Jump to content
Dogomania

książka "Podstawy kynologii"


Sonya-Nero

Recommended Posts

Sama jestem bardzo ta ksiązką zainteresowana, i już ja sobie zamówiłam - jest do kupienia w warszawskim oddziale Zk i kosztuje 25 zł. Jeszcze do mnie nie przyszla, bo zamawiałam w piątek, ale mam nadzieje, że przysla mi szybciutko :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dostałam wlasnie książke, ale musiałam dzwonić do W-wy jeszcze raz i się upominać. Z kosztami przesyłki 30 zł.

W PSIE wyglada o wiele bardziej imponująco, tak naprawdę jest cieniutka i formatu zeszytu. Za chwilę wezmę się za czytanie, bo na razie tylko przejrzałam.

Link to comment
Share on other sites

Juz przeczytałam :wink:

Dla mnie jest to baaardzo ogolna wiedza w pigułce, o wiele lepiej i ciekawiej czytało mi sie "Wiedze o psie" zdaje sie, tą dużą, ze spanielem na okładce. No ale może tutaj zwrócili uwage rzeczywiście na to, co może być na egzaminie.

W tej części jest nieco historii polskiej kynologii, o sędziowaniu i o sędziach, przy czym nikt tutaj Ameryki nie odkrył, jest rowniez anatomia psa, pokrój, no i of kors, podstawy genetyki.

Chociaż nie jest to to, czego oczekiwalam, to nie żałuje, że kupiłam, i 2 część też sobie kupię.

Link to comment
Share on other sites

Więc najpierw wyslałam maila z zapytaniem do ZG, ale nikt się nie pofatygował, żeby mi odpowiedzieć, więc do nich zadzwoniłam i mi powiedzieli, że ksiązka jest w oddziale warszawskim. w oddziale byli bardzo zdziwieni, że chce zamówić i maja mi wyslać, no bo jak to, dopiero jak powiedziałam, że ja z gdyni, to sie zgodzili. I przysłali :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...