Jump to content
Dogomania

Sląsk


Szarcia

Recommended Posts

A czy zamówił ktoś pogodę na wtorek??

Yyy... chyba nie :-? , ale ugadaliśmy się na 16 więc rano wejdę na kompa i jakby padało to odwołamy, a jeśli by komuś coś wypadło to może do mnie napisac sms-a czy zadzwonić, ale sądzę, ze rozsądnie byłoby się wymienić nr tak jakby pociąg miał się spoznić czy tez nie umielibyśmy się odnależc.. :roll:

Więc jakby co to numery na pw ok?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja także jesterm dobrej myśli :)

Ale niestety będę bez mojego słonka ze względu że on już strasznie się meczy na spacerach... dziś aż było mi go źal, ale być może będę z chudum(czyt. rokim) bo sąsiadka ma jakieś plany i jak one wypalą to Roki ląduje u mnie, a dwóch psów w mieszkaniu samych nie zostawie... bo może być tornadooo :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, trochę nie wyrabiam z z czasem i nie miałam kiedy przeczytać całego topcu... :roll:

Ale z tego co zrozumiałam Żabka odbiera kogoś (kogo? :roll: ) z dworca przed 16. Tak? W takim razie może ja też tam dołączę. Bez psa niestety :( A że prawdopodobnie będę miała jeszcze przed 19 wizytę u weta, więc najwyżej wcześniej się urwę ze zlotu.

Link to comment
Share on other sites

Ja będę w Zabrzu o 15.20 więc będę miała dużo czasu i możemy się spotkać gdzieś w pobliżu dworca, ale niekoniecznie na samym dworcu. W takim razie gdzie dokładnie (jakieś charakterystyczne miejsce) mam na was czekać i o której?

Link to comment
Share on other sites

Mniej więcej będziemy o 15:50 po Ciebie, ale jesli chcesz mogę wcześniej przyjechac żebyś nie stała tam tak długo sama... i wtedy z Tobą poszlabym po Iwone na autobus i wtedy pod marzenie... :-) mnie to jedno o której wyjdę z domu, więc nie ma problemu. Ja będę bez psa, a Iwona z dobermanką.

Więc pisz czy mam wcześniej wpaść .. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jeszcze pytanie dokąd będziecie spod Marzenia szli. Myślę, że będę w Zabrzu na dworcu ok. 16, ale dokładnie nie wiem o której, więc wolałabym wiedzieć gdzie mogę Was ścigać... Będziecie szli do parku? Czy zostaniecie gdzieś w centrum?

Proszę o cały plan marszruty 8)

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Mnie się wydaje, ze pójdziemy od razu do parku - tzn bez chodzenia po mieście spacerkiem w jego stronę :wink: Bo w końcu z psami w centrum Zabrza może być troche niewygodnie się poruszać.

Sandra & Sara

Dokładnie z pod marzenia pójdziemy od razu do parku :-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...