Jump to content
Dogomania

Dogo weterani


Marcino1978

Recommended Posts

Hej :)
Ja na forum jestem już 4 lata, więcej czytam niż piszę. :)
Pamiętam, że jak tu trafiłam byłam głupitkim 12 letnim bahorem, który chciał miec jak największą ilośc postów. Większośc to pewnie, aż chciała mnie ukatrupic, za to jak pisałam nie na temat w każdym wątku. Aż mi czasem głupio jak czytam co kiedyś pisałam. Masakra.
Pamiętam te lejace się wszędzie fioleciki.
O kurcze, pasavera, pamietam jak kiedyś żywcem Twoją stronę skopiowałam.:shake::shake: Ale ja glupiutka byłam. Albo pamietam jak kiedyś założyłam temat gdzie jest matt. I wszyscy się ze mnie nabijali, że ja się w nim zakochałam. :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rinuś'][B][I] Nooo :evil_lol: piernikowo - rydzykowo :eviltong:[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Z drugoego czata to ja tylko kojota pamiętam z obecnych tutaj :diabloti:[/I][/B][/QUOTE]

bo my to następne pokolenie:evil_lol: Ja się dopiero w 2006 zarejestrowałem, ale czytywałem dgm do 2005. Mimo że ja to nie weteran do da się zauwazyć jak się dgm zmieniła tylko od '05:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ja trafiłam na Dogo zanim trafiła do mnie Galina i forum to kiedyś było dosłownie kopalnią wiedzy na temat wychowania, pielęgnacji - większości rzeczy dowiedziałam się właśnie tutaj.. Tutaj zapadła decyzja - sznaucer i żaden inny.
Potem przyszły czasy moderowania, atmosfera jednak stała się delikatnie mówiąc mało przyjemna. Ze wzglądu na użytkowników i nie tylko. Coraz rzadziej miałam ochotę wszystko czytać, wraz z rozrostem forum nowi użytkownicy byli jeszcze bardziej anonimowi. I tak - dogo straciło tą duszę.

Pamiętacie sprawę Rotti? Forumowicze - ci którzy ją znali i ci którzy nie dostali takiej okazji od losu - pisali słowa otuchy. Wchodziłam na temat jej poświęcony i czułam ogromną jedność dogomaniaków. Wyczekiwanie na wieści ze szpitala..
Zauważcie, że ludzie do dzisiaj palą świeczki.
Niesamowite.

Prawda jest taka, że wraz z rozrostem forum straciło na jakości. Dużo wartościowych tematów zniknęła.
Ja w tej chwili wchodzę tutaj głównie po to, żeby się rozerwać, pośmiać. Z jednej strony szkoda, z drugiej - dobrze, że jest ten off. fotoblogi.

- - - -

To się wyżaliłam :eviltong:

:drinkig: :drinkig: :drinkig: :drinkig:

Link to comment
Share on other sites

Zasadniczo chyba mogę podpisać się pod tym, co napisała [B]Justa[/B] ;)
Wartościowe tematy poginęły, czy to za sprawą ciągłych modernizacji, czy w zalewie tematów-śmieci.
Kiedyś rzeczywiście była to skarbnica wiedzy, teraz już niekoniecznie.

Ale DGM kiedyś tworzyli przede wszystkim ludzie..
Ci wspaniali, których łączyła jedna pasja..
Ci, których pamięta się po dziś dzień i nigdy nie zapomni..

Chyba właśnie tyle zostało Nam ze starej DGM.
Tęsknota, wspomnienia i My sami..

:drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Saint']Zasadniczo chyba mogę podpisać się pod tym, co napisała [B]Justa[/B] ;)
Wartościowe tematy poginęły, czy to za sprawą ciągłych modernizacji, czy w zalewie tematów-śmieci.
Kiedyś rzeczywiście była to skarbnica wiedzy, teraz już niekoniecznie.

Ale DGM kiedyś tworzyli przede wszystkim ludzie..
Ci wspaniali, których łączyła jedna pasja..
Ci, których pamięta się po dziś dzień i nigdy nie zapomni..

Chyba właśnie tyle zostało Nam ze starej DGM.
Tęsknota, wspomnienia i My sami..

:drinking: :drinking: [/quote]


[COLOR=DarkGreen][B]AMEN!!!![/B][/COLOR]
:drinking:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LeCoyotte']bo my to następne pokolenie:evil_lol: Ja się dopiero w 2006 zarejestrowałem, ale czytywałem dgm do 2005. Mimo że ja to nie weteran do da się zauwazyć jak się dgm zmieniła tylko od '05:shake:[/quote]
[B][I] Kojocie za kilka lat też będziemy weteranami :evil_lol:[/I][/B]
[B][/B]
[B][I]Dogo się zmieniło...ja też zanim sięz zajerestrowałam czytałam trochę dogo...różnicę da się zauważyć niestety...[/I][/B]
[B][I]Mi osobiście nie podoba się nowy wygląd i zasady jakie tutaj panują...[/I][/B]
[B][I]VIP-y?Lekka przesada jak dla mnie.[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Oh to Wy żyjecie jeszcze:evil_lol:??? Miło widzieć znajome nicki :) tęskno za Wami i "dawnym" dogo...:-(
No cóż melduję się po długiej nieobecności, kolejny stary piernik (a raczej pierniczka;))
Szkoda, ze ten temacik z cytatami przepadł, było się z czego pośmiać:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Oh to Wy żyjecie jeszcze:evil_lol:??? [/quote]
Podobno złego diabli nie biorą :evil_lol:
[quote name='Diana14']Szkoda, ze ten temacik z cytatami przepadł, było się z czego pośmiać:lol:[/quote]
Reaktywacja!!! Codziennie perełka się trafia. Kto wie czy nawet nie więcej niż za dawnych czasów ? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Oh to Wy żyjecie jeszcze:evil_lol:??? Miło widzieć znajome nicki :) tęskno za Wami i "dawnym" dogo...:-(
No cóż melduję się po długiej nieobecności, kolejny stary piernik (a raczej pierniczka;))
Szkoda, ze ten temacik z cytatami przepadł, było się z czego pośmiać:lol:[/QUOTE]

Diana byłaś w tym roku na krajówce w Warszawie? Bo jeśli tak, to chyba Cię widziałam z oddali :cool1:

Link to comment
Share on other sites

lupak ja już za stara na reaktywację, czasu mało, pracy dużo plus nauka i psy mi doszły (z jednego od którego zaczynałam na dogo się zrobiły 4:roll:). I wogóle jakoś tak na jesień tracę dobry humor i energię. Będę czekac na Wasze pomysły;)

Saint ja bym powiedziała, że chciałabym do nieba, ale w piekle tylu znajomych:evil_lol:

Justa byłam na krajówce, ale się trochę zmieniłam bo teraz jestem jasną blondynką. Wystawiałam swoją śniadą sunię, a później na BOG I sunię blue merle znajomej. Jutro w NDMie też będę :)

Link to comment
Share on other sites

Ja weteranem nie jestem, ale pamiętam trochę jak to było jak się rejestrowałam i wcześniej zresztą też, bo co nie wpisałam czegoś w wyszukiwarce o psach to zawsze na pierwszej stronie wyskakiwała mi Dogomania...;) Nie dziwie sie, że się uzależniłam i pogorszyłam sobie wzrok :diabloti: A teraz? Gdzie moje uzależnienie się podziało?! Pytam sie! :cool3:

Ach...Pozwolicie, że się napiję? :drinking:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Oh to Wy żyjecie jeszcze:evil_lol:??? Miło widzieć znajome nicki :smile: tęskno za Wami i "dawnym" dogo...:-(
No cóż melduję się po długiej nieobecności, kolejny stary piernik (a raczej pierniczka;-))
Szkoda, ze ten temacik z cytatami przepadł, było się z czego pośmiać:lol:[/QUOTE]

[COLOR=DarkGreen][B][COLOR=Black]Diana [/COLOR]witaj:multi: Stara pierniczko:eviltong:[/B][B] Niestety fajne tematy przepadły:roll:[/B][/COLOR]

[COLOR=DarkGreen][B][COLOR=Black]Dianko[/COLOR] wspominałaś rav - ten stary ale to bardzo stary piernik ma się dobrze ino hmm zapomniał hasła na dogo:mad:[/B][B] Czasami pogadamy sobie na gg[/B][/COLOR]

[QUOTE]Saint ja bym powiedziała, że chciałabym do nieba, ale w piekle tylu znajomych:evil_lol:[/QUOTE]

[COLOR=DarkGreen][B]No wiesz co Dianko. Mówisz, że do Nieba Ci nie po drodze:eviltong:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diana14']Justa byłam na krajówce, ale się trochę zmieniłam bo teraz jestem jasną blondynką. Wystawiałam swoją śniadą sunię, a później na BOG I sunię blue merle znajomej. Jutro w NDMie też będę :)[/QUOTE]

No to myslę, że na 99% Cię widziałam, ale pewna nie byłam, więc nie podchodziłam. Już pomijając fakt, że stwierdziłam, że i tak mnie nie pamiętasz :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Justa jasne ze bym pamietała. Rzecz w tym, ze ja na wystawach jestem zakręcona i trzeba do mnie zagadywać. Nie wiem czy kojarzycie Justynke od corgisiów tutaj z forum. Ona własnie mnie poznała i podeszła. Za to ja jej nie poznałam tak się dziewczyna zmieniła!

Agguniu to pozdrów tego starego piernika ode mnie:evil_lol:

KaRa muszę Cię zmartwić...ale według mej opinii łapeisz się do weteranów :eviltong:

XXL jak Twoja Agrafka słodka:razz:?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...