Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

[quote name='akodirka']Trzeba chyba kopiować czyjes wypowiedzi, wklejać w odpowiedz i brać w [ QUOTE] [ /QUOTE] (bez spacji), czyli w taki dymek z napisami co w panelu wyzej(przy odpowiedzi) jest :razz:[/quote] Dziękuje:) Na następny raz spróbuje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Hmm lepszy jest taki sposób: te wypowiedzi, które chcesz zacytować to przy tym poście klikasz na tą ikonkę w środku, czyli ta taka z kartką i " i + :evil_lol: i jak już zacytujesz te posty co chcesz no to dajesz "odpowiedz" no i masz te posty;)[/QUOTE]

Ale fajne, nie wiedziałam o takim bajerze :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']Hmm lepszy jest taki sposób: te wypowiedzi, które chcesz zacytować to przy tym poście klikasz na tą ikonkę w środku, czyli ta taka z kartką i " i + :evil_lol: i jak już zacytujesz te posty co chcesz no to dajesz "odpowiedz" no i masz te posty;)[/quote]
Dziękuje bardzo :)

[quote name='akodirka']Ale fajne, nie wiedziałam o takim bajerze :diabloti:[/quote]
Nie tylko ja wszystkiego nie wiem :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WildH']Ależ Tina jest cudowna :loveu:. Bardzo mi się Twoja suczka podoba. :)[/quote]
Już myslałam, że tylko mi :)
Wczoraj jak ze spacerku miałam już z nią wracać do domu to ona wpadła na pomysł, ze czas sie pobawić kijaszkiem.
Mistrzyni przyniosła mi nawet kilka razy.
Byłam z niej taka dumna, że przez całą drogę do domu szłam uśmiechnięta z zadartym nosem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malina.']Tośka też mogłaby od czasu, do czasu kijaszka potargać, ale [B]jej to tylko trawsko[/B] w głowie, a te dość ciężko wykorzystać w aportowaniu :lol:.
Tinka jest prześliczna :loveu:.[/quote]
No no..to nieźle Ci się sucz rozbrykała:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cambel&Megi']Widziałam poprzednie zdjęcia :loveu:
Teraz czekam na te następne - ostatnie przed wyjazdem....a gdzie to jedziesz? :razz:[/quote]
Chyba niestety nie zdołam wstawić fotek:-( Psieplasam:oops:
Jadę do Białego Dunajca (koło Zakopca)

[quote name='Malina.']A zabierasz Tinkę ze sobą?[/quote]
Tinka zostaje z babcią w domu. Stwierdziliśmy, że tak będzie lepiej, bo tam upał, a niunia i tak by nie mogła z nami chodzić, bo do parku nie wolno:-( To albo by ktoś codziennie z nia musiał zostać, albo by sama troszkę siedziała.
Z babcią będzie miała dobrze :) Tina jak widzi babcie to prawie ze szczęścia sika:evil_lol: Jak przyjadę to pewnie Tinka będzie ważyła troszkę więcej:eviltong: No cóż..nie zaszkodzi jej:razz:
Tylko po co ja przez ostatni tydzień zaprotestowałam i dawałam jej samą karmę..:hmmmm: Teraz będzie miała co dzień inne danie:lol: Babcia rozpieści mi psa :p
Obiecałam Tince, że to ostatnie wakacje bez niej. W maju chcemy jechać nad morze:multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Infortune.']Miłych wakacji życzymy ;)[/quote]
Dziękuje :calus: |Były miłe i udane.

[quote name='Stefan_Batory']"5. Jedyny bezpieczny i przyjemny sposób pływania wg. Tiny "


HAHAHA...usmiałam się że hej XD


A sunia śliczna :)

Widze ze tez w skoku baskiluje ładnie[/quote]
Cieszę się, że sie podoba :multi:

[quote name='psiara1996']cudowna psinka, ma b fajne uszka[/quote]
DZIĘ-KU-JE-MY :calus:

Już po wczasowaniu. Tinka mnie gorąco przywitała. Ja obdarowałam ja prezentami (potem wstawię fotki nowych ciuszków).
Tika ma problem z trzymaniem moczu..:-( Nie wiem czy to jest na tle nerwowym czy sobie przeziębiła pęcherz.
Ogólnie czuje się dobrze (od razu widać, że 'troszkę' przytyła) tylko czasami nie kontroluje i sika pod siebie:-( Dzisiaj jeszcze nastawie sie na częste wychodzenie z nia a jutro ewentualnie do weta i może po pampersiaki dla szczeniąt:oops:;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pimpek']Cześć:loveu:
Co tam u was słychać?;)
[URL]http://images28.fotosik.pl/167/c699ae3e05b611ef.jpg[/URL]
Ona jest po prostu cudowna :loveu::cool3:[/quote]
Nic ciekawego..
Szkoda, że taka pogoda, bo chciałam iść zrobić zdjęcia (byście zobaczyli jak moja babcia mi utuczyła psa).
Trudno zrobię innym razem.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj nie było gorąco, więc pomyślałam, że pójdę z Tina na rower do parku zrobić parę kułek. Poprosiłam siostrę żeby sprawdziła pogodę. Powiedziała mi, że nie ma padać.
Ledwo co dojechałam do parku (ok3min. od domu) i zaczęło kropić, ale co tam byłam twarda- przecież nie jestem z cukru ;) I oczywiście co sie wtedy stało...jak nie burza to zaczeli sobie na poligonie ćwiczyć (poligon jest na 2 stronie Wisły, ale park jest niedalego od niej i to się wszystko strasznie niesie). Myślałam, ze do nich pójdę i pozabijam.
Tina oczywiście w popłochu najlepiej by uciekła do domu (nie patrząc na to ze ja ledwo za nią wyrabiam na rowerze.
Dzięki temu nie ma zdjęć do galerii :(
Może będą jutro ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...