Jump to content
Dogomania

Owczarki collie w potrzebie


Recommended Posts

Nie jestem pracownikiem  Fundacji, nie mam wpływu na decyzje dotyczące zabrania pieska do hotelu. Fundacja nie ma DT a w hotelach jest juz kilka bardzo wiekowych collie dla których organizujemy  bazarki. Bardzo proszę o zdjęcie pieska to zrobię mu ogloszenia . Ze strony schroniska skopiowane zdjęcie jest małe.  Na stronie schroniska przeczytałam , że jest na razie na kwarantannie - nie wiem czy juz można mu szukać domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
16 godzin temu, ala56 napisał:

Wiem o tym piesku,  jest na FB i na razie nic nie można zrobić bo jest w szpitaliku ale proszę o informację  jak sytuacja  się zmieni.

To już może odezwie się jakaś cioteczka ze schroniska bo ja nie mam dostępu do informacji za schroniskowego szpitaliku.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 10 months later...
  • 5 months later...

Lejdi podopieczna Fundacji Dr Lucy
~~~~~~~~~ szukamy dla niej dobrego domu ~~~~~~~~~~

Sunia właśnie skończyła roczek, pokonała większość swoich lęków 1f642.png:) jest gotowa rozpocząć nowe życie u boku rozsądnego człowieka
Przez ostatnie dwa miesiące przebywała pod opieką p. Zbigniewa, który pomagał jej w zwalczaniu leków, które dosłownie ją paraliżowały.
Osoby zainteresowane adopcją Lejdi proszę o kontakt drogą mailową: [email protected]
Warto przeczytać uwagi p. Zbigiewa, pomogą zrozumieć, jakiego domu szukamy dla Lejdi
~~~ Zanim trafiła do Hoteliku Pupila głównym jej problemem były silne stany lękowe wywodzące się po części z lęku kenelowego tj. braku socjalizacji wieku szczenięcego, oraz po części z utrwalania lęków w wieku dorastania (szczególnie nerwowo reaguje na ruch uliczny). Obecnie sunia powoli wyzbywa się skrajnych stanów emocjonalnych, nabiera pewności siebie, nawiązuje dobre relacje z innymi psami, bardzo lubi obcować z ludźmi.
Pewnym wykluczeniem jest głęboko zakorzeniony uraz psychiczny dot. ruchu ulicznego, który eliminuje Lejdi do zamieszkania w zgiełku wielkomiejskim - przynajmniej na tym etapie.
W związku z powyższym, szukamy domu, położonego w cichej spokojnej okolicy, najlepiej z terenem do wybiegu.
Lejdi przebywa w Hoteliku Pupila.

Przede wszystkim szukamy osoby, która posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w zajmowaniu się psami, jest świadoma wszelkich aspektów relacji opiekun<=>pies. W przypadku Lejdi jest to niezmiernie ważne, ponieważ popełnienie błędu wychowawczego może spowodować duży regres w psychice i rozwoju psa.

 

17630177_788017384684462_2595982660845131336_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...