Jump to content
Dogomania

Oliver's


Delph

Recommended Posts

Znalazłam karmę Oliver's i bardzo mnie zaciekawiła. Czy ktoś nią karmi swoje psiaki? Skład i opis wygląda zachęcająco, cena też, ciekawe dlaczego karma jest tak mało u nas popularna? Na dogo znalazłam tylko jedną wzmiankę o niej (chyba że nie umiem szukać ;) ), więc zakładam temat.

Ciekawsze fragmenty z opisu:
- jest produkowana ze świeżego mięsa kurczaków naturalnie karmionych
- zawiera tylko naturalne składniki konserwujące z witaminą E i rozmarynem
- karma NIE zawiera soi, pszenicy, glutenu, mączki rybnej, produktów mlecznych
- karma NIE zawiera żadnych odpadów spożywczych, a wyłącznie „czyste" mięso z kurczaków z atestem do konsumpcji dla ludzi
- Zawiera tylko tłuszcze naturalne z kurczaków, najwyższej jakości.
- najwyższa jakość surowców zmniejsza liczbę wydaleń - karma jest przyswajana w 92%
- karma jest produkowana z niemodyfikowanych genetycznie surowców
- Karma jest umieszczona na liście ANIMA – etycznie rozwiniętych produktów, tzn. np. bez jakichkolwiek testów na zwierzętach.

Skład też super, wszystko wyszczególnione, duże dawki witamin i minerałów.

Wersja Adult:
Mięso kurczaka, mączka z kurczaka, ryż, kukurydza, tłuszcz z kurczaków, komplet minerałów i witaminowe dodatki, pulpa buraczana, wyciąg z kurzych wątróbek, siemię lniane, otręby z ryżu, kultura z drożdży, MOS, glikozamina HCL, MSM, siarczan chondroityny, zioła, inulina, wysuszone całe jajka, włókna grochu, yucca shidigera.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mój pies miał problemy z trawieniem ( trzustka) ; częste wzdęcia i biegunki etc. Nigdy nie lubił Eukanuby , jako-tako znosił Hillsa; więc z koniecznosci mu gotowaam; od dwóch lat oprócz pecynki indyczyny z ryżem daję mu tą karmę ( kupuje w animalii) najpierw normalną, dla dorosłych a teraz senior z kurczakiem i jestem baardzo zadowolona z jego kup... Nie ma po niej wzdęć i zjada ją z APETYTEM , o jaki go nigdy bym nie podejrzewała.( na inne suche karmy nawet nie chciał spojrzeć- wystarczył mu jeden niuch i rezygnował, a wetka mi gadała, żeby go zmuszać - nie dawać nic to jak bardzo zgłodnieje to zje)

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...
  • 2 months later...

Karmię Oliver'sem swoje charty-whippety i jestem BARDZO zadowolona. Zaczęliśmy od Oliver's adult, kupki i sierść rewelacja, suczka, która miała problemy z nabraniem masy i z przyswajaniem suchych karm w ogóle, pięknie się zookrągliła gdzie potrzeba i wygląda o wiele lepiej. Chciałam kontynuować tę karmę, niestety jest jakiś zastój w sprowadzaniu jej i teraz moje dziewczynki jedzą Oliver's Maxx Energy. Też jestem bardzo zadowolona, choć wolałabym stosować tę karmę w sezonie wiosennym, kiedy bardziej intensywnie biegamy, jeździmy na zawody. Widać wyraźną zwyżkę energii, co jest dla mnie mobilizacją do jeszcze dłuższych spacerów ;) Ogólnie, bardzo polecam wszystkim tę karmę.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tu jest ich strona [url]http://www.olivers-petfood.com/[/url]
A tutaj na Europę: [url]http://www.olivers-petfood.eu/[/url]

O próbki czy opakowania to chyba trzeba by zapytać sklepy, do których linki podała wyżej [B]cioccolatino. [/B]Więcej sklepów chyba nie sprzedaje tej karmy, chyba że o czymś nie wiem ;)

A nawiasem mówiąc, nadal, mimo że minęło tyle czasu, przymierzam się do przetestowania :lol:

Link to comment
Share on other sites

Heh, ja dopiero zaczynam coś " testować", bo od niedawna dopiero zaczęłam interesować się karmami dla psów i ogólnie ich żywieniem, no i dopiero od jakiegoś czasu mam psa :) No i trafiam na karmę Oliver's, przedtem o niej nie słyszałam, ale jak widze skład bardzo fajny, może cena trochę przewyższa moje mozliwości, zwykle kupuję karmy nie wyżej niz 210 zł ;) za 15 kg. No ale kto wie, może się skuszę. W końcu myślałm o Orijenie, a to podobny przedział cen. Moze jak będą promocję to się wykosztuję i kupię kilka worków na zapas :)
Co do próbek, to mam tak zwariowanego psa, że próbki ( choćby ich było ze dwa kilo) to zje z apetytem, a jak zobaczy duży worek to poniucha, poniucha odwraca się zadkiem do michy i patrzy pytajacym wzrokiem "co ty mi dałaś?" I potem trzeba go przegłodzic i broń Boże nie dać mu się najeść, gdy już zrozumie że musi to jeść, to jakoś mu idzie to jedzenie w miarę.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Karmię karmą Oliver's moje dwa Goldenki od ok 3,5 miesiąca i jestem baaaaaardzo zadowolona. Mój Ragu był bardzo wybredny(Na Eukanubę i Royala zawsze kręcił nosem:( ) a teraz kiedy czuje że otwieram wór z Oliver'sem to aż podskakuje.:-)))))) Kupka i sierść też suuuper.
Kupowałam wcześniej w wymienionych sklepach ale znalazłam na Allegro w duuuuużo bardziej atrakcyjnej cenie....Z tego co wiem to worki 15kg już od ponad roku nie są produkowane. Teraz Oliver's dostępny jest w workach 13,5kg i ja właśnie takie kupuje.
W razie czego podaje mail do Pani od której ostatnio kupowałam [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=903238838[/URL]
Aaaaa przy zamówieniu Pani wysyła również kilka rodzajów próbek karm Oliver's w przeróżnych smakach!!! Możliwe że można takie próbki tam zamówić...
pozdrawiam!!

Link to comment
Share on other sites

egeri.....ja zamawiam po 2 worki na raz aby taniej wyszło ponieważ wysyłka jest poprzez kuriera tak że nie ma różnicy czy 2 worki czy jeden cena jest 20zl za pobraniem i 15zł z przedpłata na konto. Co jeśli się podzieli na 2 wychodzi całkiem fajnie...
Powodzenia życzę!:))

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Witam
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem karmy Oliver's jestem bezpośrednim importerem od producenta. Posiadam wszystkie dostępne rodzaje karm firmy Oliver's. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Wszystkie informacje o karmie są na stronie [url]www.grabowski-grod.com.pl[/url] w odnośniku sklep. Zamówienia można składać na maila [email][email protected][/email] lub pod numerem tel 606644466 ( przy sprzedaży możliwość wystawienia faktury) Przy zamówieniu co najmniej dwóch worków GRATISY!!! Możliwość wysłania próbek różnych rodzajów karmy Oliver's dla zainteresowanych.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam paczką próbki i to nie pojedyncze opakowane a po 6 torebeczek 90 g ( jagnięcina i dla seniorka, takie o jakie prosiłam). Jeszcze raz dziękuję, mam nadzieję, że posmakują a ja zaryzykuję zakup większego worka, ponieważ wg mnie dopiero po zjedzeniu dwóch duzych worków wiadomo czy karma służy.
Kontakt z dystrybutorem ( importerem) świetny, przesyłka błyskawiczna.

Link to comment
Share on other sites

Ciekawie wygląda ta karma chociaż cenowo nie zachęca aż tak bardzo. A skoro jest tutaj dystrybutor to może będzie miał dane ile w karmie Lamb jest tak naprawdę mięsa suszonego a ile mączki, bo widze 44% jagnięciny, natomiast na pierwszym miejscu jest mączka, mięso na czwartym dopiero a dodatkowo bulion jagnięcy który też pewnie jest w tych 44%.

SKŁADNIKI
Jagnięcina, owies, olej słonecznikowy, świeże mięso jagnięce, ziemniaki, groch, komplet witamin i minerałów, Oliver's TRIPLE FIBERPLAN TM (włókna grochu, pulpa buraczana i otręby ryżowe), bulion jagnięcy, siemię lniane, Oliver's OMEGA 3 BOOST, świeże jajka, FLEX C, Oliver's AURA BOOST TM (czarna jagoda, żurawina, maliny, jabłka, marchew, pomidory, algi, pietruszka, żeńszeń, zielona herbata, pyłki, Gingko biloba, wyciąg z nagietka), Oliver's DIGESTION BOOST TM (mannanoligosaccharides, kultury drożdży, inulina, yucca shidigera).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Szkoda ze tak malo znana jest ta karma u Was w Polsce. Ja mialam rybna i adult i moge polecic :) Zmiana na barf nastapila poniewaz starsza sunia nie przepada za suchymi karmami. Ale jak teraz ona musi jest specjalne jedzenie to spowrotem dla mlodszej wroce do olivera :)[/QUOTE]

Jeżeli Pani,Pan jest zainteresowana karmą OLIVE'S możemy wysłać Państwu próbki w/w karmy. Pozdrawiam
[url]www.grabowski-grod.com.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 7 months later...

Karma naprawdę świetna. Moje psiaki zajadają z apetytem. Niejadkowi szczególnie posmakowała Maxx Energy a wcześniej nie mogłam go przekonać do żadnej innej suchej karmy. Super skład i pewnie smakowitość ;)
Do tego bardzo miły i rzeczowy kontakt z dystrybutorem: [url]http://www.grabowski-grod.com.pl/sklep/index.html[/url] Nie musiałam od razu kupować worka, bo dostaliśmy sporo próbek.
W końcu jestem zadowolona bo skończyły się poszukiwania karmy i eksperymentowania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...