Jump to content
Dogomania

Ubiór handlera


Huskuś

Recommended Posts

Ja wystawiam w czyms takim i bardzo sobie chwale :diabloti:
Wczesniej próbowałam z białymi spódnicami, ale pies sie oczywiscie tracił :roll:
Na brazowym super wyglada tricolorowy psiak :D no i sie nie rozmywa, a spódnica nie jest "falbaniasta" wiec nie przeszkadza :) zakiet 3/4 wiec tez mam wolne rece. Zawsze płaskie baleriny (to juz 3 bo psy mi je notorycznie zjadają :diabloti:) Włosy upinam spinka do góry.

[IMG]http://img208.imageshack.us/img208/8256/krosno03eo5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='CarmelChoco']Super komplety.Podobają mi się te satynki!Nawet jak psiak jest długowłosy,to bardzo łatwo można jednym ruchem ręki strzepnać kłaczki z ubrania.Z bawełny to...:roll: A jakie kolory polecacie dla rudych psów?:cool3:[/quote]


Mysle ze do rudych to najlepiej czarny ;)Nie widac brudu i pies sie odznacza;)

Link to comment
Share on other sites

Ale jak komplet będzie z satyny,to myślę,że nie będzie tak strasznie:eviltong: Bordo to też niezły pomysł,tylko ubrań w tym kolorze jak na lekarstwo.Musi przyjść moda na ten kolor,wtedy nie będzie problemu z doborem ubrania:razz:
JA mam jeszcze ochotę na śliwkę:)
Myślę,że bedzie bardzo na miejscu hihi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CarmelChoco']Ale jak komplet będzie z satyny,to myślę,że nie będzie tak strasznie:eviltong: Bordo to też niezły pomysł,tylko ubrań w tym kolorze jak na lekarstwo.Musi przyjść moda na ten kolor,wtedy nie będzie problemu z doborem ubrania:razz:
JA mam jeszcze ochotę na śliwkę:)
Myślę,że bedzie bardzo na miejscu hihi.[/quote]


O sliwka tez bardzo ladnie;)No na satynie nie bedzie tak wlos zostawal;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A jaki strój polecacie dla mnie...? Wystawiam czarnego teriera..z reguły długie lekkie przewiewne czerwone spodnie lub białe rybaczki i biała koszulka. Ale te kolory jakos tak mi nijak

Próbowałam białe bluzki i żakiet ale nie sprawdza sie bo nie wygodnie mi w tym bo CTRy sa duze i trzeba sie nagimnastykowac zeby ustawic.

Dodam ze ja chociaz mam 15 lat postruą to bardziej baba niz dziewczyna :cool3:

A buty,biegam w adidassach bo po pierwsze wygodne a po drugie na mój rozmiar buta [SIZE=1][I]/45/[/I][/SIZE] nic innego nie znajde :evil_lol:

[URL]http://img526.imageshack.us/img526/2395/katowice08cacib9146gh4.jpg[/URL]

[URL]http://www.fothost.pl/upload/08/35/3a2a36d7.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...