Jump to content
Dogomania

Rambo osobisty jamnik Isadory... i osobista jamniczka Isadory - Ruda Fergie


Isadora7

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

[quote name='czarna60']a to jest moja sunia która potrzebuje opieki...
[URL="http://img247.imageshack.us/my.php?image=soniaza6.jpg"][IMG]http://img247.imageshack.us/img247/9826/soniaza6.th.jpg[/IMG][/URL]ładna?????[/quote]

Piękna :loveu:, pasowałaby do Ramba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jagoda*']Już widzę, jak mu antenka chodzi..:lol:[/quote]

Śmiesznie u Rambiego radość wygląda. Ma od urodzenia złamany ogonek. Dlatego go wybrałam. Stała taka bida z boku, rodzeństwo pchało się na ręce. A on z przekrzywioną śmiesznie główką, tragicznie-smutną miną i tym jamniczym wzrokiem pt "nikt mnie nie weźmie, jestem brzydki, wybrakowany, mam złamany ogonek". I w ten sposób mam wspaniałego jamnisia ze złamanym ogonkiem.

Link to comment
Share on other sites

Już chyba sie wyjaśniło. Skutek jest taki że do 22 najdalej musze zorganizować pomoc w transporcie z Wrocka do Warszawy. Warunek z Sunią musi jechać Pani - chce mnie poznać osobiście i to najzupełniej zrozumiałe. W przeciwnym przypadku Pani przwiezie Sonię pociągiem, anie jest to wskazane ze względu na stan zdrowia Pani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka1234']Kurcze to jest problem,bo to 400km to kawał .drogi a juz od tak dawna szukałas i chyba jeszcze nie było zadnej oferty na tej trasie.[/quote]

Tak nie było oferty, wydawało mi się że na tej trasie bywają "loty". No ale widac akurat nie teraz.

Teraz chodzi o to aby ktoś pomógł czarnej60, bo Ona chce sie ze mną zobaczyć. I to całkowicie zrozumiałe. A taka podróż przy jej stanie zdrowia nie jest komfortowa o ile pojedzie (a pojedzie jak nie będzie innej możliwości). Ideałem byłoby w dwie strony. Jak nie to przynajmniej na przywiezienie Soni, powrót bez niej będzie łatwiejszy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='AMIŚKA']?????????????[/quote]

Rambuś miał mieć kumpelkę - jamnisię długowłosą której Pani jest chora - ale okazało się że Pani znalazła inne wyjście. Szkoda bo Rambo chętnie miałby towarzyszkę. Chłopcy go bardzo dominują, a on sie poddaje. Jest bardzo chetny na towarzystwo i oddaje swoje zabawki (poza jedną), bardzo się cieszy, nie jest zazdrosny.

No nic lepiej żeby tak nie było ale może znajdzie sie jamnisia w potrzebie :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...