Jump to content
Dogomania

Wodne agility?


Bursztynka13

Recommended Posts

Dzisiaj widzialam rzecz dosyć dziwną. Szłam z moim psem wokół jeziora Głębokiego. Nagle na dzikiej plaży zauwarzyłam przeszkody:crazyeye: (slalom, hopki, huśtawka, kółko) ustawione w dość płytkiej wodzie (ok. 40cm). Obok brodziły trzy kobiety. Jedna z biszkoptowym labradorem, druga z suczką wyżła weimarskiego i trzecia z miodową bokserką. Podeszłam do pań, a one zrobiły mi pokaz-każdy pies pokonał tor. Bardzo fajnie to wyglądało, ach ta rozbryzgująca się tafla wody:) Wdałam się w rozmowę z właścicielką bokserki (Luny) i dowiedziałam się że są tylko przejazdem i że pochodzą z Krakowa. A mają sprzęt dlatego bo wracają z pokazów w Pasewallku. Trochę mnie zdziwił widok "wodnego toru przeszkód" ale pani labka wyjaśniła że jeżeli pies kocha wodę to czemu nie? Mówiła też że to doskonałe ćwiczenie odwoływania psa (ach jaka kusząca dla psów musi być ta woda!:evil_lol:) i że w lato to doskonały sposób nie przerywania treningu podczas upałów. [B]Czy ktoś kiedyś widział coś podebnego/robił?[/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

JA mam 2 hopki i dwa koła tylko
A chciałbym bardzo zobaczyć ten tor i pokonywanie go :)
MY w tym roku jedziemy nad jezioro głębokie do Międzyrzecza to tam był ten tor ? Jak tak to ciekawe czy będą w tym ...Marne szanse...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...