Jump to content
Dogomania

Czy ktoś ma gryfonika??


Janis

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hej to macie trochę tego towaru :) Mam dwa psiury, a czuję się trochę nieswojo, ludzie czasem tak dziwnie spoglądają ;) A wracając do kału :lol: , to co się dziwić że grzywacze takich specjałów nie jadają, toż od razu widać, że to arystkokracja - te jedwabiste loki, albo ...brak loków :lol:, powabny chód, wyniosłe minki :) Gryfonik to były szczurołap i jako taki wykazuje gminne upodobania żywieniowe :lol: Ale w sumie moja psina swoich odchodów nie ruszy, innnych psich też nie - niestety preferuje tylko ludzkie, do tego mocno zleżałe :-? , ale zdarza się jej to sporadycznie, mimo że na smyczy chodzi rzadko. Widzę, że to jakiś lżejszy przypadek kupomani ;)

Link to comment
Share on other sites

Janis tylko 2 pieski????to prawie jakbys nie miala psow w domu:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))to koniecznie wez nastepnego:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

jak taki gryfonix mialby zlapac szczura?:))))chyba zdechlego jak nie ucieknie mu:)))))bo inaczej to jak on chwyci?:))

Link to comment
Share on other sites

Phi Orsini powiedz to mojemu chłopu :) A poza tym ja mam nie tylko psy :lol: A co do gryfoników - szczurołapów to wyczytałam, że takie są początki tej rasy:

"Once kept by cab drivers of 17th-century Brussels to rid their stables of vermin, the Brussels Griffon became a companion breed by virtue of its appealing character. The Smooth coated Petit Brabancon probably owes its existence to the introduction of pug blood. Other breeds including the Yorkshire and Irish Terriers have undoubtedly contributed to the modern Griffons, as well as the English Toy Spaniel.......

http://www.dogbreedinfo.com/griffon.htm.", jest ta informacja na wielu innych stronkach, tak więc nie mylę się co do ich gminnego pochodzenia i prostych gustów ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...