Jump to content
Dogomania

Klub Dogo Canario W Polsce


klekotki

Recommended Posts

Słuchajcie wielkie przeprosiny dla wszystkich daliśmy tzw ciała ponieważ nie wzieliśmy ulotek.Gosia nasza je skopiowała w dużej ilości ale ze zaspała przed wystawą to z pośpiechu zapomniała ich wziąć z domu. Przypomniało nam się w samochodzie jakieś 20 km za warszawą a nie lubimy przesądnie wracać się. Obiecujemy ze w Warszawie napewno będą ulotki i my oczywiście. Wstępną akceptację wejścia do Klubu Rasy dostaliśmy od Pani Agaty Olejnik -Xanti Land jak ktoś nie wie. Jeszce raz wielkie sorry dla wszystkich.

Hanaya ulotkę napewno ci prześlemy.

Link to comment
Share on other sites

To ja przepraszam :oops:

Klekoty paskudne miały mnie obudzić telefonem, jak wstaną, żebym miała czas na pozbieranie sie o tej nieludzkiej godzinie. A one zadowolone z siebie bardzo podjechały mi pod dom i zatrąbiły. Więc w biegu zabrałam tylko torbę no i ulotki zostały w domu.

Ale w Warszawie będą.

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Ja się nie gniewam- i tak mnie nie było!

Klekotki nie musicie już przesyłać ulotki, bo odbiorę ją osobiście jak będziemy w Wa-wie.

Klekotki ja jeszcze nie mam rodowodu Luny, więc nie bardzo wiem co mam Wam przesłać.

A zdjęcia kiedyś już wam przesłałam(spotkaliśmy się na klubowej rottweilerów), a ostatnie nam nie wychodzą, bo aparat ma pewną wadę.

Link to comment
Share on other sites

Hey Hanaya to trzeba było tak odrazu! Fajnie że to ty. Napisz czy twoja kolezanka kupiła kanarka czy nadal szuka czegoś ciekawego. Z połaczenie naszych piechów chyba bedzie lipa u Iwana jest dwa razy YAISA w II pokoleniu od matki i od ojca Iwana.

Link to comment
Share on other sites

No więc właśnie(Lipa), ale może w czerwcu jakieś fajne importy się pojawią?Kto wie?

Koleżanka jeszcze nie kupiła, narazie ma maturę na głowie i szkolenie swojego Capo.Mam nadzieje, że niedługo dołączy do nas.

Myślę że na dzielnicy pojawi się jeszcze pare kanarków, bo ludzie zaczepiają i pytają o rasę. Raz nawet ktoś zapytał:" ile taki lew kosztuje?" He He

Link to comment
Share on other sites

W łodzi na wystawie bede juz miała taki arkusz gdzie chetni beda składać podpisy.Oczywiscie tylko ci którzy sa chetni to członkostwo napewno bedzie ponosiło za soba kwestje finansowe .nie wiem ile bedzie wynosiła składka to chyba sie ustala na wstepnym zebraniu.

Link to comment
Share on other sites

Nie będzie nas w Łodzi :bigcry:

P. Agata powiedziała, że jak Lunka była taka wyluzowana w Wa-wie to nie musimy jej ciągać w szczeniętach, zacznie pożądnie jeździć od młodzieży, a to dopiero za 3 miesiące! I co teraz?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Mam nadzieję, że w krótkim czasie powstanie klub Dogo Canario.
Wtedy napewno będą wydawane publikacje na temat rasy.

Narazie zapraszam wszystkich właścicieli,miłosników rasy,hodowców zainteresownych powstaniem Klubu Dc w Polsce do kontaktu ze mna lub uzytkownikiem Voo Doo. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące założenia klubu i członkowstwa w nim.

Serdecznie zapraszamy!
Teraz tak już na poważnie!

Mam cichą nadzieję,ze ten temat wróci tu do swojej dawnej świetności.
[URL="http://www.zwierzogadka.pl"]
[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...