Jump to content
Dogomania

Ile mniej wiecej kosztuje bullmastiff


majaaa

Recommended Posts

witam
moj znajmoy jest zainterwsowany kupnem Bulmastiffa , chcial kupic gdzies na gieldzie:mad:ale naszvczescie mu odradzilam:multi:
niestety kolega nie ma dostepu do intern. na tyle aby mogl szukac psiaka
ja zaoferowalam pomoc bo cholerka wiem ze kupilby gdzies na gieldzie i wtedy bylabym zla ze na to pozwolilam

tak wiec szukamy bulmastiffa szczeniaczka do kochania z hodowli

jesli posiada ktos info na ten temat prosze o kontakt na gg lub pw

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Agata z [URL="http://www.fullhouse.pl"]www.fullhouse.pl[/URL] będzie mieć szczeniaczki na przełomie luty marzec 2007 to wiem na pewno co do reszty hodowców to w Nestor Notabilis miały być szczeniaczki w tym roku bo było kilka skojarzeń a telefon i mail do Nestki podany w poście wyżej, co u molosów spod baszty i reszty sie nie orientuję
pozdro

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majaaa']Witam!
Mam takie pytanie czy orientuje sie moze ktos ile mniej wiecej kosztuje bullmastiff z rodowodem a ile bez??[/quote]


na rodowodowe szczenię trzeba liczyc od 2500 zł wzwyż w Polsce, jesli będziesz sprowadzac szczenię z zagranicy to koszt będzie dwa razy większy i z górką

w bez rodowodowych sie nie orientuję bo jestem przeciwna rozmnażaniu psów w typie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mumin_26']Agata z [URL="http://www.fullhouse.pl"]www.fullhouse.pl[/URL] będzie mieć szczeniaczki na przełomie luty marzec 2007 to wiem na pewno co do reszty hodowców to w Nestor Notabilis miały być szczeniaczki w tym roku bo było kilka skojarzeń a telefon i mail do Nestki podany w poście wyżej, co u molosów spod baszty i reszty sie nie orientuję
pozdro[/quote]


Dziekuje bardzo wszystkim za informacje

poizdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

[quote name='mumin_26']na rodowodowe szczenię trzeba liczyc od 2500 zł wzwyż w Polsce, jesli będziesz sprowadzac szczenię z zagranicy to koszt będzie dwa razy większy i z górką

w bez rodowodowych sie nie orientuję bo jestem przeciwna rozmnażaniu psów w typie[/QUOTE]

wow to tak szczeniaki podrożały? Moja siostra ma psa z czeskiej hodowli, ale nie dała za niego więcej niż 2500zł w sensie konsekwencji sprowadzania psa..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Artanis']wow to tak szczeniaki podrożały? Moja siostra ma psa z czeskiej hodowli, ale nie dała za niego więcej niż 2500zł w sensie konsekwencji sprowadzania psa..[/QUOTE]

podrożały?? nic nie wiem na ten temat... wszystko zależy od tego czego sie szuka i ile jest się w stanie za to zapłacić ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...