Jump to content
Dogomania

BARF w kostkach


kingula

Recommended Posts

  • Replies 640
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dostałam odpowiedź od bafr pl. Niestety na świętokrzyskie nie ma nikogo:-( Jak to ktoś powiedział tu u nas psy są po to żeby same zdobywały barfa dla siebie i właścicieli:evil_lol:
No nic będę kombinować, a do tego czasu dalej jedziemy na domowym mięsku i suchym.

Link to comment
Share on other sites

A ja mam pytanko !
Często jesteśmy w rozjazdach z psami oczywiście i co zrobić jeśli zapomnę barfa albo powrót się opóźni ? Co mogę podać [B]zamiast[/B] aby nie pomieszać psom w brzuszkach a jednocześnie ich nie zagłodzic ?
Wiadomo - suchą, czy mokrą karmę można dokupić nawet na stacji benzynowej albo nawet zabrać więcej bez lodówki.

Link to comment
Share on other sites

Guest Mrzewinska

Czy w Krakowie ktos prowadzi dystrybucję?
Wydawalo mi sie, ze widzialam ogloszenie przejezdzajac obok lecznicy weterynaryjnej - ale nie jestem pewna.


Zofia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mrzewinska']Czy w Krakowie ktos prowadzi dystrybucję?
Wydawalo mi sie, ze widzialam ogloszenie przejezdzajac obok lecznicy weterynaryjnej - ale nie jestem pewna.


Zofia[/quote]

jeśli chodzi o tego primexa i barfa to jest w lecznicy na ulicy na błonie ja tam raz kupowałam... tyle że ja trafiłam na braki towarówe bo przed dostawa byli...

Link to comment
Share on other sites

No to parę zdań o barfowaniu. Moje psie są już na barfie 2-gi tydzień. Jak na razie są zadowolone.

Mniejszy miał od zawsze problemy z kuponami więc dodaję potarte jarzynki najczęściej marchewkę. Kuponki śliczne małe bobki :evil_lol: - ja jestem zachwycona - kto zbiera po piesku wie o czym piszę.

Przez chwilę robiły wrażenie głodnych no to na początku dałam im kilka razy troszkę więcej a teraz się już przyzwyczaiły. Przez dodanie tartych jarzynek objętość się troszkę zwiększa więc i brzuszki pełniejsze.

Na niedzielny obiadek dostały korpus drobiowy - były zachwycone - jednak musiałam je przenieść do łazienki bo korpus w całości wylądował na posłaniu i piękny zielony kocyk dostał czerwonych plamek.
No i ciekawa jest różnica między trawieniem kości-chrząstek surowych i gotowanych. Mój mniejszy nawet po chrząstkach gotowanych miał zaparcia a o kościach nie było mowy. A teraz je surowiznę i żadnych problemów. No ale to umiałby chyba dokładniej wyjaśnić jakiś specjalista.

Generalnie wychodzi taniej niż dobra karma, czas ograniczony do minimum w porównaniu z gotowanym.

Acha i jeszcze jedno, okazało się, że jeśli zastało mi rozmrożone mięsko to na następny dzień smakuje pieskom i nie ma problemów żołądkowych.

Link to comment
Share on other sites

hej!
Wybaczcie - nie przeczytalam calego watku do konca. ja swoje laby juz od dawna karmie barfem - domowym czy kostkowym. Maja ladniejsza siersc i nie zostawiaja pelnych misek!!! I kupiszony sa male! Pies samiec nawet w amoku zakochania zjada kostki!!!! Tylko czy jest ktos kto w okolicach Lublina rozprowadza ten produkt? Bo tak musze przez znajomych prosic o zakupy z innych miejsc. Jesli tak to prosze o kontakt na pw.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=Green]Proszę o nie pisanie postów,mających na celu reklamę czy ofertę sprzedaży.
Wg regulaminu forum,takie posty są zabronione i będą usuwane.[/COLOR][/B]
[quote][B]5. POSTY[/B]
Zabrania się pisania postów o treści:
[B]- [/B]obraźliwej
- niecenzuralnej
- niezgodnej z prawem
[COLOR=Red] - stanowiących reklamę, ofertę kupna–sprzedaży lub ofertę matrymonialną[/COLOR][/quote]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='misiaczek'][B][COLOR=Green]Proszę o nie pisanie postów,mających na celu reklamę czy ofertę sprzedaży.
Wg regulaminu forum,takie posty są zabronione i będą usuwane.[/COLOR][/B][/quote]


Sorry ,sorry zagalopowałam się :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...