Jump to content
Dogomania

Pielęgnacja włosa


crazydaisy

Recommended Posts

Pielęgnacja włosa u każdego kudłatego przedstawiciela jest dosyć istotną sprawą. Wiadomo, trzeba zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt, poświęcać wyczesywaniu psa sporo czasu...
Mnie jednak interesuje kwestia szamponów, odżywek, toników itd. usuwających żółte przebarwienia. Obecnie stosuję ISB Szampon Cristal Clean, ale większych efektów nie widzę. Mimo kilku myć, broda jak była tak jest żółta :( Jakich kosmetyków używacie? Czy możecie polecić coś naprawdę skutecznego?

Link to comment
Share on other sites

ja co prawda beardedka jeszcze nie mam ale mam shih tzulkę więc pielęgnacja włosa nie jest mi obca:cool3:
ja dla mojej suńki używam kosmetyków z 1all system i chwalę je sobie bardzo:lol: dobrym szamponem ( moim zdaniem ) jest super cleaning&conditional to co białe jest po nim białe a to co ma być ciemne jest ciemne:p u nas na jaśniutka bródkę to działa;)

Link to comment
Share on other sites

Jeśli chodzi o kosmetyki 1All Systems to ja się zastanawiam nad 1 All Systems Professional Formula Whitening, ale dopiero po wykorzystaniu obecnych.
Przyznam, że ISB Szampon Cristal Clean ładnie doczyszcza białą sierść na łapach, szyji i karku, ale z brodą, jak juz wspomniałam, póki co sobie na radzi :( Może jakieś kosmetyki na sucho, albo żele byłyby dobrym rozwiązaniem?

Link to comment
Share on other sites

Ja mam zel wybielający z ALL SYSTEM...przereklamowany ;-( podobnie jak niejaki ERASE Z RING5 ;-(
Jak narazie szampon wybielajacy z ALL SYSTEMU u nas sie sprawdza na lapach z broda nieco gorzej choc i tak jest lepiej niz przed jego stosowaniem. Wspomniałam juz o sprayu wybielajacym ale jak narazie go nie zakupilam bo chwilowo mam inne wydatki a jest to dosc drogi produkt ;-)

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogcosmetics.pl/?p=productsMore&iProduct=105&sName=WHITE-ICE-&-8482;-Color-Spray--spray-intensyfikujacy-bialy-kolor-siersci[/URL]


Prosze oto on;-) ...ale jak ma sie w zastosowaniu niestety nie wiem ....

[URL]http://www.dogcosmetics.pl/?p=productsList&iCategory=14&iPage=3[/URL]

i jeszcze takie cudenka...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Póki co stosuję ISB Szampon Cristal Clean, bowiem nie wyrzucę całej buteleczki i przyznam, że po kilku, kilkunastu zastosowaniach efekty widać :) Nie jest to jednak śnieznobiała biel, ale wydaje mi się, że aby uzyskać taki efekt musiałabym Vegę codziennie kąpać, tak więc na chwilę obecną mam szampon rościeńczony z wodą i spryskiwaczem co kilka dni pryskam brodę, a potem ścieram wilgotną ściereczką. Przy poważniejszych kąpielach, na białych znaczeniach pozostawiam szampon na kilka minut i faktycznie odbarwnienia schodzą :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...