Jump to content
Dogomania

Oto moje psiutki....kochane czorciki...


york-studio

Recommended Posts

york-studio, maksymalny dopuszczalny rozmiar zdjęć to 500 na 500 pikseli. Większe możesz wstawiać tylko jako linki, tak jak to zrobiłam z Twoimi zdjęciami w poprzednich postach. Jeśli przypadkiem wstawi Ci się większe zdjęcie, możesz (a nawet powinnaś) post sama zredagować i wstawić mniejsze lub link.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaszczurka']Do tej pory, jesli bylo cos o silkach, to tylko krociutkie wzmianki. Nie ma takich dyskusji jak o innych terrierkach np. russelach :([/quote]
Russele rulez ;)
Ale faktycznie o silkach baaardzo malutko jest na każdym forum :shake:

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 1 month later...

Tak trenują agility.
Otunia też próbowala ale niestety robi 2 rundy po czym kładzie się i patrzy w drugą stronę...
Jaszczurko jak chcesz i wszytsko dobrze się skończ (chodzi o ciąże Otki) to mogę wybrać Ci z miotu urwisa z piekła rodem.:diabloti::evil_lol: .
[IMG]http://img256.imageshack.us/img256/3077/p4231148mm4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Super, gratulacje i glaski dla mamusi :loveu:

Wiecie co nie ma to jak silky. Dzisiaj na spacerze Abra znalazla na sciezce niezywego ptaka - polecialam tam, zeby czasem nie zezarla ...patrze a 'martwy' wrobelek gapi sie na mnie... wzielam go w rece i ide - chcialam go wziac do domu i troche odchuchac bo byl wyraznie przemrozony - jednak jak chwile zagrzal sie w rekach dal rade wyfrunac - wyrwal sie, polecial kilka metrow i spadl w wysoka trawe. Szukalam go 15min i nic - a Abra terier mysliwski miala to wszystko w nosie :roll: Czari znalazl by mi tego ptaka w pare sekund!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...