Jump to content
Dogomania

A miało być tak pięknie... schronisko Lublin.


qarina_77

Recommended Posts

  • Replies 115
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nurtuje mnie jeszcze takie pytanie - skoro są wolontariusze i jest dostęp do psów, to czemu nie są zakładane wątki właśnie dla psów z lubelskiego schronu??? Mają wątki psy z Zamościa, a tam cienko z wolontariatem, czasami gdzieś przebłyśnie z rzadka Krzesimów, no i rozwija się wątek Nowodworu - a psy z Lublina...???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mike i Morgan']No właśnie i tu jest problem bo wolontariusze nie mogą w Lubelskim schronisku robić psom zdjęć i ogłaszać ich w necie :([/QUOTE]
dlaczego? to jest równoznaczne z utrudnianiem psom znajdowania nowych DS - czy taki ma być cel schronu???
w takim razie wolontariat i tak mija się z celem...niestety...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl'] ściany mają uszy a niektórzy tylko patrzą tu i tam czy aby komuś nie dowalić zaskarżenia o oczernianie ;)[/QUOTE]

i dobrze! i dobrze, żeby te "uszy" wiedziały, że ja pogląd na lubelski schron mam już ugruntowany:p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...

A ja się właśnie ostatnio zastanawiałam, dlaczego lubelski schron nie ma swojego wątku tu na dogo... Takie postępowanie schroniska jest niezbyt logiczne i na pewno psom nie pomaga.

Zdjęć wprawdzie robić tam nie wolno (zakładam,że również gościom) ale... Chyba nie popełnię żadnego przestępstwa, jeżeli gdzieś przypadkiem umieszczę link do danego psiaka, który jest obfocony i opisany na stronie schronu, prawda? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Zastanawiam się jak to teraz jest w tym schronisku lubelskim?
Jak przeczytałam posty od początku to mnie aż krew zalała :angryy:
Kilka razy pomagałam, ale oprócz darów to inną pomoc niechętnie przyjmują. Tak samo wolontariat - w innych schroniskach jest zazwyczaj od 14 lub 16 lat, a tutaj trzeba byc pełnoletnim :mad: I w ogóle nie interesują ich ludzie z pasją, z tego co wyczytałam na forum pewnym o naborze. :/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...