Jump to content
Dogomania

Brno 2xCACIB 7-8.02.2009


dorotal

Recommended Posts

[quote name='IwonaK']Ja dostałam po ang.;)

Plis... niech ktoś przetłumaczy co tam pisze:placz:[/quote]
Ja też dostałam po angielsku. Mniej więcej ci to przetłumaczę ;)

"Proszę sprawdzić, czy wszystkie dane na temat tego zgłoszenia są poprawne. Te zgłoszenie jest potwierdzeniem biletu na 1 dzień, dla jednej osoby zapisaną na wystawę. Aby wjechać samochodem proszę używać wejścia nr 8 i 9. Wejście dla pieszych - wejście nr 1 (zobacz na mapie). Parking należy opłacić na miejscu.
Wystawa psów odbędzie się w hali A1, F, G1 i V. Stoiska handlowe będą w hali A2. Sekretariat i kasa będzie w hali F.
Prosimy zagranicznych wystawców, aby przyjechali na czas, w celu zapłacenia za wystawę. Psy wprowadzamy od godz. 7.30 do 9.00. Proszę odebrać numerek katalogowy. Proszę nie zapomnieć zabrać rodowodu psa, dowodu wpłaty i paszportu psa z ważnymi szczepieniami. Czekamy na Twoje pojawienie się(?)"

Ufff :) Chyba dobrze przetłumaczyłam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aleb']Ja też dostałam po angielsku. Mniej więcej ci to przetłumaczę ;)

"Proszę sprawdzić, czy wszystkie dane na temat tego zgłoszenia są poprawne. Te zgłoszenie jest potwierdzeniem biletu na 1 dzień, dla jednej osoby zapisaną na wystawę. Aby wjechać samochodem proszę używać wejścia nr 8 i 9. Wejście dla pieszych - wejście nr 1 (zobacz na mapie). Parking należy opłacić na miejscu.
Wystawa psów odbędzie się w hali A1, F, G1 i V. Stoiska handlowe będą w hali A2. Sekretariat i kasa będzie w hali F.
Prosimy zagranicznych wystawców, aby przyjechali na czas, w celu zapłacenia za wystawę. Psy wprowadzamy od godz. 7.30 do 9.00. Proszę odebrać numerek katalogowy. Proszę nie zapomnieć zabrać rodowodu psa, dowodu wpłaty i paszportu psa z ważnymi szczepieniami. Czekamy na Twoje pojawienie się(?)"

Ufff :) Chyba dobrze przetłumaczyłam ;)[/quote]

Jesteś wielka:loveu: dziękuje ciepło za przetłumaczenie

Link to comment
Share on other sites

A my wróciliśmy z całkiem fajnymi wynikami :loveu: Gerda Alwaro CAC, CACIB, Derek Aya Alwaro Res. CAC po Ch. Czech więc CAC przechodzi na Dereczka, Ettore Aya Alwaro CAC, Res.CACIB:multi: A jutro przed nami Rzeszów :lol:
Trzymamy za wszystkich kciuki:thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aleb'][B]Karka[/B] wielkie gratulacje! :)

Oby więcej takich wiadomości! Trzymam kciuki za wszystkich!
My wyjeżdżamy za kilkanaście godzin :)[/quote]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=3][COLOR=DarkGreen]
To i ja pochwale się sukcesami Bezy ( Aqua Canis Marinus ) Hiszpański pies wodny.
Informacja od właścicieli Małgosi i Zygmunta Jakubas :
[COLOR=DarkRed]CACIB , BOB , CRUFT ![/COLOR]
Dziś Beza ukończyła Championat Chech!:multi:
Brawo Beziku!!!
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna Rapp']
[SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=darkgreen]To i ja pochwale się sukcesami Bezy ( Aqua Canis Marinus ) Hiszpański pies wodny.[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=darkgreen]Informacja od właścicieli Małgosi i Zygmunta Jakubas :[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Book Antiqua][COLOR=darkgreen][COLOR=darkred]CACIB , BOB , CRUFT ![/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE][COLOR=darkgreen]
[SIZE=3][FONT=Book Antiqua]Dziś Beza ukończyła Championat Chech!:multi:[/FONT][/SIZE]
[SIZE=3][FONT=Book Antiqua]Brawo Beziku!!![/FONT][/SIZE]
[/COLOR][/quote]


Wielkie gratulacje :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

my też wróciliśmy i jak dla mnie z wynikiem całkiem całkiem.
W pierwszy dzień stawka 17 psów bez lokaty ale ocena doskonała, drugi na 12 psów ocena doskonała, lok 4...Myśle ze jest dobrze(chociaż mogło byc lepiej).

W pierwszy dzień dostałam opis po niemiecku i ni w zab nie wiem o co chodzi bo nie dość ze język zupełnie obcy to jeszcze pisane odręcznie tak ze nie można doczytać..;/

Drugi dzien już po czesku i na maszynie wiec dam rade;)

Link to comment
Share on other sites

My też całkiem nieźle jak na takie zachowanie suki :)
W sobotę doskonała, lokata 2 na 6 suk, w niedzielę doskonała już bez lokaty na 9 suk :)
Ale na ringu miałyśmy największego wroga moje psa, więc miałam totalnie wyłączonego manekina na ringówce... Ale Brno jest fajne, mamy fajne zabawki, a wyniki nie są najważniejsze... mmm i te pyszne langosze :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja byłam u czechow 1 raz na wystawie i bede wracac napewno. Przywiozłysmy 2xCAC a z soboty:multi: jeszcze CACIB, BOB i BOG4 :multi:

Miło było patrzec jak na finałach dostojnie walczyły Polskie pieski! Najlepsza grupa hodowlana -polskie Begle, BOG gr 6 tez wygrany przez beagla z PL, a pozatym jeszcze 2 psy z PL na pudle gr 6:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Gratulacje wszystkim ! :multi:

Czy jakaś dobra duszyczka uraczy mnie stawką Spanieli Tybetańskich? :oops:[/quote]

z soboty :
[B]PSY[/B]
młodzież:
Albert Ka - Anup - Re
An z Brilickych hrazek
Bjorn Ast An-Ki-Ro
Chavier Bohemia Maestro

pośrednia:
BONIFAC ze Sovi zahrady
Borek ze Sovi zahrady
Groll Bohemia Maestro
Olaf z Janovickeho zamku

otwarta:
Bohous z Cerovskeho vrchu
Cleo Queen Daisy
Follow Bohemia Maestro

championy:
Allister Bohemian by Birth
Andy Snehurun Poklad

[B]SUKI[/B]
baby:
Maud Perla mahagon

młodzież:
Alice Zlata Ina
Bess Majesty Dog
Fantagiro Queen Daisy
Fiona Queen Daisy

pośrednia:
Gloris Bohemia Maestro

otwarta:
Felisha Bohemia Maestro

championy:
Adelka Honzikova cesta
Urania Perla mohagon
Yotisha's Suprice

weteran:
Sagarmatha Modra pisnicka

+ na stronie sa juz pierwsze wyniki niektorych ras z soboty.

Link to comment
Share on other sites

[B][U]Gratuluje wszystkim zwyciezcom :multi:[/U][/B]

Jako dumny hodowca rowniez sie pochwale :p

[U]1 dzien [/U]

[B]BETWEEN HEAVEN AND HELL Zambi - CAC, CACIB , BOB, BOG II + Nominacja na Crufts !!! :loveu:

COME AS YOU ARE Zambi - CAC, CACIB + Nominacja na Crufts !!! :loveu:[/B]

[U]2 dzien[/U]

[B]BETWEEN HEAVEN AND HELL Zambi - CAC, CACIB , BOB, BOG II !!!

COME AS YOU ARE Zambi - CAC
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Ja byłam u czechow 1 raz na wystawie i bede wracac napewno. Przywiozłysmy 2xCAC a z soboty:multi: jeszcze CACIB, BOB i BOG4 :multi:

Miło było patrzec jak na finałach dostojnie walczyły Polskie pieski! Najlepsza grupa hodowlana -polskie Begle, BOG gr 6 tez wygrany przez beagla z PL, a pozatym jeszcze 2 psy z PL na pudle gr 6:multi:[/quote]

tak, tak
Polacy zdominowali grupe 6. Moj Petit Basset Griffon Vendeen - MACHIAVELLI Pangea w sobote BOG4, w niedziele BOB ale juz na grupe nei zostawalismy.
Dodam tylko ze skonczylismy championat Czech.

A Dog Niemiecki FATUM Pangea - dwa wnioski i zaczal championat ( do tego CACIBy ale to mu jez potrzebne nie jest :eviltong: )

GRATULACJE DLA WSZYSTKICH ZADOWOLONYCH :multi:

Link to comment
Share on other sites

wyżeł węgierski Foryś z Tałchejów pierwszego dnia CAC, resCACIB, drugiego CAC i CACIB



Są już wyniki (stawki) z soboty i część wyników z niedzieli - co jakiś czas dorzucają kolejne rasy [URL="http://www.cmku.cz/vystava-cmku/index_cz.php"]ČeskoMoravská Kynologická Unie[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maks i Spark']Gratulacje dla następnych polskich zwycięzców!!!:multi::multi::multi:

i ponawiam prośbę o stawkę szpiców wilczych:roll:[/quote]


Na tej stronce podanej powyżej są stawki z wynikami :lol: Sobota cała, niedziela sie uzupełnia, czekam aż ST dodadzą :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...