Jump to content
Dogomania

Championat Serbii


BabyCakes

Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='panbazyl']ech..... Tak..... Ale są na stronach serbskiego kennel klubu. jedyne pocieszenie i jedyne jak na razie potwierdzenie.
Może napiszmy coś znow do nich???? Co Wy na to???? Bo mnie bierze jasny gwint już.[/QUOTE]
Mój pies jakoś tam nie figuruje.
Już dawno powinno byc napisane i CH.SRB. powinniśmy miec już w domach!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW']Gdzie to można sprawdzić? Niestety jestem analfabetą obcojęzyczną /no może poza ruskim :p/ i ciężko mi wysłać zapytanie :oops:.[/QUOTE]


to adres strony
[url]http://www.ksrs.org.yu/display/sampioni/index.php[/url]
potem pojawia sie na niebiesko na gorze
sampion
pretraga sampiona
Iimie Psa (tu jest kratka i wpiszcie imię swojego psa, tylko nie wiem jak z przydomkiem, bo moj przydomka nie ma i nie mam problemu, próbujcie tak i tak) i tyle. Więcej tych kratek nie wypelniajcie, bo nie wiem dlaczego, ale jak wypelniłam inne dane to nie wyskoczyl mi Bazyl a ja tylko imię to ok.
Ja znam ukraiński, więc też nie "powalczymy". J.G. znasz angielski??? Może pomozesz w pisaniu listu?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Mam pytanie do Tych którzy byli .
Wybieram sie z psem na wystawę w Serbii ,ale pies jest młody i nie ma jeszcze dorosłego Championatu.Czy na dwóch CACIBówkach jest szansa zdobycia Championatu Serbii bez Championatu Polski.Ktoś może wie? Jakie tam są stawki?
Z góry dzięki wielkie za odpowiedź

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moonika']Mam pytanie do Tych którzy byli .
Wybieram sie z psem na wystawę w Serbii ,ale pies jest młody i nie ma jeszcze dorosłego Championatu.Czy na dwóch CACIBówkach jest szansa zdobycia Championatu Serbii bez Championatu Polski.Ktoś może wie? Jakie tam są stawki?
Z góry dzięki wielkie za odpowiedź[/QUOTE]
jeśli pies nie ma żadnego championatu fci i jest wystawiany w klasie pośredniej, otwartej lub użytkowej do ch sr potrzebuje 2 x cac, lub 2 x cacib, lub 2 x r.cacib, lub kombinację tych wniosków czyli np. 1 x cac i 1 x r.cacib. dla ras użytkowych - teoretycznie potrzebny użytek - więc na 2 międzynarowdówjkach serbskich istnieje szansa na zdobycie ch sr ;)
mam kilka katalogów, stawki mogę sprawdzić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl'][B]Narisowa[/B] - jak będziesz w Serbii to spytaj o nasz championat.... Moze już go w końcu wydrukowali???? Co??? :)[/QUOTE]
jeszcze nie macie :crazyeye:
pisz do zarządu głównego w belgradzie, bo nawet jak zapytam, to organizatorzy wystawy, na którą jadę i tak nie mają nic do tego, bo przecież nie oni wydają.
ja z belgradu ze związku nie znam nikogo :shake:

Link to comment
Share on other sites

wiem, wiem że to Belgrad już teraz. Wiesz, oni przysłali ale napisali zły adres i na poczcie w Wawie tam gdzie lądują wszystkie przesyłki międzynarodowe to gniło długo po czym poczta odesłała chyba znów do Belgradu. Pisaliśmy do nich juz ze 3 razy i cisza.. maile pisaliśmy. Na stronach serbskiego kennel klubu widnieją nasze championaty jako przyznane. Więc mamy taki wirtualny jak na razie... Dobre i to. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...