Jump to content
Dogomania

Sędziowie dentyści


Huskuś

Recommended Posts

[quote name='Impresja']Na wyborze BOG już chyba nikt w zęby nie patrzy. Poza tym Ventu chyba ma tylko malutki brak a jest piekny więc może mu odpuściła :p[/QUOTE]

Byl u tej pani oceniany 2 razy, zawsze jako doskonaly + I lokata, NPwR, CWC, CACIB, BOB, BOG, III BIS

Brak jak brak :) Dentysci nawet za taki wyrzucaja ;)


Mam nadzieje, ze nikt nie nazywa dentysta sedziego, który wyrzuca za brak np 5 zębów, bo to juz jest przesada ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Talagia']VII

V. Piskay
Petr Rehanek
Adam Stasiak[/quote]

Ludek Muller
Vaclav Vlasak
Miroslav Stanovsky
Josef Jursa
Henryk Fąfara
Henryk Stępka
Andrzej Brabletz
Stefan Sinko
Bogumiła Szydłowicz-Polańczyk



Aczkolwiek dodam od siebie, że w przypadku wyżłow jestem jak najbardziej ZA sprawdzaniem zębów, i cenie sobie to, gdy wpisane jest do karty ocen zdanie nt zgryzu oraz stanu uzębienia.

Link to comment
Share on other sites

od siebie dorzuce jeszcze pania: Izabela Studzinska Romanowska dokladniutko maca:evil_lol: i liczy zabki ale czasem nie jest wstanie sie ich doliczyc:evil_lol::evil_lol::evil_lol: ehh ci handlerzy:evil_lol: a i jeszcze sedzia Andrzej Kot liczy zabki ale hmm tez jakos nie byl wstanie sie doliczyc czyzby moj urok:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='simbik']Niby tak :razz: bo od szczeniaków po klasę otwartą bardzo dokładnie zęby sprawdzał,.. ale championowi w zęby nawet nie zajrzał :roll:.[/quote]

No to ja dopisze jeszcze
p. Aleksander Skrzyński

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

P. Zasada nie grzebie w ząbkach - nam oglądała tylko zgryz :)
A p. Samocka to za każdy nawet najmiejszy brak od razu daje dyskwalifikację we wszystkich rasach, które ocenia - a zęby ogląda 5 min u każdego psa, razem z migdałkami, przełykiem, gardłem i tchawicą... Ehhh...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...