Jump to content
Dogomania

Czy pieluchy/maty zdają egazmin?


jabuba

Recommended Posts

  • 9 months later...
Guest Marta191991

Polecam maty, pies nie ślizga się na nich jak na gazetach, wszystko ładnie wsiąka, nie przecieka. Same maty nie zmieniają miejsca tak jak gazety no i psiak nie interesuje się nimi bo nie szeleszczą. Polecam, mój szczeniak bardzo szybko się nauczył - dosłownie w ciągu 2-3 dni sikał już tylko na jedną matę. Najtańsze są chyba w rossmanie dla dzieci - 60cmX60 cm 10 sztuk za 13 zł z groszami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta191991']Polecam maty, pies nie ślizga się na nich jak na gazetach, wszystko ładnie wsiąka, nie przecieka. Same maty nie zmieniają miejsca tak jak gazety no i psiak nie interesuje się nimi bo nie szeleszczą. Polecam, mój szczeniak bardzo szybko się nauczył - dosłownie w ciągu 2-3 dni sikał już tylko na jedną matę. Najtańsze są chyba w rossmanie dla dzieci - 60cmX60 cm 10 sztuk za 13 zł z groszami[/QUOTE]

Firmy Happy 60x90 też 10 szt za ok 14 zł. W większości marketów. Bez maty nie wyobrażam sobie odchowania szczyla.

Link to comment
Share on other sites

Ja też jestem zwolenniczką mat- zarówno dla staruszków jak i dla maluchów. Mojego staruszka trudniej było mi do nich przekonać- próbowałam nawet psich pieluch takich zakładanych ale szybko zrezygnowałam i postawiłam na maty! Teraz mam szczeniaka i od początku robił na mate- sprawdziły się super! zero kałuż na podłodze i kupki też lądowały na macie.... :)

Link to comment
Share on other sites

u mnie przy mojej śp staruszce i teraz przy mojej schorowanej suni a także przy nauce czystości maty sprawdzają się super. tylko jak dłużej leży to o dziwo przesiąka-najlepiej od razu zwijać. ja kupuję Semi a aptece aczkolwiek przy zamówieniu kuwetki swojego czasu dostałam takie allegrowe typowo psie i o dziwo pochłaniały zapachy tak jak było napisane:) więc były lepsze

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...