Jump to content
Dogomania

Bokseromaniacy


Olk@

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

gdy bedziesz miała juz swojego yorka( taka malutka,kudłata kuleczka rozczulaja mnie) jego wychowanie pochłonie Cie całkowicie.I ta mała kudłata poczwarka zastąpi Ci wielkiego ,obślinionego Camela :lol:

Link to comment
Share on other sites

Taaa... ale moja mała kudłata kuleczka będzie moim pierwszym psem na stałe ;). I myśle, że nie zastąpi mi zadnego z psów które miałam 'na przechowanie', bo każdy psiak jest wyjątkowy :).

Nie watpie że mnie wychowanie no i w ogóle piesek pochłonie do reszty... No, ale będę miała takiego prawdziwego 'nieludzkiego' przyjaciela i czas poświęcony mi na pewno zostanie wynagrodzony tym samym ;). Aż mi się będzie do domu wracać ze szkoły :D :angel:

Już sie nie mogę docvzekać.. na początku lipca jedziemy do hodowli zobaczyć jak tam sunie, no i możliwe że szczeniaczki (jak już będą :angel:)

Link to comment
Share on other sites

ooo pampero nie łap mnie tak za słowa :lol:

chodziło mi o to,ze Surprise bedzie miała dopiero swojego pieska,na którego punkcie oszaleje tak ja my na punkcie naszych bokserków.

Olk@ napisał:

I ta mała kudłata poczwarka zastąpi Ci wielkiego ,obślinionego Camela

Może troszke źle to wyraziłam :oops:

Link to comment
Share on other sites

WItam!

Ma bokserkę, która ma 9 lat. Mieszkam w Opolu. Jest kochana, mimo swego podeszłego wieku szaleje jak szczeniak. Jest chorowitym psiakiem. Ma dyplazję stawów biodrowych, jest alergikiem, ale dajemy sobie radę. Kiedyś jak jużnie będzie mojej Sarutki, na pewno będe mieć drugiego boksiaka.

KOcham jebardzo :D U mnie na osiedlu jest dużo bokserów, wszystkie są kochane.

Pozdrawiam wszystkich :hand:

Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich, mam pytanie jakie rasy lubia wasze boksie: Mój uwielbia amstafy, goldeny o czywiście wszystko co jest od niego mniejsze - szczególnie upodobał sobie cocer spanielke, która mieszka koło nas. Jest jeden wyjatek nienawidzi rasy Jack Russell Terrier (chyba sie tak to pisze) Niesty taki piesek ugryzł mojego w pupe. :cry:

no i kocha wszystkie boksie a szczególnie suczki

Pozdrawiam boksomaniaków

Link to comment
Share on other sites

Mój Ares także kocha wszystko co mniejsze (ma chyba kompleks niższości :wink: :lol: ) ale ma też przyjaciół większych od siebie np.doga niemieckiego z którym znalazł wspólny język.

Lubi jamniki,AST-y,ON ogólnie jest bardzo przyjacielskim psem.

Najbardziej nie lubi kundla sąsiadów,ponieważ on zawsze na niego strasznie szczeka a Ares odpłaca mu tym samym :fadein:

Link to comment
Share on other sites

To mój psiak lubi małe (ratlerka, pekińczyka, jamnika, maleńskiego kundelka) psy choc muszę uważać, jak on sie z nimi bawi bo nie zdaje sobie sprawy ile ma siły. Oprócz tego lubi się bawić z dogiem niemieckim, dalmatynką, filą brasileiro (chyba tak sie pisze), dobermanem i oczywiście innymi bokserkami :D

Suka natomiast ma tylko psiapsiółkę bokserkę i swego kochanego "braciszka" z którym mieszka reszta psów jej nie interesuje - woli piłki i patyczki.

Obydwoje nie znoszą natomiast 2 kundelków (chodzi taka para po osiedlu), które napadły i pogryzły zarówno na sukę jak była maleńka jak i na psa.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Witajcie!

Mieszka z nami od 1 stycznia tego roku 11 miesięczny obecnie boksio (pręgus) :D . Gdy do nas przybył miał już 6 m-c. Był więc sporych rozmiarów. :o Niektórzy mówią, że straciliśmy najsłodsze miesiące obcowania z malutkim boksiem :( , być może ale nie martwimy się tym, ważne, że jest z nami. Bruno miał bardzo liczne rodzeństwo - dwanaścioro. Był ostatnim maleństwem :wink: na sprzedaż.

Niestety także ostatnio miał anginę i dostaławał zastrzyki. Najgorszy był zakaz wysiłku - zabawy z przyjaciółmi zwłaszcza dobermanem

i suczką Alaskan Malamut. Bardzo to przeżywał i potrafił być nieznośny.

Na szczęście nowa zabawka trochę go pocieszyła (gumowy piszczący jeżyk) w przeciwieństwie do mojej żony, która po dwóch dniach niustannego piszczenia miała dość.

Pozdrawiamy

Ania i Piotr oraz już zdrowy Bruno

Link to comment
Share on other sites

Witaj !!! Super,że do nas dołączyłeś jest nas już coraz więcej :lol: .6 miesięczny bokser to jeszcze szczeniak a z resztą bokser przez całe swoje życie zachowuje się jak szczeniak,więc nie wiele straciłeś,chyba,że widok słodkiego śmiesznego szczeniaczka,który niezgrabnie porusza się na swoich długich łapkach :lol:

sorry za dużo razy użyłam słowa "szczeniaczek"

Sylvia,no ja myśle,że się poprawisz :lol: ,ale tak naprawdę to już się za Tobą stęskniłam :lol:

A teraz za zdrówko nowego bokseromaniaka :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Juz za rowniutki tydzien zawita do mojego domu mały brzdąc...dzis u niego bylem...jest coraz wiekszy i powoli robi sie z niego niezly klocek :wink: Zabawki pokupowane...jeszcze tylko swinskie ucha, jakies przysmaki...no i karma i zaczyna sie moja przygoda z boxerami :D

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Chcialabym sie przywitac :)

Tak jak wiekszosc z Was, ja takze mam boksera, a w zasadzie bokserke :) Saba (tak sie wabi obiekt mojej bezgranicznej milosci) w niedziele skonczyla 4 lata. Sunia jest pregowana z bialymi znaczeniami. Tak, jak na boksera przystalo jest bardzo wesola, zawsze chetna do zabawy, madra i jak kazdy boksiu, przecudowna :)

Niestety ostatnio ma problemy z lapa i nie moze biegac :( , ale mam nadzieje, ze wkrotce juz wszystko bedzie ok :)

Pampero :) Jak sie czuje Czika i jej malenstwa? Wiesz juz czy jedna suczka (przepraszam nie pamietam suczka czy piesek?) zostanie z Wami? Czy moze dalej masz dylemat? :)

-=/\lf=- -pewnie nie mozesz sie juz doczekac :) Zobaczysz, ze ani sie obejzysz, a Twoje malenstwo stanie sie poteznym bokserem :)

Cudownie musi byc takie kupowanie zabawek, przysmakow, jakis poslanek itp. ale mysle, ze ze swinskimi uchami, poki Twoj piesek bedzie szczeniaczkiem, moglbys sie wstrzymac :) Pamietam, ze jak Saba byla mala to odradzano mi dawania jej swinskich uszu. Moze dlatego, ze po "wymietoszeniu" przez psa ucho robi sie gumiaste i ciezkie do pogryzienbia i maly pies moglby sobie nie poradzic i np.zakrztusic sie?

A tak przy okazji tematu o przysmakach psich. Zrobilam przedwczoraj dla Saby ciasteczka watrobkowe(tak na marginesie to wyszedl pasztet) i teraz smierdzi w calym domu watrobka :( No, ale najwazniejsze, ze Sabie "ciasteczka" smakuja :)

Ciesze sie, ze znalazlam tu taki temat o bokserach :)

Link to comment
Share on other sites

Sabka za Ciebie :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

ale się cieszę!!! nie wiedziałam,że tak dużo bokseromaniaków jest tu na dogomanii

a teraz za nasze cuda :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...