Jump to content
Dogomania

Prosimy o pomoc dla karmicielki kotów i psów z Warszawy!!!


Olena84

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Margo05']Przyznaję bez bicia, że o darmowej strylce nie słyszałam, ale szukać możliwości można.[/quote]

bezplatne sterylki jak najbardziej. trzeba zglosic sie do WOŚ w gminie i oni daja talony na bezpłatne zabiegi. Jest na to przeznaczona jakas kwota ktora niestety juz sierpniu ( to zalezy od gminy) sie wyczerpie. Zglaszac do gmin mozna od stycznia. Wiem ze jak sie bedzie bardzo prosic to i teraz mozna cos wysepic ale juz bez przetrzymania w klinicie tylko sam zabieg.

Link to comment
Share on other sites

na paca jest wet, który bierze udział w akcji sterylkowej - tylko, ze to nie jest gratis, ale taniej. 100 zł chyba... tu faktycznie tzreba by sie dowiedziec dokładnie, u źródeł, jak to wygląda.... może pokombinowac z psim aniołem - jeśli pani ewa ma możliwość ewidencjonowania - zależy pewnie, jaka ewidencję psi anioł ma na myśli.. w końcu to dzikie koty...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']na paca jest wet, który bierze udział w akcji sterylkowej - tylko, ze to nie jest gratis, ale taniej. 100 zł chyba... tu faktycznie tzreba by sie dowiedziec dokładnie, u źródeł, jak to wygląda.... może pokombinowac z psim aniołem - jeśli pani ewa ma możliwość ewidencjonowania - zależy pewnie, jaka ewidencję psi anioł ma na myśli.. w końcu to dzikie koty...[/quote]

Przed chwilą dzwoniła do mnie zapłakana pani Ewa.. Jutro, z powodu nieuregulowanych płatności odetną jej prąd!Kobieta jest w naprawdę ciężkim położeniu I na dodatek w kiepskiej formie psychicznej! To wszystko ją przerosło.Nie ma na leki, nie ma na prąd, nie ma na karmę I żwirek...Kto może wspomóc ją jakimś grosikiem? Please...Ja wpłaciłam jej 100,- zł. Tylko tyle mogę. Kto jeszcze pomoże?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Przed chwilą dzwoniła do mnie zapłakana pani Ewa.. Jutro, z powodu nieuregulowanych płatności odetną jej prąd!Kobieta jest w naprawdę ciężkim położeniu I na dodatek w kiepskiej formie psychicznej! To wszystko ją przerosło.Nie ma na leki, nie ma na prąd, nie ma na karmę I żwirek...Kto może wspomóc ją jakimś grosikiem? Please...Ja wpłaciłam jej 100,- zł. Tylko tyle mogę. Kto jeszcze pomoże?[/quote]
mogę jej zawieźć karmę i żwirek, tylko podajcie mi jeden właściwy adres

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']Ja kombinuję jak koń pod górę ze wstawieniem zdjeć na bazarek :oops: Jak miałam uolad miau, to był luzik, teraz sie pogubiłam :roll: I jak sie teraz pisze pw, do cholery?![/quote]

Kliknij w nazwę użytkownika nad awatarkiem. Pokaże się lista. Wybierz: "wyślij prywatną wiadomość".I już.

Link to comment
Share on other sites

Dzieki, tak proste, ze aż... :oops:
Tu bazarek na potrzeby pani Ewy
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11048428#post11048428[/URL]

zaraz wystawiam drugi
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=11048649#post11048649[/URL]
podbijcie czasem, proszę, bo jutro i pojutrze będe na szkoleniu w Radomiu :placz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...