Jump to content
Dogomania

Poczwarkowo-gordonkowa galeria czyli Kudłata Dama Tina i Merida Waleczna


Talia

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

A na mnie patrzyli się znajomi z obrzydzeniem. Chyba żadna różnica czy jesz lody jedną łyżeczką czy pies liże Cię po twarzy. :)

 

Wam też wypadły wszystkie wątki z zawartości, czy tylko mnie dotknęło to nieszczęście? 

Link to comment
Share on other sites

Widzę, że nie tylko mnie to spotkało, mam nadzieje, że to się zmieni. 

 

Co do wystawek to najbliższa prawdopodobnie Warszawa w lipcu, potem Sopot w sierpniu. Jeszcze w lipcu jest coś koło Koszalina chyba, może się wybierzemy. 

Link to comment
Share on other sites

Jak na razie żadna wystawa u Was nam nie podpasowała, wcześniej może na wakacje podjedziemy. 

U Tinki po staremu, trochę ostatnio ma problemów z utrzymaniem wagi. Albo tyje od powietrza, albo ktoś jej w tym pomaga. Zalatuje jej ostatnio z pyska, musimy coś z tym zrobić, bo ciężko się śpi z takim smrodem... 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Jakaś zapomniana stała się ta galeria. 

 

Mamy z Meridką mały problem. Nie wiem jak ona to robi, ale prawie na każdym spacerze kaleczy sobie poduszki. Już nawet nie puszczam jej kawałek od domu tylko idzie na smyczy automatycznej do samego Kaszczorka pod Toruniem (ok 4km), jedynie wchodzi na przepływki do Wisły, żeby się nie ugotować. A puszczam ją dopiero jak dojdziemy na odludzia. I oczywiście g to daje, i tak ma pocięte poduszki.  

Chyba powinna na każdy długi spacer mieć komplet butów. 

 

A tak poza tym to w końcu (odpukać!) Meridka ma większy apetyt i zjada pełne posiłki. Teraz kończymy Boscha Plus z pstrągiem i otwieramy Boscha Soft z kaczką, zobaczymy czy ta półwilgotna zasmakuje dziewczyną. 

Link to comment
Share on other sites

Co do kaleczenia to sobie może z moją Młodą łapę podać :/ Jak chodzi 2 tygodnie z całą łapą to jest święto :rolleyes: Dzisiaj oderwała sobie kawał skóry na pięcie... 

Daj znać jak jej zasmakuje, moja Fanta na starość się okropnie wybredna zrobiła. Teraz je joserę festival. Jakoś jej wchodzi, ale pies mi tyje jedząc o wiele mniejszą dawkę. Może ten bosch by jej podpasował ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej

Przekichane z tymi łapami.Znajomy seter też co chwilę sobie rozwala i oni własnie już na każdy spacer zabierają na wszelki wypadek buty :(

 

Rozumiem Twoja radość ze zjadanych posiłków ;) u nas to też ciężka sprawa choć Er zaczął juz ładnie jeść jak znów przy upałach mu przeszło

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Co do kaleczenia to sobie może z moją Młodą łapę podać :/ Jak chodzi 2 tygodnie z całą łapą to jest święto :rolleyes: Dzisiaj oderwała sobie kawał skóry na pięcie... 

Daj znać jak jej zasmakuje, moja Fanta na starość się okropnie wybredna zrobiła. Teraz je joserę festival. Jakoś jej wchodzi, ale pies mi tyje jedząc o wiele mniejszą dawkę. Może ten bosch by jej podpasował ;)

Po jednej porcji cały apetyt na ta karme jej przeszedł. Za to Tina dostała od niej sraczki, to jedyna karma od jakiej dostała sraczki przez prawie 10lat życia, a jadła już naprawdę dużo karm. 

 

będziecie na pp w Liciszewach?

 

Nie planujemy :) A jak tam Wasze treningi? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...