Jump to content
Dogomania

Karma Kober's


tynka

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jola - w poniedziałek spiszę z paczki wszelkie dane i tu wkleję. Karmę kupiłam od dystrybutora/hodowcy. Od 3 dni karmię (narazie mieszam ją ze starą karmą) ją swoje psiaki. Chciałam poznać opinie o tej karmie od stosujących ją dłużej.

Jola - a ty coś o niej słyszałaś?

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Ostatnio na wystawie w Legionowie po raz pierwsze spotkalam sie z ta karma, dostalam probki ktore psiakom baaaardzo smakowaly, czy ktos z Was ma jakies doswiadczenia z ta niemiecka karma? Czy zauwazyliscie jakies pozytywne badz negatywne efekty jej stosowania? Karma jest ponoc krotko na naszym rynku, moze jednak ktos juz jej probowal?

Link to comment
Share on other sites

Mój szkoleniowiec karmi swoje ONy ta karmą. Mówił ,ze jest bardzo dobra.Ma bardzo mało konserwantów i innych takich rzeczy i w związku z tym ma krótki termin przydatności.Wg niego to jest plus karmy.Jeśli chodzi o cenę to nie wiem dokładnie, ale na pewno nie jest duża.Jego psy ładnie wyglądają po tej karmie i bardzo chętnie ją jedzą.Jesli chceci to będę jutro na szkoleniu i moge o coś spytać :wink:

Link to comment
Share on other sites

Moja suka wygrala ta karme a dokladnie wersje dla psow aktywnych na wystawie w Leginowie za bisa juniorow wiec jej sprobowalismy.

Oprocz tego ze trezba duzo dawac i psy robi ogromniaste kupy to zadnych alergii, upierzy itd nie zawuwazylam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kupiłam, zjadły jeden duży worek i co powiem ? zdecydowanie bardziej wolę Royala, psy też ważna rzecz – Koebers jest około połowę tańsza od Royala.

Tynka, czy nadal karmisz swoje psy Koebers'em ? Jeśli tak to czy możesz podać coś więcej - co dajesz płatki czy krokiety ? jak przechodziłaś z Royala na tę nowoą karmę? Jeśli dajesz płatki to czy je moczysz ?

Ja tydzień temu dostałam próbkę - forma płatków, nie krokietów, bo wg dystrybutora i trenerki krokiety są dla zupełnie dorosłych psów, a Chip ma rok. Chip zdecydowanie woli Royala, bo te płatki trzeba namaczać a on preferuje suche :roll: . Jak zmieszałam suchego Koebers'a z suchym Royalem - to wtrząchnął aż miło, ale nie jestem pewna czy tak mozna dawać tego Koebers'a suchego :-?

Ja osobiście zapachowo to wolę Royala, ale cenowo to go nie lubię :wink: , więc szukam dobrej i cenowo przystępnej karmy i jeszcze takiej coby mój zwierz zechciał wziąć do pyska.

Link to comment
Share on other sites

Ano psy mnie przekonały że wolą Royala i z Koebersem to był epizod. A jak jadły to były to płatki moczone.

Dzięki.

Coś mi sie widzi, ze u nas skończy się na tym samym :-? Nic co rozmoczone na papkę nie wchodzi w zęby, takie mamy jaśnie pańskie podniebienie :roll: a Royal'ka to bardzo sobie chwalimy :P

Link to comment
Share on other sites

Kiedys pisalam o probki tej karmy odpisali, ze juz wysylaja a nigdy ich nie dostalam, a jak napisalam do nich pyt. czy wyslali to nie odpowiedzieli. A przy okazjii nie widzialam tej karmy na targach Interzoo (byly w zeszlym tygodniu).

Link to comment
Share on other sites

Briards,

U mnie to rozprowadza nasza trenerka z kursu PT1. Ona zamieszkuje w Warszawie i poza szkoleniami dodatkowo pośredniczy w rozprowadzaniu tej karmy, ale oni nie mają próbek - ja po prostu dostałam małą torbę odsypaną z karmy, którą ona karmi swoje psy (ma trzy ONy, w tym jednego szczeniaka, młodą sukę i starszego faceta). Jesli cię interesuje to mogę się jej spytać na szkoleniu w sobotę i ewentualnie podać ci potem telefon do niej.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja dostałam próbki tej karmy. Psiaki zjadły (na sucho), ale ja wolę Royala, czy podobne, żeby od razu ząbki czyściły. Karma nowa, do końca chyba jeszcze nie sprawdzona. Cena przystępna i podobno bez wabików. No i bez konserwantów.

Link to comment
Share on other sites

Psy mojej trenerki - owczarki niemieckie - jedzą Kobers'a, wygładają bardzo dobrze, piekne futro, widziałam, więc moge potwierdzic :D .

Wg pani Ania (trenerka) ta karma jest produkowana przez hodowców właśnie ON'ów i pierwotnie była dla nich opracowywana.

Dla mnie ma niestety jedną wadę - trzeba ją namaczać, więc odpada, bo Chip moczonego w mordę nie bierze :( . Próbowałam i nie udało się go przekonać.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ja dawałam tę karmę swojemu buldożkowi, głownie ze względu na tzw.gazy, z których buldożki słyną:lol: Apogeum owych gazów nastało po Royalu a że do naszego domu przychodziła cała masa klientów to nie mogliśmy sobie pozwolić na utrzymywanie woni pawilonu małych ssaków ani chwili dłużej. Z papkami nie było najgorzej bo nasz pies największe problemy miał ze zjadaniem suchej karmy-hodowca karmił go posiłkami przygotowanymi samodzielnie. Zasadniczo to nawet nieźle mu szło jedzenie tej karmy, ale polubił głównie jej dwie odmiany. Przestaliśmy mu podawać Koebers głownie za sprawą problemów z dystrybutorem a raczej brakiem dystrubutora. Jedno mogę powiedzieć, że gazy minęły bezpowrotnie i jak komuś mówię, ze mam buldoga, ktory ich nie produkuje to nie bardzo mi chcą uwierzyć:lol::lol::lol: Sierść miał super no i ze skórą nie było żadnych problemów a to również pięta achillesowa buldożków.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chip']Psy mojej trenerki - owczarki niemieckie - jedzą Kobers'a, wygładają bardzo dobrze, piekne futro, widziałam, więc moge potwierdzic :D .
Wg pani Ania (trenerka) ta karma jest produkowana przez hodowców właśnie ON'ów i pierwotnie była dla nich opracowywana.

Dla mnie ma niestety jedną wadę - trzeba ją namaczać, więc odpada, bo Chip moczonego w mordę nie bierze :( . Próbowałam i nie udało się go przekonać.[/quote]


Chyba mamy tą samą znajomą. Mi się karma nie podoba, moim zdaniem nie jest dobrze zbilansowana. Karmić osa musli to moim zdaniem nie jest dobry pomysł.

Jestem zwolenniczką dobrze zbilansowanej suchej karmy, a nie suszków.

Nie wspomne o tym, że przy takich karmach jest duże szanse, że nagle ktoś się z niej wycofa i będzie problem w kupieniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...