Jump to content
Dogomania

Poducha ze swoim Irlandem Frodo


poducha

Recommended Posts

Posłusznie się meldujemy: Poducha ze swoim Irlandem Frodo (Frodek, Froduś, Frodziaszek, Frudzielec, Frodziński, Frodkowski, Frodecki........). Imię doskonale oddaje jego wygląd i charakter: jest mały (choć jak na irlanda to trochę za duży), rudy, nieustraszony i ciekawy całeeeeego świata! I ma jedną wielką pasję: bawić się do upadłego! Uwielbia skakać i tarmosić się ze swoim panem. A pani potrzebna jest po to, żeby się w nią wtulić i usnąć :). 7 marca miał swoje pierwsze urodziny a 8 maja będziemy świętować nasz pierwszy wspólny rok.
Od dziecka marzyłam o psie i już mi go nawet rodzice obiecali, kiedy okazało się że zamiast psa dostanę brata :razz:, z czego początkowo byłam bardzo niezadowolona. Ale obiecałam sobie że jak dorosnę to sobie kupię psa! No i w zeszłym roku dostałam w prezencie ślubnym od mojego męża małego rudzielca:sweetCyb: . Rasę oczywiście wcześniej wspólnie wybraliśmy - i teraz nie wyobrażam sobie żebym kiedykolwiek mogła mieć innego psa niż irlanda. Czasami nawet zastanawiam się jak to w ogóle jest możliwe, że wkoło biegają nie-irlandy ????
Serdecznie pozdrawiamy Ritkę i jej właścicielkę :hand: I miłośników innych terrierów też!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[COLOR=black]Cześć Poducha , my tez oczywiście pozdrawiamy.Miło mi ,że wreszcie nie jesteśmy same z Ritką.Ostatnio rzeczywiście nie mam czasu na forum,stąd nie miałyśmy okazji sie spotkać.Jakby co to pisz smialo na GG.Jak tylko będę mogła to służe radą , jako doświadczona posiadaczka irlandczyka ha, ha, ha - to był żart .Pozdrawiam[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Hej, rany jak ten czas leci.... wydawało mi się, że tak niedawno się tu przedstawiałam a to już minęło 3 lata!
A nasz Frodek jest dziś dostojnym jubilatem - kończy 4 lata. Zastanwiałam się jaki prezent sprawiłby mu radość - i doszłam do wniosku że najbardziej na świecie to on chciałby spotkać jakąś miłą i chętną suczkę... no i zaczęłam szukać w internecie - ale niestety z terrierów to są chętne tylko yorki, west highlandy i ewentualnie amstafy...
I przypomniała mi się dogomania... Może tu znajdziemy miłość dla naszego psiaka?
Nasz Frodo nie ma rodowodu - bo ma leniwych i zapracowanych właścicieli, którym nie chciało się dokończyć formalności :oops:. Ale ma metrykę na której jest napisane:
Ojciec Merrymac JACK DANIELS Mł.Ch.Pl.
Matka LADY SPITFIRE od Fafika Ch.Pl

Właściecielka jego ojca zachęcała nas bardzo do wystawiania go - ale nie mieliśmy za bardzo serca męczyć jego uszu, żeby były poprawne (no i są zawadiacko powykrzywiane :) ) i przyznam się że nie bardzo opanowaliśmy chodzenie przy nodze (ale to pewnie też głównie nasza wina).
Jest duży jak na irlanda (po tacie) - w kłebie ma 57 cm no i waży ok 20 kg - ale żadnego tłuszczu! jest bardzo ładnie umięśniony. I jest raczej z tych ciemnych rudzielców :) To bardzo pogodny i radosny pies - i nadal mu w głowie tylko zabawa... Do innych psów bywa zadziorny - ale poza tym wszystkich lubi i wszyscy go lubią :) Mimo wieku nadal ma w sobie coś ze szczeniaka - przechodnie często się dziwią kiedy mówię ile ma lat...
Nie mam żadnego albumu internetowego żeby wstawić zdjęcia ale na stronie hodowcy [URL="http://www.odfafika.pl/"]IRLANDZKIE TERIERY[/URL] w zakładce Nasze psy na samym końcu są 4 zdjęcia naszego psiaka (tylko teraz jest już trochę większy i nie jest tak ładnie wytrymowany).
Jeżeli znajdzie się jakaś zainteresowana suczka to więcej zdjęć prześlę na maila :)
Pozdrawiamy serdecznie z deszczowego Krakowa i czekamy na "oferty" :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...