Jump to content
Dogomania

Co sie dzieje???? Off Topic


Hawanka

Recommended Posts

  • Replies 124
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

[quote name='Hawanka'][FONT=Fixedsys]U mnie bedzie cieszko....Dlaczego psy tej rasy są takie [/FONT]
[FONT=Fixedsys]drogie :eek3: Wszystko zrobiłabym żeby mnieć takiego szczeniaczka :mdleje::modla: Cały czas rozmawiam z rodzicami ale są narazie nieugieci za 2000 nawet nie ma mowy....:errrr: Ja jak bym miała kase to bym odrazu kupiła :rolleyes: [/FONT][FONT=System][SIZE=1]Ale to tylko moje marzenie.... [/SIZE][/FONT][/quote]

Hawanka, jak baaardo kocham Hawanczyki i ciesze sie ze coraz wiecej ludzi je ma.... ale jesli Cie nie stac, to moze przygranij jakas Hawanczykopodobna bide ze schronu. Popatrz jakie w schroniskach czekaja cuda: :-(

[B]Piesek, ma ok. 2 lat i 32cm. w kłębie. Po kąpieli bedzie cudny![/B]

[B][IMG]http://www.schronisko.wielun.pl/adopcje/2008/Loczek/Loczek_1.jpg[/IMG][/B]


[B]Albo takie sunie:[/B]

[IMG]http://www.schronisko.doskomp.lodz.pl/tmpimg/75387436.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.schronisko.org.pl/components/com_adopcje/adimages//psy/KROPKA%20%20PIES%2010%20LAT.jpg[/IMG]

[IMG]http://tmppics.allegro.pl/04/07/20/4a/d4df93f6669b883a7e3d2234b946344a[/IMG]


To sa wspaniale cudne pieski, porzucone i skrzywdzone. Czekaja na swa szanse... Mam jeszcze inne fotki jak bys chciala... :lol:

Aha! Ja tez w czerwcu jade do Polski adoptowac ze schroniska sunie... :multi: Mam juz dwie cudne Hawanki :loveu:, w tym jedna z hodowli Biale Bursztynki... A teraz przyszla kolej na sunie rasy "kundel bury".

Oto ta sunieczka:

[URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img354.imageshack.us/img354/813/dsc00404fj3.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Narazie mam fafcia :rolleyes: a co bedzie pużniej zobaczymy :niedowia: .... Może w maju lub w czerwcu przywedruje szczeniak :bigcool:Zobaczymy jak bedzie...
Narazie cieszcze sie z narodzin szczeniaczków :iloveyou: Dorosły Psiak odpada fafciu by sie nie przyzwyczaił i by było tylko gryzienie :-( Miałam tymczasowo owczara niemieckiego rok temu myślałam ze sie pozabijają :shake:
Pieski śliczne jak bym mogła to bym wszystkie wzieła :roll: Ale naprawde nie moge...:-(


:Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Narazie mam fafcia :rolleyes: a co bedzie pużniej zobaczymy :niedowia: .... Może w maju lub w czerwcu przywedruje szczeniak :bigcool:Zobaczymy jak bedzie...
Narazie cieszcze sie z narodzin szczeniaczków :iloveyou: Dorosły Psiak odpada fafciu by sie nie przyzwyczaił i by było tylko gryzienie :-( Miałam tymczasowo owczara niemieckiego rok temu myślałam ze sie pozabijają :shake:
Pieski śliczne jak bym mogła to bym wszystkie wzieła :roll: Ale naprawde nie moge...:-(


:Dog_run:[/quote]

Sa tez kudlate szczeniaki w schroniskach, ale jak Ci zalezy na rasowym Hawanczyku, to rozumiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina02']Sa tez kudlate szczeniaki w schroniskach, ale jak Ci zalezy na rasowym Hawanczyku, to rozumiem...[/quote]
[B][I]Sabinko powiadasz ze sa kudłate szczeniaki:crazyeye: ???A masz może jakieś zdjecia???[/I][/B]
[B][I]Czy one bedą podobne choć w 70% do hawańczyka :lol: ????[/I][/B]
[B][I]Jak bym miała możliwość kupna hawańczyka to chciałabym rasowego bo rodowód nie jest mi wcale potrzebny :lol: - To ma być mój misiu do głaskania i kochana:iloveyou: a Nie do rozmnażania czy wystawiania [/I][/B]:-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka'][B][I]Sabinko powiadasz ze sa kudłate szczeniaki:crazyeye: ???A masz może jakieś zdjecia???[/I][/B]
[B][I]Czy one bedą podobne choć w 70% do hawańczyka :lol: ????[/I][/B]
[B][/B]
Poszukam i Ci podesle... ;)

[quote name='Hawanka'] [B][I]Jak bym miała możliwość kupna hawańczyka to chciałabym rasowego bo rodowód nie jest mi wcale potrzebny :lol: [/I][/B][/quote]

...ale rasowy ma wlasnie rodowod.

Link to comment
Share on other sites

wydaje mi się że Hawance chodzi o pochodzenie , rasowy= rodowodowy; I gratuluje Hawanko takiego podejścia , w naszych czasach jest ciągle mało takich osóbek jak ty , które chcą takiego właśnie psiaka. Trzymam za ciebie kciuki może uda ci się uzbierać na następnego Hawańczyka :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']wydaje mi się że Hawance chodzi o pochodzenie , rasowy= rodowodowy; I gratuluje Hawanko takiego podejścia , w naszych czasach jest ciągle mało takich osóbek jak ty , które chcą takiego właśnie psiaka. Trzymam za ciebie kciuki może uda ci się uzbierać na następnego Hawańczyka :multi:[/quote]
Dziekuje Cezus80 :oops: Dokładnie chodzi o pochodzenie bo tak jak pisałam wcześnie ma to być piesek do głaskania i kochania...Mam nadzieje że mi sie uda :roll: Choć jak patrze na Markosa Białe Bursztynki to aż łezka spada że nie moge mieć teraz cóż...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cezus80']wydaje mi się że Hawance chodzi o pochodzenie , rasowy= rodowodowy; I gratuluje Hawanko takiego podejścia , w naszych czasach jest ciągle mało takich osóbek jak ty , które chcą takiego właśnie psiaka. Trzymam za ciebie kciuki może uda ci się uzbierać na następnego Hawańczyka :multi:[/quote]

Ja nic nie rozumiem... :mdleje:

Hawanaka napisala ze chciałaby rasowego (z pochodzeniem) ale ze rodowód [B]nie jest[/B] jej potrzebny, bo psa potrzebuje do kochania, a nie na wystawy. Dla mnie to znaczy wlasnie ze nie musi miec rodowodu, byle by mial pochodzenie... Czyli to jest przeciwnosc tego o czym piszesz: "rasowy= rodowodowy".

Link to comment
Share on other sites

Sabinko masz racje [COLOR=navy][COLOR=navy][B][I],,Dla mnie to znaczy wlasnie ze nie musi miec rodowodu, byle by mial pochodzenie...[/I][/B][/COLOR]" [/COLOR][COLOR=black]Oto właśnie chodzi ale niestety wszystkie hawańczyki mają rodowód :-( I w tym tkwi problem :sadCyber:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Sabinko masz racje [COLOR=navy][COLOR=navy][B][I],,Dla mnie to znaczy wlasnie ze nie musi miec rodowodu, byle by mial pochodzenie...[/I][/B][/COLOR]" [/COLOR][COLOR=black]Oto właśnie chodzi ale niestety wszystkie hawańczyki mają rodowód :-( I w tym tkwi problem :sadCyber:[/COLOR][/quote]

Piszesz kontrowersyjne rzeczy, chyba wiesz o tym, nie?

Link to comment
Share on other sites

No własnie dziewczyny chyba jakieś nieporozumienie się wdarło, w Polsce istnieje tylko jedna forma rodowodowości-co jednocześnie oznacza czystości rasy, czy tez świadomego pochodzenia i to jest ten właśnie "papierek". Bo co ci potym że tata i mama przypominają Hawana jak pra dzidek mógłbyc zwykłym kundelkiem ;) stąd własnie takie prawo a nie inne. a teraz zobacz z drugiej storny jakby miały się rodzic w Polsce psiaki bez "papiera" ale z pochodzeniem to poprostu byłby kolejny problem - kundelków niestety, i co by sie z nimi stało jakby nie znalazły nowego domku ( co zrobiłby właściciel)Myślisz że trzymałby stadko małych Hawanków w domku i czekał na klienta takiego jak ty ???. i troszkę zgadzam się z Sabinką abyś może rozwazyła psiaka ze schronu , napewno oddda ci całe swoje serce . wiem bo jako mała dziewczynka przygarnęłam owczarko-podobnego psiaka;0 one naprawde starsznie mocno kochają ludzi !!!

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Georgia][COLOR=navy]Takie jest prawo i trzeba sie pogodzić ...A z drugiej strony Cesus80 ma racje odnośnie ,, papierka" i kundelków A ja musze poczekać i uzbroić sie w cierpliwość :sad: Mam nadzieje że mi sie uda i bede miała hawane :loveu:[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Georgia][COLOR=#000080][/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Kochana Hawanko jak bedzie Ci brakowało do pieska kilku... złoty to chętnie Tobie pomoge:)

Mam smutną wiadomość:placz:
Suzi miała dzisiaj wypadek, wracałyśmy z mazur i jak wychodziłyśmy z pociągu Suzi zachaczyła paznokciem o schodek że aż wyrwał sie z kawałkiem opuszki. Jest po operacji z całkowitym znieczuleniem. Teraz biedna chodzi i sie meczy a ja nic nie moge zrobić:placz:, widze że ją bardzo boli bo jest niespokojna. Mam nadzieje że szybciutko się wszystko zagoji.

Pozdrawiam wszystkich:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga-zuzanna']Kochana Hawanko jak bedzie Ci brakowało do pieska kilku... złoty to chętnie Tobie pomoge:)

Mam smutną wiadomość:placz:
Suzi miała dzisiaj wypadek, wracałyśmy z mazur i jak wychodziłyśmy z pociągu Suzi zachaczyła paznokciem o schodek że aż wyrwał sie z kawałkiem opuszki. Jest po operacji z całkowitym znieczuleniem. Teraz biedna chodzi i sie meczy a ja nic nie moge zrobić:placz:, widze że ją bardzo boli bo jest niespokojna. Mam nadzieje że szybciutko się wszystko zagoji.

Pozdrawiam wszystkich:)[/quote]
[B][I][COLOR=navy]Dziekuje ci aga-zuzanna:loveu:Bo naprawde bardzo chciałbym mieć hawańczyka :lol:A co do suzi to biedna musi ją strasznie bolieć :-( Ugłaskaj ją odemnie ;)[/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=darkslateblue]Wiem sabinko ;)W Białych Bursztynkach są najlepsze hawany ja sie w jednym zakochałam mam go nawet na pulpicie w komputerze jest to Markos Białe Bursztynki:loveu:[/COLOR][/FONT][/I][/B]
[B][I][FONT=Times New Roman][COLOR=#483d8b]I jak bym miała kase to bym kupiła ale niestety nie posiadam teraz tyle żeby kupić szczeniaka trzeba uzbierać...:-([/COLOR][/FONT][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

:multi:Dziewczyny ,dzięki za miłe słowa o mojej hodowli BB.Staram się bardzo aby szczeniaczki z mojej hodowli były piękne i miały wspaniały charakter.Ciesze się gdy moja praca jest doceniona,bo to najlepsza nagroda dla hodowcy.:loveu:Wasze słowa są dla mnie Nagrodą.Kocham te kudłate psiaki są to moje wymarzone rasy, i praca z nimi i opieka nad nimi ,jest dla mnie poprostu Nagrodą.A teraz do grona moich pupili dołączył młody Owczarek Niemiecki(adoptowałam go bo właściciel się nad Nim znęcał)czeka mnie i jego wiele pracy, bo Hiro jest bardzo nie ufny :placz:do ludzi.Ale mnie pokochał od pierwszego spotkania ,no i ja jego:loveu::loveu::loveu:Mam nadzieje że bedzie mu dobrze wsród Bursztynkowych kudłaczy.:multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...