Jump to content
Dogomania

Laser Lites


martyna.

Recommended Posts

Po namyśle stwierdziłam, że jednak sprzedam laser lites drape zostało mi ponad 200 ml jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie odsprzedam szczegolnie interesująca oferta gdyz nie ma wogole probek tego produktu.
Chętnie też przyjmę wszelkie pomysły w co rozlać ten balsam aby móc go przesłać pocztą :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Angelka']Po namyśle stwierdziłam, że jednak sprzedam laser lites drape zostało mi ponad 200 ml jeśli ktoś jest zainteresowany chętnie odsprzedam szczegolnie interesująca oferta gdyz nie ma wogole probek tego produktu.
Chętnie też przyjmę wszelkie pomysły w co rozlać ten balsam aby móc go przesłać pocztą :)[/QUOTE]
Ile chcesz za LL Drape ????

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Zachęcona opiniami w necie używam LL dla yorka od kilku miesięcy - dokładnie od połowy lipca.
Zestaw : Drape, Lanolin Shampoo, Silk i Show Spray.
Dodatkowo na wstępną kąpiel Vetriderm Intensivet z Bayera - szampon weterynaryjny.
Jestem bardzo zadowolona, bo młoda ma już 2x w opisie "dobra szata" (a obie jesteśmy początkujące, ona dodatkowo u poprzedniego właściciela była ostrzyżona). Inna sprawa że ona ma rzeczywiście gatunkowo fantastyczny włos.

Wcześniej używałam przez 3,5 mies kosmetyki Vulpes, też byłam zadowolona, ale chciałam spróbować czegoś innego (średnio na te 3,5 mies wystarcza mi zestaw małych opakowań danej firmy).
Kusi mnie tez kilka rzeczy z Ring 5 i z All System i z Chris Christensen i Summerwinds - ale chyba muszę kupić więcej psów, żeby mieć porównanie i zużywać te kosmetyki :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluerat']Zachęcona opiniami w necie używam LL dla yorka od kilku miesięcy - dokładnie od połowy lipca.
Zestaw : Drape, Lanolin Shampoo, Silk i Show Spray.
Dodatkowo na wstępną kąpiel Vetriderm Intensivet z Bayera - szampon weterynaryjny.
Jestem bardzo zadowolona, bo młoda ma już 2x w opisie "dobra szata" (a obie jesteśmy początkujące, ona dodatkowo u poprzedniego właściciela była ostrzyżona). Inna sprawa że ona ma rzeczywiście gatunkowo fantastyczny włos.

Wcześniej używałam przez 3,5 mies kosmetyki Vulpes, też byłam zadowolona, ale chciałam spróbować czegoś innego (średnio na te 3,5 mies wystarcza mi zestaw małych opakowań danej firmy).
Kusi mnie tez kilka rzeczy z Ring 5 i z All System i z Chris Christensen i Summerwinds - ale chyba muszę kupić więcej psów, żeby mieć porównanie i zużywać te kosmetyki :D[/QUOTE]

Weź pod uwagę, że każdy pies moze mieć inny włos więc to może być żadne porównanie...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Roxia']Witam, przeczytałam że kupiła Pani lasera w Evabie i jest "trochę rzadki". Piszę dlatego bo osobiście znam tą firmę i dorabioam sobie w niej jak przychodzi duża partia kosmetyków lasera. To ja rozlewam lasera z opakowań zbiorczych do mniejszych butelek i jeszcze NIGDY nie zdarzyło się aby jakikolwiek produkt był rozcieńczany w firmie. Kupując lasera proszę też zauważyć że zawsze jest go więcej niż być powinno, ponieważ szefowa każe nalewać pod sam korek. Dlatego nie wiem jak orginał od Pani może być lepszy od orginału od producenta... Poza tym z tego co mi wiadomo to Evab jest jedynym w Polsce dystrybutorem lasera na Polskę i jeśli kupi Pani ten kosmetyk w sklepie, to ten sklep zaopatruje się właśnie w firmie Evab. Pozdrawiam[/QUOTE]

Weszłam dzisiaj na australijską stronę Laser Lites.
Większość kosmetyków w Australii ma zalecenie rozcieńczania 100:1, a dostępne w Polsce 10:1, 20:1, czyli nie ma bata, w Australii są inne.

Na tejże stronie są porady jakie kosmetyki do jakiego rodzaju sierści, oraz np jak zrobić psu kuracje odżywką, zawijając go w worek na śmieci ;) i 3 ręczniki.
[url]http://www.laserlites.com.au/coattype5.shtml[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='bluerat']
Większość kosmetyków w Australii ma zalecenie rozcieńczania 100:1, [/QUOTE]
Tak. Po czym dalej jest napisane, że w normalnej butelce 1-litrowej rozcieńcza się 10:1.
Zresztą tam są trzy opcje rozcieńczania, bo jest napisane "dilution rate ... OR ... OR... "

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
  • 6 months later...

Mam do odsprzedania :

Laser Lites Show Oil 10ml 2,60zł (ok 150ml)
Laser Lites Show Spray 10ml 1,50zł (ok 250-300 ml)
(10ml jako jednostka objętości)
[URL]http://www.evab.republika.pl/inne.html[/URL]

więcej na wątku oddam/wymienię [URL="http://www.dogomania.pl/threads/142574-Oddam-wymieni%C4%99?p=18169211#post18169211"]http://www.dogomania.pl/threads/142574-Oddam-wymieni%C4%99?p=18169211#post18169211[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...