: Może dlatego, że to nie kanalizacyjne były? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...