Jump to content
Dogomania
  • Announcements

• Admin

Regulamin Forum   12/31/16

Dogomania na Facebooku
      https://www.facebook.com/groups/DogomaniaPL/    
Szarcia

Sląsk

Recommended Posts

Poszukuję zwierzolubów w Gliwicach. 

Witam serdecznie, piszę do Państwa z prośbą o pomoc dla 5 kociaków w hotelu Arsenal w Gliwicach. Na hotelowym parkingu (Generała Aleksandra Zawadzkiego 68, 44-109 Gliwice) bytuje obecnie pięć około 3-4 miesięcznych półdzikich kociąt, które wyglądają źle. Są wychudzone, na jedzenie rzucają się do tego stopnia że wymiotują.. Jest źle, a nie zauważyłam żeby przez tydzień mojego pobyt w hotelu ktokolwiek prócz mnie dał im jeść... Kociaki są prześliczne i napewno szybko znajdą domy, trzy to czarno-białe europejczyki, jeden długowłosy i jeden w typie syjama. Niestety nie zdążyłam ich na tyle oswoić żeby je złapać i zabrać ze sobą do Wrocławia, a wiem że zostawione same sobie zginą. Proszę o interwencję, a jeśli Państwo nie mogą, proszę polecić mi kogoś do kogo jeszcze mogę się zwrócić. Niestety byłam tam tylko na wyjeździe służbowym i nie mam możliwości przyjechać znowu w najbliższych dniach... Pozdrawiam Agnieszka Pakos tel 785 713 915

Pisałam do hotelu, Szarej Przystani, Zwierzęcej Arkadii, TOZu i nielicznych znajomych z okolic, ale to za mało. Oferuję pomoc finansową, a jeśli się nie znajdzie na miejscu DT będę próbowała je ściągnąć do Wrocławia. Potrzebuję pomocy!!! Inaczej umrą z głodu, pod ekskluzywną restauracją...