Jump to content
Dogomania

Wymioty


diuna_wro

Recommended Posts

Feluś zaczął wymiotować. Na początku myślałam, że to normalne, regulacyjne zwroty treści pokarmowej, jednak z czasem obserwuję, że wymioty są niezależne od tego co i ile zje, a często wymiotuje samą żółcią i pianą, bez treści. Występują niezależnie od pory dnia, ale głównie w nocy lub nad ranem. Częstotliwość: raz na 3 dni. Po dwa krótkie odruchy wymiotne.
Oczywiście biegnę z nim do weta, ale może ktoś z Was miał podobny przypadek.

Karmię go suchym Royal i gotowanym mięsem drobiowym. Wodę dostaje w temperaturze pokojowej, mineralną niegazowaną.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

U mojego 15 letniego jamnika przez dłuższy czas występowały takie objawy. Wymioty o zółtym zabarwieniu, z pianą.f Niezbyty często ale regularnie. Niedawno się okazało że to zapalenie trzustki, żołądka. Wszystko wyszło na usg. Problem się rozwijał całe miesiące aż doprowadził do stanu dość grożnego. No ale mój pies jest chory na cusinga i przyjmuje w porywach 4-6 tabletek dziennie

Link to comment
Share on other sites

zapalenie trzustki ? z tego co się orientuję to samo usg odpowiedzi takowej nie da, wymaga do głębszych badań.
A jak się obecnie pies czuje? jak sobie radzicie z Cushingiem ?

Ja niedawno pożegnałam swoją sunieczkę z ZC :( przegraliśmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...