Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może prognozy się nie sprawdzą. :)

Miejmy nadzieję :-? Wiecie co, mnie teraz na necie nie będzie, więc rozumiem, ze widzimy sie w piątek o 16. Jeszcze wpadnę może raz, jak sie uda, sprawdzić, czy to aktualne. Ale ja będzie padać to nie wychodze z domu...

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

No ja odbiore Kasie i Iwone i pójdziemy pod Marzenie po Sandre.. i wtedy pod eskapade więc jeśli masz bllizej do parku to ja je doprowadze pod eskapade :) tylko wtedy musisz doliczyć jakieś 15 minut na dojście nasze :) czyli byłybyśmy o 16:15..

PS. Nie wiesz może czy na tą wysatwe na przeciwko platana można wchodzić z psem? bo może byśmy pod koniec tam poszły.. bo mnie korci zobaczyć te zdjęcia z lotu ptaka :lol:

Link to comment
Share on other sites

PS. Nie wiesz może czy na tą wysatwe na przeciwko platana można wchodzić z psem? bo może byśmy pod koniec tam poszły.. bo mnie korci zobaczyć te zdjęcia z lotu ptaka :lol:

NIe wiem, byłam tam już 4 razy, bo wracam z pracy przez wystawę :)

ale nie widziałam żadnych znaczków, że niby z psami nie wolno... Skwerek jest normalnie otwarty, zdjęcia wysoko, ludzi, zwłaszcza popołudniami niewielu, myślę, że nie będzie problemu.

To ja jeszcze zobaczę, czy będę pod Marzeniem o 16, czy w parku o 16:15. Moze pod Marzeniem... W sumie to mi jest obojętne, i tak będę bez Kreski, więc prosto z pracy przyjdę.

Link to comment
Share on other sites

Jest problem - mogę nie przyjść. Kończę lekcje o 15, a zanim dojadę do domu itd to nie zdąże napewno na 16 do centrum :-? Więc chyba będziecie mieć spotkanie beze mnie. Jakby coś sie miało zmienić (tzn jakbym mogla przyjechać) to zaba14 - dam Ci znać smsem. Podsumowując - nie czekajcie na mnie i bawcie sie dobrze :D

Sandra & Sara

Link to comment
Share on other sites

Szarcia, ale zawsze możesz nas znajsć w parku.. napewno nas rozpoznasz :) i bez problemu znajdziesz.. zawsze możemy sie umówić na 16:30 ... my z Natalią jakoś zajmiemy się Kati więc nudzić się nie będziemy :)

aleb witam witam :) a Ty co nie wpadniesz do nas? :)

Link to comment
Share on other sites

Kati wystarczy że puścisz sygnała :) nie musisz pisac smsa ;) dojedziesz.. sygnałek i wszystko jasne :):) ale jak tam wolisz :) a co z moim psem hm.. własnie się zastanawiam... sama nie wiem jak moja mama się zgodzi to go wezmę :) a jak nie... to i tak mnie rozpoznasz bo w ręku będę miała chuste :)

aaa... będę stała przed peronem, a nie na :)

Link to comment
Share on other sites

Uwaga, uwaga!

Spotkanie jakimś cudem się odbyło!!! :D

Nie padał deszcz, nikomu nie uciekł pies, pełen sukces!

I Kati dojechała i Szarcia przyszła na wagary 8)

Aczkolwiek Dogomaniaków mogłoby być więcej... No i psów też by się więcej przydało, bo biedna Sara nie mogła się opędzić od naszego głaskania ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...