Jump to content
Dogomania

Petit Basset Griffon Vendeen


a.lewy

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Witam, jestem właścicielką petitka - 4 miesięcznego. Kochane psisko, choć troszkę urwisowate:) Niestety od początku mam z nim problemy. Najpierw dostał ataku bólu gdzieś w rejonie głowy i pyska. Weterynarz myślał że coś go ugryzło choć śladu nie było. Dostał wapno itp. Przeszło. Tydzień spokoju czy dwa i szczepienie. Pani zaszczepiła biedaka 9 składnikową szczepionką. Reakcja alergiczna - tydzień był chory ( kroplówka itd.). Po dwóch tygodniach kolejny atak bólu tym razem całego ciała przy każdym dotyku czy ruchu. Podejrzenie o problem neurologiczny. Po trzech dniach zastrzyków znowu przeszło i po tygodniu się znowu powtórzyło. Tym razem bolało go coś w tylnej części. Chciał jakby uciec przed swoim tyłkiem. I znowu zastrzyki przez 3 dni - sterydy i jak na razie jest spokój, ale wet wysyła mnie na tomografie. Po konsultacji okazało się że dobrze by było najpierw żeby zobaczył go neurolog i w piątek mam dzwonić do weterynarza neurologa do Warszawy umówić się na wizytę. Jak pomyślę o kosztach tomografii lub rezonansu to mam dość. Nie wiem co mu jest i nikt tego do tej pory nie wie. Czy słyszała Pani może o podobnym przypadku?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...