Jump to content
Dogomania

Cairn Magia i kot Ruduś oraz Raptus i Figa zaTM


Kati

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ostatnio Magia prowadzi bujne życie towarzyskie. :) 
Najpierw odwiedził nas znajomy z 2 suczkami maltańczykami. Magia była zadowolona, że w końcu trafiły jej się koleżanki mniejsze od niej. Cała trójka razem biegała za piłką. 
Dzień później z wizytą wpadła Stasia - rottweiler. Tym razem Magia nie miała szans wygrać pogoń za piłką. Denerwowało ja to bardzo i co jakiś czas okazywała niezadowolenie skakaniem Stasi do gardła. :roll: W końcu Stasia się wkurzyła i Magii oddała. Złapała ją zębami za kark, potrzepała i rzuciła na ziemię. Magia jak tylko się uwolniła, to doskoczyła do Stasi z warczeniem, ale to był już koniec pokazu swoich sił. :twisted: Po tym starciu ucierpiała jedyna duma dzielnej Magi. :lol: Trochę posiedziała w odosobnieniu, a po chwili jakby nigdy nic wróciła do zabawy. :D 

01.08.16%20096.jpg

Wczoraj my pojechaliśmy do znajomych, do Stasi i jej kolegi leonbergera Marleya. Magia wolała trzymać się na uboczu, a duże psy bawiły się same. Czasem jak zabawa przybierała ostrzejszy charakter, do akcji wkraczała Magia, tylko nie wiem co chciała robić - pomóc słabszemu czy go dobić. :lol: 

6.08.16%20002.jpg

6.08.16%20005.jpg

6.08.16%20012.jpg

6.08.16%20014.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Miniony weekend Magia i Atos spędzili w psim hotelu. Trochę się martwiłam, jak to zniosą, bo nie był to hotel domowy. Nie ma tam też typowych kojców dla psów, za to jest drewniany domek z pokojami i wspólny wybieg dla wszystkich gości hotelowych. :) W ciągu dnia razem biegają po wybiegu i tylko na noc są zamykane. Razem z Magią i Atosem były tam jeszcze 3 inne psy, więc się nie nudzili. :)

Popołudniowe leżakowanie:
13.10.2016%20172.jpg
wolną przestrzeń między rudzielcami zajmowałam ja :)

13.10.2016%20175.jpg

13.10.2016%20183.jpg

13.10.2016%20187.jpg

Kitka w tym czasie spała w skrzyni na pościel. Tylko Ramzes wolał odpoczywać w samotności. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
O 19.11.2016 o 16:18, katik napisał:

Magia na urodziny nie dostała prezentu, Atosa urodzin nie obchodzimy bo nie wiadomo kiedy, za to świętujemy dzień, kiedy psiaki do nas trafiły. :) Magia - 11 listopada, a Atos 8 listopada. 
Dostali smakowite torciki. 

wakacje%202016%20947.jpg

wakacje%202016%20948-1.jpg

wakacje%202016%20949.jpg

wakacje%202016%20950-1.jpg

wakacje%202016%20951.jpg

A więc wszystkiego dobrego dla psiaków,dużo zdrówka tak ogólnie :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.12.2016 o 22:49, Katerinas napisał:

O już wiem, że też masz cairna :))

Do mojego kompletu brakuje jeszcze takiej maści cairna. ;))

Mnie kiedyś podobały sie takie ciemne. W miocie były 2 suczki - Magia i pszeniczna, więc nie miałam nad czym się zastanawiać. Były jeszcze 2 pieski jasno prębowane, ale mnie marzył się ciemny diabełek. :) Teraz coraz bardziej podobają mi się pszeniczne, więc gdybym miała kupić 2 cairna byłby większy problem z wyborem. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...