Jump to content
Dogomania

Tollery - OFF


Recommended Posts

Witam wszystkich szcześliwych posiadaczy tollerków i tych, którzy po prostu te psiaki lubią. Chciałabym dołączyć do Waszego grona. Właśnie oczekuję na swojego szczeniaczka - będzie pochodził z hodowli Pod Jabłonią. Gdy czytam Wasze posty, to coraz bardziej nie mogę się doczekać swojego rudego szczęścia. No i pewnie nie raz będę potrzebowała Waszej pomocy w wychowaniu rudzielca... ;) Jeśli macie jakieś uwagi już teraz odnośnie wyboru szczeniaczka (na razie mają niecałe 2 tygodnie, więc ich jeszcze na żywo nie widziałam), to będę wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rudy_fado']Witam wszystkich szcześliwych posiadaczy tollerków i tych, którzy po prostu te psiaki lubią. Chciałabym dołączyć do Waszego grona. Właśnie oczekuję na swojego szczeniaczka - będzie pochodził z hodowli Pod Jabłonią. Gdy czytam Wasze posty, to coraz bardziej nie mogę się doczekać swojego rudego szczęścia. No i pewnie nie raz będę potrzebowała Waszej pomocy w wychowaniu rudzielca... ;) Jeśli macie jakieś uwagi już teraz odnośnie wyboru szczeniaczka (na razie mają niecałe 2 tygodnie, więc ich jeszcze na żywo nie widziałam), to będę wdzięczna. Pozdrawiam wszystkich serdecznie![/quote]

No to witamy w naszym wątku.
Jak Gosia przyjdzie przystąpimy do rudego chrztu. :lol:

Ale tych rudych sie robi dużoo :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']No to witamy w naszym wątku.
Jak Gosia przyjdzie przystąpimy do rudego chrztu. :lol:

Ale tych rudych sie robi dużoo :cool3:[/quote]

Nie wiem, czy już się bać tego chrztu... :razz: choć rude nie może być straszne..



Czoko, ta twoja czekoladka jest śliczna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudy_fado']Nie wiem, czy już się bać tego chrztu... :razz: choć rude nie może być straszne..

Czoko, ta twoja czekoladka jest śliczna![/quote]

Nie będzie aż tak źle ale Wszystkie czekamy na Gosię czyli Toller!

Bardzo nam miło że czekoladka Ci się podoba - właśnie odkryłaś jej imię nadane w schronisku a my je przerobiliśmy na Czoko - wersja wg weterynarza a docelowo już we właściwej pisowni Choco.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiza']a gdzie będzie mieszkać nowa ruda mordka? :cool3:
no i jeszcze - u kogo? :lol:
Z nicku wniosuje że psak będzie sie Fado nazywał? :D[/quote]

Nowy rudzielec będzie mieszkać na wsi w okolicy Bochni, przy samej Puszczy Niepołomickiej. I tak - będzie miał na imię Fado (choć chyba w rodowodzie będzie nieco inaczej).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudy_fado']Nowy rudzielec będzie mieszkać na wsi w okolicy Bochni, przy samej Puszczy Niepołomickiej. I tak - będzie miał na imię Fado (choć chyba w rodowodzie będzie nieco inaczej).[/quote]

Faktycznie, skontaktuj się i z [B]Taq [/B]i z [B]Pandisia[/B] - znajdziesz je przez Listę użytkowników (na górze strony). Taq ma sunię, Pandisia pieska z ostatniego miotu p. Polak.
Z tego co wiem, Fado już się urodził jakiś czas temu - tyle że to doszło mnie nieoficjalnymi drogami :diabloti:, więc jeszcze głowy nie dam za informacje, i nie daję ich na Tollerową stronę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']No to przystępujemy do chrztu :multi::multi:
[B][COLOR=DarkRed]WITAJ SERDECZNIE[/COLOR], [/B]bardzo się cieszę że mieszkasz niedaleko od nas, pewnie się zobaczymy niedługo, bo my jesteśmy z Krakowa.

Z tego co wiem, Fado już się urodził jakiś czas temu - tyle że to doszło mnie nieoficjalnymi drogami :diabloti:, więc jeszcze głowy nie dam za informacje, i nie daję ich na Tollerową stronę.[/quote]

Tak, mieszkamy bardzo blisko, a ja dodatkowo w Krakowie jestem kilka razy w tygodniu i dopiero pół roku temu się z tego miasta wyprowadziłam na wieś. A z Waszej hodowli chciałam kupić pieska, ale się spóźniłam... :-(

Co do maluchów z h. Pod Jabłonią - tak, urodziły się prawie dwa tygodnie temu, widziałam już ich zdjęcia. Obie siostrzyczki urodziły niemal w tym samym czasie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudy_fado']No to już wszystko jasne. Dzięki:lol:[/quote]
No i Gosia była mamą chrzestną miotu, i znalazła tatusia ;)
A już niedługo Ela będzie miała swoją stronkę własną, webdesigner pozbiera się pewnie do kupy, a nam też się strona zmieni wizualnie :cool3:.
Zresztą, moja hodowla to nie moja zielona stronka o Tollerach (która docelowo ma być portalem rasy), tylko niebieska, Dancing with Fire [URL]http://www.dancingwithfire.novascotia.pl/[/URL] ale rozumiem, ze się pomieszało, samej mi się myli czasem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']No i Gosia była mamą chrzestną miotu, i znalazła tatusia ;)
A już niedługo Ela będzie miała swoją stronkę własną, webdesigner pozbiera się pewnie do kupy, a nam też się strona zmieni wizualnie :cool3:.
Zresztą, moja hodowla to nie moja zielona stronka o Tollerach (która docelowo ma być portalem rasy), tylko niebieska, Dancing with Fire [URL]http://www.dancingwithfire.novascotia.pl/[/URL] ale rozumiem, ze się pomieszało, samej mi się myli czasem :lol:[/quote]

ło mamo, a już myślałam, że prawie wszystko pojęłam...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rudy_fado']Mogłabym, tylko to nie są moje zdjęcia, ale prywatnie przesłane mi przez właścicielkę hodowli, więc nie wiem, czy mogę je upowszechnić?:hmmmm:[/quote]
Jeślizrobisz podpisy że zdjęcia pochodzą z hodowli takiej a takiej, jest OK - mówi Ci to osoba która sama wiecznie sie użera o prawa autorskie :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller']Jeślizrobisz podpisy że zdjęcia pochodzą z hodowli takiej a takiej, jest OK - mówi Ci to osoba która sama wiecznie sie użera o prawa autorskie :cool3:[/quote]

Dobrze, to tylko jeszcze się muszę nauczyć wklejać zdjęcia... Zabieram się za szybki kurs.

Link to comment
Share on other sites

[B]Pandiś [/B]- ten dr jest z Gliwic, nie? Ale poza miastem to nic nie kojarzę człeka.
[B]Fado - [/B]ale rudych pupeczek!!! Ile jest maluszków - 9 czy 10? Ze zdjęcia widzi mi się że to Tola, ale z tego co wiem Bambola też była pokryta, tyle że miała późniejszy termin.

[B]Wiza[/B] - gg prawie nie uzywam, bo mnie rozprasza niesamowicie - i tak już powoli zaczynam dostawać oczopląsu :huh:
:helo: JAKI MA BYĆ KOLOR???? Bo mam ogromną zagwozdkę, help!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Toller'][B]Pandiś [/B]- ten dr jest z Gliwic, nie? Ale poza miastem to nic nie kojarzę człeka.
[B]Fado - [/B]ale rudych pupeczek!!! Ile jest maluszków - 9 czy 10? Ze zdjęcia widzi mi się że to Tola, ale z tego co wiem Bambola też była pokryta, tyle że miała późniejszy termin.

[B]Wiza[/B] - gg prawie nie uzywam, bo mnie rozprasza niesamowicie - i tak już powoli zaczynam dostawać oczopląsu :huh:
:helo: JAKI MA BYĆ KOLOR???? Bo mam ogromną zagwozdkę, help!![/quote]

Tak z Gliwic . To teraz będzie nasz pan doktor :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pandisia']Tak z Gliwic . To teraz będzie nasz pan doktor :placz:[/quote]
On się zajmie łapką czy jąderkami? Nie ma już żadnych szans na zejście jajeczka? Wczoraj mailowałam z babką z Klubu, u Tollerów może być schodzenie jajeczek do 5 miesiąca jeszcze, w niektórych liniach tak sie zdarza, ale 7 miesięcy to już raczej za granicą .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...